reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Probuje Was nadrobić ale produkujecie :-)
U mnie strasznie szybko czas leci, mlody zadowolony ze chodzi do pierwszej klasy :-) chodzi z wielką chęcią jak na razie.
Ja tsh robie co miesiąc.
Malinka wyrazy współczucia!
 
Jak się masz Veronique?
Ostatnio o Tobie myślałam, bo chyba muszę przejść na dietę lekkostrawną, wzdęcia mam kosmiczne jak zjem coś cięższego, lub smażonego. I porcje muszę mieć malutkie, inaczej bolą mnie wszystkie wnętrzności.
Jak u Ciebie z dietą?
Ja też mam dzisiaj mega wzdęcia:/ i zaczęło się po śniadaniu. Może to przez jajecznicę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczynki!

Jestem po wizycie! Dzis 23 tydzien wiec wchodzimy w 6 miesiac. Moja dziewczynka potwierdzona przez lekarza ktory widzial chlopca w 14,5 tygodniu ;) . Wazy 532g I parametry w normie. Slicznie wkladala raczki do buzki albo chciala wypchac scianke ;) cudowna Moja! Lekarz nie chcial mi jakos robic wewnetrzenego usg I przez brzuch zmierzyl szyjke ktora niby sie wydluzyla do ponad 5 cm'?!!! Ale Sam dodal ze wynik dopochwowo moglby roznic sie nieco. No nic Mam nadzieje ze w poniedzialek przy wizycie w szpitalu potwierdza ze jest tak dobrze ;).
A I poki co jest ulozona miednicowo z glowka nad moim pepkiem I nozkami w dole ale wiem ze ma jeszcze czas na zmiane;).

A I kaZal mi sie mniej ekscytowac.... I energie zostawic dla dziecka I nie byc wulkanem na zewnatrz.... a to wbrew mojej naturze;) choc na codzien nie ma az tylu powodow do ekscytacji poza widokiem wlasnego upragnionego I wymodlonego dziecka...

Milego wieczorku Kochane.
Zaczyna sie sporo nowych seriali I programow tak wiec zamierzam sie relaksowac ;)
 
Jak się masz Veronique?
Ostatnio o Tobie myślałam, bo chyba muszę przejść na dietę lekkostrawną, wzdęcia mam kosmiczne jak zjem coś cięższego, lub smażonego. I porcje muszę mieć malutkie, inaczej bolą mnie wszystkie wnętrzności.
Jak u Ciebie z dietą?

Hej. Ja dietę trzymam bo by mnie wykrecilo. Smażone to jadłam chyba na początku ciąży :) pozwalam sobie na jajko raz-dwa razy w tygodniu, trochę chudego twarogu , rybe raz w tygodniu-pstrąga lub dorsza w piekarniku w folii. Nie jem nic drożdżowego, kwaśne go, zero pomidorow. Zero śmietany. Warzywa tylko gotowane i to wybrane-glownie marchewka, seler, cukinia, ziemniaki, buraki. Wybrane owoce- brzoskwinia, borówka, banan i gotowane lub pieczone jabłko. Jem płatki ryżowe, ryż, makaron nitki. Wywary tylko warzywne, ale bez cebuli i pora. Czasami po 2-3 pierogi zjem z białym serem lub owocami. W sobotę kakao - mleko i woda w proporcjach 1:1. Dodaje łyżeczkę masła klarowanego do zup.
Nie pije już nutridrinkow, bo miałam po nich sraczke za przeproszeniem :)
I ciągle jestem na lekach: controloc, Gaviscon, ulgastran, enterol. Doraźnie torecan/zofran. Nie przybrałam jeszcze na wadze od ostatniego ważenia, ale czuję się lepiej. Jestem w stanie już przyjmować leki doustne bez problemów :)


Właśnie wyszłam z pomiaru szyjki, 31mm. Czyli tak samo jak poprzednio :) Córka rozwija się prawidłowo. Waży 485 gram :)
 
@Veronique ojej bardzo musisz trzymac diete[emoji15]powodzenia [emoji5]

@dreamscometrue moja orzyjaciolka na podobnym etapie zaczela popuszczac i musiala chodzic z podpaska:/
Przy twoim szczesciu uwazaj teraz tym bardziej na infekcje


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co mi się przydarzyło ... kichnęłam i typowo zsikalam się w majty.... co mnie jeszcze czeka w tej ciąży [emoji54]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja ostatnio tak miałam jak nie mogłam ze śmiechu wyrobić... dobrze,że miałam wkładkę [emoji3] bo wstyd. Jakieś nietrzymanie moczu... czy co... muszę doktorki zapytać w piątek o co tu chodzi.
 
reklama
Sorki ze spytam ale masz może hashi też Ty? Bo u mnie ja mam niedoczynność z podejrzeniem o hashi. Tak się zastanawiam na ile prawdopodobne jest ze moje dziewczyny też będą mieć, czy po prostu zbieg okoliczności (moja mama też ma).
Nie ma problemu za pytanie. :-)
Ja nie mam hashi, ale moj maz dostal w sumie po corce... po za tym on tez ma cukrzyce. Obydwie to choroby autoimunoglobuliczne i czesto sie bardzo lubia, niestety. Aczkolwiek ja bym nie martwila sie czy Twoje dzieci beda mialy czy nie. Jest wiele osob w tej chwili ogolnie z chorobami auto, nie zawsze sa to choroby w rodzinie, troche jak ruletka.
Mysmy po diagnozie u corki doszukiwali sie moze popsutego genu czy cos, ale w kline kazali sobie tym nie zaprzatac glowy. Czasami sie dostanie piekne wlosy po dziadkach a czasami cos paskudnego. :-)
 
Do góry