reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Taka piękna pogoda xd
 

Załączniki

  • IMG_20191010_084640.jpg
    IMG_20191010_084640.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 60
reklama
Nie wiem jak u, Was ale Kraków piekne slonce :) ja sie ciesze bo zamarzylam sobie na weekend ogladanie dinozaurow :D
Poznań zimno, pochmurno i leje
Hej wszystkim jak tam Wasze maleństwa szaleją czy raczej spokojne ? U mnie szaleje a miałam.się pochwalić u mnie będzie chłopak
Na tę chwilę 26tc +2
Pozdrawiam.i.miłego dnia
U mnie mała wariuje non stop dosłownie. Denerwuje mnie to. Kiedy ona śpi? Po urodzeniu się wykończe.
 
Też brałam glicerynowe... Jak dla mnie efekt zerowy...
Oststnio kupiłam eva/qu
100x lepsze
I też droższe [emoji14]
Zwykle glicerynowe 5 zł 10 sztuk
Eva/qu za 6sztuk ok 15/20 zł
Ale efekt przynajmniej jest
Chociaż nie powiem... Ale po nich mam takie dziwne uczucie jakby mi się mokro robiło i wgl tak... Hm... Dziwnie... Ale ginekolog polecal... Nie ma ogólnie przeciwwskazan
U mnie 27 +2tc z Om z usg o tydzień wiecej.

Ja na zaparcia biorę czopki glicerynowe. Brałam je z synem w ciąży i teraz. Bardzo pomaga. Ginekolog mi kazał.
Przytargalam dziś wózek i będę go prac bo w piwnicy się zakurzyl.
 
Też brałam glicerynowe... Jak dla mnie efekt zerowy...
Oststnio kupiłam eva/qu
100x lepsze
I też droższe [emoji14]
Zwykle glicerynowe 5 zł 10 sztuk
Eva/qu za 6sztuk ok 15/20 zł
Ale efekt przynajmniej jest
Chociaż nie powiem... Ale po nich mam takie dziwne uczucie jakby mi się mokro robiło i wgl tak... Hm... Dziwnie... Ale ginekolog polecal... Nie ma ogólnie przeciwwskazan
Mi póki co pomagają po wsaszeniu już lecę [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
A propo spania:) 3:45
Tez nie mogę spać. Tzn śpię na raty. Wieczorem padnięta zasypiam ok 22-23 śpię do 2-3później siedzę do 4-5 I budzę się 7:30 wtedy już wstaje:) A jak uda mi się przekimac do tej 4-5 bez przerwy to wtedy już wstaje.
Jakbyś pisała o mnie.

Siedzę w przychodni, godzinę temu wypiłam "napój bogów", dwie ręce pokłóte. I nie chce mi się jeść. To chyba mi wystarczy na śniadanie :p
A czy po takim badaniu mam się oszczędzać cały dzień, czy normalnie funkcjonować?
 
Do góry