reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe II kreski - babyboom2021!

Ty zatestuj jutro bo 20 dni od owu brzmi bardziej niż obiecująco [emoji41]
Nie chciałam "zjebki" ze testuje wcześnie (bo testowałam b wcześnie 😅) i akurat pytałam gine, kiedy najlepiej? Więc odp ze jak po 2 dniach od ostawienia dupka nie dostanę @ to powinnam testować i tego się trzymam 🤭 czyli 18.01 🤦‍♀️🤦‍♀️😁
 
reklama
Ja nie wiem jak duphaston działa na okres [emoji85] ale i tak te 20 dni wygląda obiecująco
Nie chciałam "zjebki" ze testuje wcześnie (bo testowałam b wcześnie [emoji28]) i akurat pytałam gine, kiedy najlepiej? Więc odp ze jak po 2 dniach od ostawienia dupka nie dostanę @ to powinnam testować i tego się trzymam [emoji2960] czyli 18.01 [emoji2356][emoji2356][emoji16]
 
Ja nie wiem jak duphaston działa na okres [emoji85] ale i tak te 20 dni wygląda obiecująco
Faktycznie brzmi obiecująco 🙈 tez nie wiem jak działa, dziewczyny pisały, ze raczej rzadko dostawały @ podczas brania dupka, więc myślę, że mogę mieć podobnie, poznien progesteron spadnie po odstawieniu i przyjdzie @ 🙈
 
Z tego co czytam dziewczyny tutaj w większości przypadków chyba robiły test zanim odstawiły dupka [emoji85]
Faktycznie brzmi obiecująco [emoji85] tez nie wiem jak działa, dziewczyny pisały, ze raczej rzadko dostawały @ podczas brania dupka, więc myślę, że mogę mieć podobnie, poznien progesteron spadnie po odstawieniu i przyjdzie @ [emoji85]
 
Przedłużenie dupka sie bierze chyba przy stwierdzonych wcześniej zaburzeniach, a ja dostalam bardziej profilaktycznie tak myślę, małomówny ten mój gine 🤦‍♀️
 
reklama
Cześć. Ale tutaj dużo II kreseczek. Gratulacje!😁 Mi do testowania jeszcze dużo zostało. Dzisiaj 3dpo, chyba🤔, więc zrobię test 29.01, jeśli nie dostanę okresu. Milego dnia i pozytywnych testów!
 
Do góry