reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jej ja jestem 26+1 a wogole nie mam brzucha, tylko tluszcz:D zazdroszczę ;)
Mi lekarz mówił, że to zależne od figury, genów, wzrostu, ilości wody w organizmie. No ja podobno mam jak na moją rodzinę największy. Narazie nie widzę rozstępów:D ufff... :D zobaczymy po. Jak mi nie zrobią cc to od razu po porodzie ładuję się w gorset :D
 
reklama
No w ujjj pocieszające xd czyli że odtąd moje życie stanie się koszmarem na jawie xd ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-10-19-15-32-17.png
    Screenshot_2019-10-19-15-32-17.png
    29 KB · Wyświetleń: 79
Byłam na zdjęciu 4d masakra o 9 poszłam od 11 się zaczynało. O 9 już było 9 osób. Zrobiliśmy sobie listę ja byłam na 10. No i tak czekaliśmy z koleżanką. Wychodziłam o 14.20. Można było się zapisac na badanie usg albo na zdjęcie 4d które okazało się 3d. I robione na odczep może dlatego że za darmo. Mała miała rękę na twarzy nie chciała się pokazać za nic. A widziałam po lekarzu o ile w ogóle byl lekarzem że nie chce mu się uchwycic. Dał mi tylko takie. I potwierdził że dziewczynka i tyle. Ale była pierwsza pomoc, można było zdjęcie z brzuchem zrobić, położna laktacyjna.
1571493215806.jpeg
 
Byłam na zdjęciu 4d masakra o 9 poszłam od 11 się zaczynało. O 9 już było 9 osób. Zrobiliśmy sobie listę ja byłam na 10. No i tak czekaliśmy z koleżanką. Wychodziłam o 14.20. Można było się zapisac na badanie usg albo na zdjęcie 4d które okazało się 3d. I robione na odczep może dlatego że za darmo. Mała miała rękę na twarzy nie chciała się pokazać za nic. A widziałam po lekarzu o ile w ogóle byl lekarzem że nie chce mu się uchwycic. Dał mi tylko takie. I potwierdził że dziewczynka i tyle. Ale była pierwsza pomoc, można było zdjęcie z brzuchem zrobić, położna laktacyjna. Zobacz załącznik 1035789
Coś wstydliwe te nasze chłopaki :) We wtorek gin ze 30 min próbował zdjęcie mu zrobić w 4d i mam podobne z ręką...
 
reklama
Do góry