reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny wczoraj miałam straszne kołatania serca i to cały dzień, tak jak by serce nie miało siły pompować krwi, w środę będę u lekarza to mu powiem. U mnie 27 +2 Tc mała szaleje. Mam zamiar zrobić usg 4D na pamiątkę. Cukier oczywiście mierze codziennie jak kazał ale jest w normie.
Też wczoraj miałam takie kołatanie, nie wiem co to jest. Ale jeśli tyle dziewczyn w ciąży ma takie objawy to pewnie to normalne...mam nadzieję ;)
 
reklama
Ja tam śpię po 12 godzin i się wyspać nie mogę. Codziennie ostatnio nawiedza mnie moja robota w koszmarach. Dziś mała odmiana chodząc po galerii dowiedziałam się że nie mąż mnie zdradza z litwinka xd kurla jak on tak kocha Ukraińców że mu muszę smycz skracać i w kaganiec go zapisać bo leci wścieklizny pitbull. Myślę że z litwinami byłoby to samo no ale niby była w ciąży. Wpier dostał i go wywalilam.
Potem sen że mój fan jak zwykle przybył xd liczył na związek, nie mąż o 6:30 a ten przyjechal i trul gitare mimo wielkiego brzucha. I mu ten brzuch pokazuje xd i pytam się czy jeszcze nie dotarło że dostał kosza i mu wpier i go wywalilam.
Jako przerywnik między glupotami budzi mnie brak tchu. Nie ważne czy leżę na plecach na lewo czy prawo i tak zdolam wyrwać bezdech.
Od czasu do czasu też mam bezdech, dziś rano też mnie męczył. Jakiś tydzień temu to się zaczęło...strasznie upierdliwe i nieprzyjemne...kolejna dolegliwość zaliczona...no po prostu sypię się ;)
 
Od czasu do czasu też mam bezdech, dziś rano też mnie męczył. Jakiś tydzień temu to się zaczęło...strasznie upierdliwe i nieprzyjemne...kolejna dolegliwość zaliczona...no po prostu sypię się ;)

A mnie wczoraj złapał właśnie taki nerwoból w klatce że oddechu nie mogłam złapać i też nie wiadomo skąd, no jakoś musimy jeszcze trochę wytrwać :)
 
Myślę, że zjawisko to ma zwiążek z rozrzedzaniem się osocza, wzrastającą masą :p no kochane my dźwigamy kilogramy, oraz tym, że łożysko na rozbudowe siebie dziecka ściąga potas :p i inne składniki. Można pożreć trochę produktów bogatych w taurynkę :p dobra jest przy cukrzycy, adhd, chorobach serca;p no to się pomądrzyłam :p ....
 
:D a weź z tym bezdechem, ja jak mam bezdech to od razu koszmary. I tak kurna walcze już 2 tygodnie. Już nawet umarłam we śnie na parę sposobów. Ostatnio zjechałam na pobocze do bagna i się udusiłam w aucie.. i pobudka miłego dnia. Zadyczka jak po maratonie biegu :D a mój nie mąż mi potem powie, że ja sobie tak beztrosko jeszcze leżę, jak próbuję dojśc z katatonii jakiejś... do siebie :p

Dziś ma za swoje. Wykrakalam mu, że moja babcia mówiąc mu "nie chcę Cię fatygować" będzie mu zawracać gitarę cały dzień:D właśnie kupiła se żyrandol... :D oczywiście tak duży, że trzeba ją podwieźć do domu. Dopiero godzina 12 :p .... zdąży chcieć do innego sklepu np: zoologicznego, potem zamontwać żyrandol skoro już Łukaszek z nią pojechał, potem zrobić coś jeszcze, potem przywieźć do nas, potem odwieźć do niej:p a skoro wie, że jest dziś impreza rodzinna na którą jej ciotka nie zaprosiła bo się nie lubią będzie szoł z cyklu widzę tunel;p i będzie trzeba z nią jechać na pogotowie:p
 
Aktualizacja brzuszka i tygodnia :D
1571484471786.png
1571484502136.png

1571484530379.png

A i tak znajdzie się ktoś taki kto powie "niezauważyłem, że Pani w ciązy" Nie kur... z piłką lekarską chodzę, taka pasja.
 
reklama
Do góry