reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Byłam na zdjęciu 4d masakra o 9 poszłam od 11 się zaczynało. O 9 już było 9 osób. Zrobiliśmy sobie listę ja byłam na 10. No i tak czekaliśmy z koleżanką. Wychodziłam o 14.20. Można było się zapisac na badanie usg albo na zdjęcie 4d które okazało się 3d. I robione na odczep może dlatego że za darmo. Mała miała rękę na twarzy nie chciała się pokazać za nic. A widziałam po lekarzu o ile w ogóle byl lekarzem że nie chce mu się uchwycic. Dał mi tylko takie. I potwierdził że dziewczynka i tyle. Ale była pierwsza pomoc, można było zdjęcie z brzuchem zrobić, położna laktacyjna. Zobacz załącznik 1035789

4D to ruchome 3D, więc nazywa się tak filmik w „3D”:) Ostatnio mamaginekolog tłumaczyła. Ja mam na każdej wizycie obraz w 4D, ale tutaj chyba nie można dodać filmików, więc nie mam jak pokazać. Przed moim małym leży pępowina, więc bardzo niewyraźnie go widziałam i tak naprawdę zupełnie nie wyglądał na tym badaniu jak człowiek tylko jak naleśnik z dziurkami... Lekarz mówił, że to właśnie przez to, że tętnienie pępowiny zakłóca obraz, bo on powstaje przez odbicie fal dźwiękowych. Jednak ze wcześniejszej wizyty wiem, że wygląda w 100% jak tatuś. Ciekawe czy wzrost również po nim odziedziczy czy pójdzie po mnie i będzie maluszkiem[emoji848]
 
reklama
Wdl apek nasze gluty mają ok 36-37 cm wyprostowane. To jest Julian xd ma 40 cm długości. Takie oto stwory siedzą w naszych brzuchach :)
 

Załączniki

  • IMG_20191019_203133.jpg
    IMG_20191019_203133.jpg
    573,7 KB · Wyświetleń: 120
Trochę mnie to przeraża xd kurde jak to tam się mieści xd i jak ja sobie wyobrażam, że to jeszcze 10-20 cm i taki kluch będzie wychodził to dopiero mam palpitacje :D:o:o i pomyśleć że to był mały plemniczek.
Ja też ale tak ciężko sobie wyobrazić wielkość na sucho ale z tą lalka robi wrażenie na maksa
 
Ja też ale tak ciężko sobie wyobrazić wielkość na sucho ale z tą lalka robi wrażenie na maksa
Ta lalka to odpowiedź na wszystkie dolegliwości, na bóle w pachwinach, parcie na pęcherz, problemy z oddechem, zgaga. No jest to kawał człowieka o masie ponad kilo (paczka cukru) :) fakt zwinięty w kokon xd noo ale jakie te dzieciaki są duże. Hahaha już nie chcę rodzić xd ...
 
Ta lalka to odpowiedź na wszystkie dolegliwości, na bóle w pachwinach, parcie na pęcherz, problemy z oddechem, zgaga. No jest to kawał człowieka o masie ponad kilo (paczka cukru) :) fakt zwinięty w kokon xd noo ale jakie te dzieciaki są duże. Hahaha już nie chcę rodzić xd ...
Też tak mówiłam po pierwszej ciąży [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] a tu po 7 latach namówili mnie [emoji23]
 
reklama
Do góry