reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny wczoraj miałam straszne kołatania serca i to cały dzień, tak jak by serce nie miało siły pompować krwi, w środę będę u lekarza to mu powiem. U mnie 27 +2 Tc mała szaleje. Mam zamiar zrobić usg 4D na pamiątkę. Cukier oczywiście mierze codziennie jak kazał ale jest w normie.

Miałam takie kołatania w ub tygodniu. Bierz magnez 3x1 na dzień. Serce musi być wydolne za 1,5 osoby. Śpij na lewym boku. Do tej pory dziadowo się czuje jak układam się do snu, wiec poduszka między nogi. Swoją drogą może być to też objaw nerwicy, może jakiś lęk przed porodem się uruchamia?
W każdym bądź razie jak masz ciśnienie ok, to nie powinno być problemu.
 
reklama
Miałam takie kołatania w ub tygodniu. Bierz magnez 3x1 na dzień. Serce musi być wydolne za 1,5 osoby. Śpij na lewym boku. Do tej pory dziadowo się czuje jak układam się do snu, wiec poduszka między nogi. Swoją drogą może być to też objaw nerwicy, może jakiś lęk przed porodem się uruchamia?
W każdym bądź razie jak masz ciśnienie ok, to nie powinno być problemu.
Ciśnienia nie mam, magnez biorę bo skurcze łydek miałam, a najlepiej sp mi się na prawym boku
 
Ja wstaje siku 3 razy w nocy i to o stałych porach:) No i oczywiście rano robie normalnie jakbym w nocy wogole nie wstawała :) u nas zmiana koncepcji łóżeczka. Miało być z firmy klupś ale jak zobaczyłam na żywo to czar prysł :( ale za to urzekło mnie takie cudo. Łóżeczko solidne, super stabilne . Jednak przed zakupem warto zobaczyć i dotknąć na żywo . Łóżeczko nazywa się Misza jak by tez komuś wpadło w oko.Zobacz załącznik 1035624Zobacz załącznik 1035624

Mój sundvik z Ikea jest podobny, już stoi zmontowany:-) wybrałam opcje bez szuflady bo stoi w sypialni i po prostu zdecydowałam się dokupić dodatkowa komode - z szuflady po przemyśleniu nie będę korzystać. Łóżeczko fajne :-) trza obejrzeć na żywo.
 
Ja tam śpię po 12 godzin i się wyspać nie mogę. Codziennie ostatnio nawiedza mnie moja robota w koszmarach. Dziś mała odmiana chodząc po galerii dowiedziałam się że nie mąż mnie zdradza z litwinka xd kurla jak on tak kocha Ukraińców że mu muszę smycz skracać i w kaganiec go zapisać bo leci wścieklizny pitbull. Myślę że z litwinami byłoby to samo no ale niby była w ciąży. Wpier dostał i go wywalilam.
Potem sen że mój fan jak zwykle przybył xd liczył na związek, nie mąż o 6:30 a ten przyjechal i trul gitare mimo wielkiego brzucha. I mu ten brzuch pokazuje xd i pytam się czy jeszcze nie dotarło że dostał kosza i mu wpier i go wywalilam.
Jako przerywnik między glupotami budzi mnie brak tchu. Nie ważne czy leżę na plecach na lewo czy prawo i tak zdolam wyrwać bezdech.
 
Ciśnienia nie mam, magnez biorę bo skurcze łydek miałam, a najlepiej sp mi się na prawym boku

No ja też mam skurcze łydek. Przy tachykardii nerwicowej kołatania mnie po prostu wkurzają. Ale wierzę lekarzowi że to możliwe. Zresztą przed ciążą pytałam też kardiologa, po mi puls skacze, jak to jest z kołataniami. Też kazał pilnować ciśnienia.
A z ciekawostek - za takie kolatania i duszności odpowiada też brak witaminy D3. Lekarze nie zlecają bo to drogie badanie, jak zrobił mi kardiolog to się okazało że mam awitaminoze i dojadam poza suplementem jeszcze jedna. Nie wiedziałam że brak d3 warunkuje takie klopoty
 
No ja też mam skurcze łydek. Przy tachykardii nerwicowej kołatania mnie po prostu wkurzają. Ale wierzę lekarzowi że to możliwe. Zresztą przed ciążą pytałam też kardiologa, po mi puls skacze, jak to jest z kołataniami. Też kazał pilnować ciśnienia.
A z ciekawostek - za takie kolatania i duszności odpowiada też brak witaminy D3. Lekarze nie zlecają bo to drogie badanie, jak zrobił mi kardiolog to się okazało że mam awitaminoze i dojadam poza suplementem jeszcze jedna. Nie wiedziałam że brak d3 warunkuje takie klopoty
A z nerwicą rodzisz sn ? Bo wczoraj czytałam wskazania do cc i byla tam nerwica. I z psychologicznych spraw tokofobia ale to, to chyba każda ciezarna ma xd ....
 
A z nerwicą rodzisz sn ? Bo wczoraj czytałam wskazania do cc i byla tam nerwica. I z psychologicznych spraw tokofobia ale to, to chyba każda ciezarna ma xd ....

Oj tam. Twarda baba jestem. A tak na serio to SN jest korzystny dla dziecka. Nie mam leków przed bólem samym, raczej boję się że nie starczy mi sily. Nerwica przyszła sama, UJ wie skąd. Na gastroskopii też dałam radę bez znieczulenia więc się spreze.
 
reklama
Oj tam. Twarda baba jestem. A tak na serio to SN jest korzystny dla dziecka. Nie mam leków przed bólem samym, raczej boję się że nie starczy mi sily. Nerwica przyszła sama, UJ wie skąd. Na gastroskopii też dałam radę bez znieczulenia więc się spreze.
Za dużo stresu i to się kumuluje. Ja to palpitacje i zadyszki miałam rok temu. No właśnie korzystniej i się szybciej dochodzi do siebie. Ale mnie przeraża że kuzynce kazali urodzić 4,700 :o teraz widzę w wytycznych że od takiej masy cc. Moje stany nerwicowe będą bardziej przeszkadzać przed i po porodzie. Najwyżej w kogoś czymś rzucę bo ja mam jak ten z dnia świra. Xd najgorsza jest w życiu społecznym mizofonia.
 
Do góry