reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam Wszystkie stycznióweczki :-) i życzę słonecznego dnia :-)
jeśli chodzi o zakupy dla maluszka to my też jeszcze nie kupujemy wszystkiego, ale wspólnie oglądamy i wybieramy :tak: łóżeczko mamy już upatrzone tylko wystarczy kupić, a co do wózka to jeszcze jesteśmy niezdecydowani, ale ważne że mężuś chce ze mną oglądać i wybierać, bo sama bym chyba zwariował w tym natłoku maluszkowych zakupów :-):-(
 
reklama
I ja pozdrawiam w kolejnym tygodniu czekania na nasze Skarby. Rano zrobiłam wyniki, bo jutro wizyta. Początek 27 tygodnia. Boże jak dobrze. z każdym tygodniem Oleńka jest silniejsza i będzie dobrze. Ponieważ Tatuś Oli wyjechał na weekend na spotkanie klasowe, robiłam wszystkie "zabronione" rzeczy. 150 zł na bieliznę i kosmetyki dla siebie (bo generalnie chodzenie po sklepach ogranicza się do planow zakupów dla Oleńki) i dobrze mi to zrobiło. Obiad w Green Way, w domu kawa i ciacho. I tzry seriale po kolei, a i jeszcze fryzjer i kolorek (szamponetką zmywalną oczywiście bez utleniaczy itp.) czego Tatuś nie zauważył. Ale taki urlop dla samej siebie był mi bardzo potrzebny. Wypróbujcie jak będzie okazja - nadal jesteśmy kobietami :) A teraz do zaległych papierów pracowych, dwa tygodnie leżałam, potem tydzień się zbierałam, a muszę to odnieść. A jutro decyzja zwolnienie czy powrót do pracy. Myślę, że dalej zwolnienie, bo godzinka spóźnienia w Fenoterolu i tam gdzie mam mięśniaka momentalnie robi się twrdy guz :( Ale to nic, jeszcze trzy miesiące i Oleńka będzie z nami ! Pozdrawiam i życzę spokojnego , zdrowego tygodnia.
 
Hej Joasiu.
No wiadomo taki dzien dla nas samych jest bardzo ale to bardzo potrzebny;-)
Bez zadnego marudzenia,smecenia i narzekania.....
w koncu musimy byc slicznymi, zadbanymi mausiami:cool2:
 
przede wszystkim wszystkich witam

Dzidzia wszystkiego naj naj najlepszego, uśmiechu na co dzień , wszystkiego co dobre w życiu i oby złe smutki jak najdalej Was omijały.

Przepraszam, ze dopiero teraz piszę ale mój małżonek w likend wyjeżdżał na szkolenie i musieliśmy sie pożegnać:-:)-:)no: . A ja musiałam go przygotować.:-(
No i przepadło mi weselicho, ale podobno nie mam czego żałować bo beż rewelacji było. Ale w tą sobotę znowu mam weselicho i mam nadzieję, że mój mąż do tej pory wróci :tak::tak:
 
witam i ja. a ja mam dzisiaj podly nastruj, nic mi sie nie chce i nadal siedze w pizamie, tyle co dzisiaj zrobilam to obiad i wyprawilam meza do pracy a teraz siedze tak sama jak palec az do 22 kiedy maz wroci:-(
 
Oj Mili a ja tak będę sama siedzieć do piątku. Juz wczoraj płakać mi sie chciało:-:)-(. t nie zdrowe samemu spedzać wieczory a zwłaszcza w ciązy:no::no:

Justi i Donia, Ewa
wszystkiego naj naj z okazji urodzinek i rocznic ślubu.
Mnie sie oczywiście przypomniała, moja ostatnia trzecia rocznica jaką mi mąż zrobił niespodziankę. :tak::tak:Naraz zrobiło mi się miło i smutno, miło bo niespodzianka i miły wieczór, a smutno, bop wypiłam wtedy trochę, a byłam już wtedy w ciąży ale o tym nie wiedziałam:-(

esi za wcześnie chyba na pranie.:shocked2: jeszcze ci się zdąży zakurzyć na półce i nie założysz dzidzi takiego ubranka. będziesz musiała od nowa prać:tak:. A ja mam zamiar wszystko w płatkach mydlanych uprać lub w dzidziusiu, ale są również płatki, bo na forach ma zajebista opinię hihihih

Anja i tak trzymaj. co za darmozjady:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny:-)
Dopadlo mnie jakies wstretne grypsko:wściekła/y:. Leze w lozeczku i ledwo zyje:-(.Jutro mam wizyte u midwife (poloznej) wiec moze mnie ozdrowi czyms innym niz tylko paracetamol:tak:.Dobrze ze mam troche homeopatycznych lekow z Polski to jakos sobie radze. Dzidzia wszystkiego Naj na nowej drodze zycia!!!!! Goraco Was pozdrawiam:-):-):-):-)
 
Dobra biorę sie za sprzątanie i wstępnie za obiad bo po południu przychodzi do mnie hydraulik i muszę go trochę przypilnować.
bo mężulka nie ma więc ja muszę, ale dostałam prykaz :-)od męża żeby go za bardzo nie wystraszyć hihihi. Bo ja taka zołza jestem dla fachowców hihihihi
więc mogę długo nie zaglądać:-(
nie było mnie trochę, a tak sie stęskniła. Macie rację net strasznie uzależnia a już bb to w szczególności:szok::-D:-D:-D
 
reklama
U nas to był 5 czerwiec:-)))

Asia fajny ten leżaczek ale dla noworodka to chyba za duży.
tez myślałam o czymś takim jak dzidzia będzie miała tak ze 3 miesiące:-)
 
Do góry