reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Cześć :) dołączam do styczniówek :) termin przewidywany na 18 styczeń , będzie dziewczyna [emoji177]. 14.09 drugie prenatalne - zastanawiam się czy lekarz podaje już wagę ? ( 22 tydzień ) trochę stres jest, pierwsze wyszły bardzo dobrze pomimo wieku [emoji6]pozdrawiam ciepło z deszczowego podbeskidzia [emoji4]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiesz co mnie bolało w sumie od początku, tylko w różnych miejscach. U mnie dodatkowo jest ryzyko krwotoku przy porodzie dlatego mnie lekarz bardzo pilnuje
Ja też mam przeróżne bóle w podbrzuszu ale nikt nic złego nie widzi. Poproszę o posiew na następnej wizycie. Może to jakaś infekcja? A dlaczego masz ryzyko krwotoku, jeżeli mogę zapytać?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello dziewczyny!
Prawie 600 postów od wczoraj?! Jesteście niemożliwe naprawdę [emoji38] Wybaczcie, ale nie nadrobię. Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku. U mnie bez zmian, macica stawia sie dalej, brzuch przy tym boli, momentami konkretnie. Pogoda fatalna wiec i nastrój depresyjny a maz nie pomaga, sam ma jakies wahania nastroju. Wczoraj dałam upust nerwom, wzięło mnie na płaczki i Bruno od razu wiercił sie i odniosłam wrażenie ze jest niespokojny, wiec musze sie powstrzymywać od produkcji łez ;) W końcu on biedny cierpi bo mama i tata maja problem z nastrojem. Zastanawiam sie czy nie isc w czwartek do lekarza, martwi mnie ten brzuch i wyczytałam że duzo mocnych nerwów moze spowodować takie napięcia macicy. Nie wiem czy nerwy ktore targały mna w pracy a pózniej z przejściami z teściami odbijają sie teraz na moim zdrowiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A te twardnienia liczysz ? :) Sa one gdy odpoczywasz? Zero seksow ?
Bierzesz nospe ? Może masz infekcje ? Poproś o posiew

Mi czasem raz na parę dni stwardnieje Ale mnie nie boli... tylko po prostu robi się twardy i za moment puszcza.
 
Cześć :) dołączam do styczniówek :) termin przewidywany na 18 styczeń , będzie dziewczyna [emoji177]. 14.09 drugie prenatalne - zastanawiam się czy lekarz podaje już wagę ? ( 22 tydzień ) trochę stres jest, pierwsze wyszły bardzo dobrze pomimo wieku [emoji6]pozdrawiam ciepło z deszczowego podbeskidzia [emoji4]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Hejo;)
Podaje podaje;)
Imię już masz ?;)
 
32 mm lekarz uznał ja za skrócona, choć nie miałam moerzonej na początku- wierzę, że taka moja uroda, a nie zagrozenie. W każdym razie mam sie oszczędzać i luteina 2xdziennie.

@Veronique. Takie szpilki przeszywajace miałam całe popołudnie i wieczór w biodrze ;/
.

No właśnie ja mam dziś w różnych miejscach, wcale nie ograniczaja się do podbrzusza. Nie wiem co to jest :(
 
Ja też nie mam po kim mieć ubranek. Moja mama coś tam nakupowala ale raczej już większe rozmiary. Ja byłam malutka jak się urodziłam, wazylam chyba 2800. Muszę zapytać teściowej jak duży był mąż bo on nie wie ;).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Też wazylam 2800 [emoji3] i mierzylam 49 cm :)
A mój Tz 4kg i 60 cm
 
Hello dziewczyny!
Prawie 600 postów od wczoraj?! Jesteście niemożliwe naprawdę [emoji38] Wybaczcie, ale nie nadrobię. Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porządku. U mnie bez zmian, macica stawia sie dalej, brzuch przy tym boli, momentami konkretnie. Pogoda fatalna wiec i nastrój depresyjny a maz nie pomaga, sam ma jakies wahania nastroju. Wczoraj dałam upust nerwom, wzięło mnie na płaczki i Bruno od razu wiercił sie i odniosłam wrażenie ze jest niespokojny, wiec musze sie powstrzymywać od produkcji łez ;) W końcu on biedny cierpi bo mama i tata maja problem z nastrojem. Zastanawiam sie czy nie isc w czwartek do lekarza, martwi mnie ten brzuch i wyczytałam że duzo mocnych nerwów moze spowodować takie napięcia macicy. Nie wiem czy nerwy ktore targały mna w pracy a pózniej z przejściami z teściami odbijają sie teraz na moim zdrowiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wydaje mi się że takie nerwy bieżące mają raczej wpływ. Wydaje mi się że lepiej idź do lekarza na kontrolę bo te wszystkie skurcze i Stawianie się macicy nie powinno boleć.
Tak wogole to witaj :)
 
reklama
Do góry