reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Hej kochane
Ale bylo nadrabiania czytania :)))) Czy Wam tez jest wlasnie tak niedobrze jak czytacie hehe? ja ledwo trzymam telefon, jak czytam to mnie muli. Zawroty wciaz jakbym plynela a nie chodzila :)
 
reklama
Aż musiałam dołączyć do grupy Styczniowe Mamy na fb bo jak napisałaś o tych dużych brzuchach to się mega zdziwiłam. Wchodzę, patrze a tam dziewczyny maja normalnie już duże brzuchu! Ja rano mam normalnie płaski, jak zjem sniadanie to mnie delikatnie wydyma ale to był mój odwieczny problem, chodząc na siłownie po wypiciu butelki wody wychodziłam z wystającym brzuchem. Ciekawe kiedy mi się brzuszek zaokrągli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też nie ma brzucha czasami jak leżę mam wklesniety brzuch to wtedy widzę taka górkę ☺ to pewnie macica ☺
 
Dziewczyny mam do Was pytanie? Jak z zakupami? Same nosicie czy ktoś Wam pomaga? Nie to zebym była leniuchem bo tak nie jest ale dziś na przykład miałam tyle zachcianek i zrobiłam mega zakupy bo wszystko chciało mi się jesc a potem sama musiałam taszczyć to do domu: maz w pracy , starsa Córa w szkole. Ja wiem ze mamusie które maja malutki dzidzi w domu to nie maja wyjścia ale powem Wam zmachałam się a teraz czuje takie kłucia. Nie wiem czy to psycha mi siada bo zaczęłam się zastanawiać czy się nie przedzwignełam:(. Do tej pory bylam typowa silaczka 3 reklamowy zakupów to nic dla mnie ale teraz..... już samanie wiem.


Co do płci to obojętne bo w domu jest już i SYN i CORKA. Aby Maleństwo było i było zdrowe.

ja chodze prywatnie wiec gin robi mi te usg przesiewowe na zaplanowanej wizycie. Zreszta co wizyta mam usg i wtedy Bobasek jest mierzony.
 
@malinka1000 ja staram się na samotnych zakupach tak nie obkupywać, aczkolwiek średnio mi to wychodzi więc czasem zdarzy mi się coś targać z rynku i też zdarzają mi się kłucia w podbrzuszu chociaż coraz rzadziej. Na zakupy marketowe jeździmy z partnerem.
 
Uff Po wizycie .7 +5 dzień. Dzidzi 12 mm. I serduszko bije :) oczywiście mnie widok serduszka rozczulil .migająca kropeczka.
Termin porodu 27 stycznia

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Cudowna wiadomość [emoji3] mamy termin blisko siebie - mój to 26.01
Usg mam w piątek, dłuży mi się okropnie, zwłaszcza, że czuję się normalnie, co mnie martwi.

Masz jakieś objawy Moni?
 
reklama
Cudowna wiadomość [emoji3] mamy termin blisko siebie - mój to 26.01
Usg mam w piątek, dłuży mi się okropnie, zwłaszcza, że czuję się normalnie, co mnie martwi.

Masz jakieś objawy Moni?
Kuje mnie brzuch jak na owulacje. Ale to dobry symptom i bolą piersi

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry