reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Jestem po wizycie. Na razie sam pęcherzyk jest. Z ostatniej miesiączki niby jest 6+0 A z usg 5+3 tydzień, ale na szczęście wszystko w porządku. Zaczynam się powoli cieszyć i zaczyna dochodzić do mnie ze to jestem w ciąży.
Jaki duży masz pęcherzyk?
 
reklama
Jestem po wizycie. Na razie sam pęcherzyk jest. Z ostatniej miesiączki niby jest 6+0 A z usg 5+3 tydzień, ale na szczęście wszystko w porządku. Zaczynam się powoli cieszyć i zaczyna dochodzić do mnie ze to jestem w ciąży.
Ja tez mam dziś 6+0 :D to dobrze, ze nie poszłam jeszcze, bo nie chciałabym zobaczyć samego pęcherzyka. Kiedy teraz idziesz?
 
Tez zrobiłam dziś betę i mam 1815 (myślałam, ze to dużo, ale widzę, ze są tu lepsze wyniki haha). Ja sobie porównałam do mojej bety ze stycznia, kiedy miałam puste jajo płodowe. W styczniu w tym samym 35 dc miałam wynik 775. Nie wiem w sumie czy jest sens porównywać te wyniki, ale jakoś się ucieszyłam, ze teraz jest wyższa
Będzie dobrze, zobaczysz ;)
 
Hej dziewczyny dołączam do ekipy ;) Jestem mamą dwóch dziewczynek w wieku 8 i 5 lat. Teraz 3 bejbi chociaż nie do końca planowane co mnie przeraża..mam 33 lata i też mam sporo obaw co do swojego wieku :( czy jest mamusia w podobnym wieku co ja?
 
reklama
Dziewczyny które mają już dzieci, kiedy chcecie powiedzieć starszakom o rodzeństwu? Ja chyba zaczekam do po pierwszej wizyty ☺️ nie mogę sobie wyobrazić radości mojego synka, że jego największe marzenie się spełniło
 
Do góry