reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dzień dobry dziewczyny
Ja dziś źle spałam cały czas nie potrafię się jakoś ułożyć w łóżku, kiedyś przeczytałam że w ciąży dobrze jest spać na lewej stronie bo przepływ krwi jest dobry czy coś nawet nie pamiętam. Teraz śpię non stop na tej lewej stronie aż całą dretwieje :eek:
 
reklama
To mit :) przeczytaj ten artykuł - Link do: Pozycja do spania w ciąży - czy ma znaczenie? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
Dzień dobry dziewczyny
Ja dziś źle spałam cały czas nie potrafię się jakoś ułożyć w łóżku, kiedyś przeczytałam że w ciąży dobrze jest spać na lewej stronie bo przepływ krwi jest dobry czy coś nawet nie pamiętam. Teraz śpię non stop na tej lewej stronie aż całą dretwieje :eek:
 
Dzień dobry dziewczyny
Ja dziś źle spałam cały czas nie potrafię się jakoś ułożyć w łóżku, kiedyś przeczytałam że w ciąży dobrze jest spać na lewej stronie bo przepływ krwi jest dobry czy coś nawet nie pamiętam. Teraz śpię non stop na tej lewej stronie aż całą dretwieje :eek:
I jeśli nawet coś w tym jest to dopiero później powinno się tak spać kiedy macica jest juz większą i uciska na tętnic.. jest to mit ale mi np najlepiej się spało na lewym boku, od zawsze

Hej dziewczyny u nas noc jak każda inna od 13.5 miesięcy czyli pobudka o 24 i 4 na mleczko i o 6.30 wyjście z łóżka ☺ zjadlismy śniadanie, tata zaraz idzie do pracy a później lecimy na jakieś zakupy :)

Któraś dzisiaj ma wizytę? :)
3mam kciuki za piękny przyrost bety!!!
 
Ja miałam iść dziś na betę, ale nie dałam rady wstać :p stwierdziłam, ze w sobotę pójdę na spokojnie
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało i z niewielkim przerażeniem witam się z Wami.
Niestety nie jestem w stanie nadrobić postów, bo dużo pracuje i.. Mam dwójkę małych szkrabów. Jeden ma dwa latka, a drugi 10 miesięcy... Pomimo, że brałam tabletki anty (i to codziennie o tej samej godzinie ) to - jak się wczoraj okazało - zaszłam w ciążę.. Boję się... Przytłacza mnie myśl jak sobie poradzimy. Nie planowaliśmy więcej dzieci. Prowadzimy z mężem firmę, wykańczamy dom, do którego mieliśmy się wprowadzić w drugiej połowie następnego roku.. A tu taka niespodzianka.
Ostatnia @ była 16 kwietnia, więc termin wypada na koniec stycznia. Do lekarza wybieram się dopiero w okolicach 7-8 tygodnia. Lecę zaraz po kwas foliowy i witaminy..

Ps: Ania, mam 26 lat :)
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało i z niewielkim przerażeniem witam się z Wami.
Niestety nie jestem w stanie nadrobić postów, bo dużo pracuje i.. Mam dwójkę małych szkrabów. Jeden ma dwa latka, a drugi 10 miesięcy... Pomimo, że brałam tabletki anty (i to codziennie o tej samej godzinie ) to - jak się wczoraj okazało - zaszłam w ciążę.. Boję się... Przytłacza mnie myśl jak sobie poradzimy. Nie planowaliśmy więcej dzieci. Prowadzimy z mężem firmę, wykańczamy dom, do którego mieliśmy się wprowadzić w drugiej połowie następnego roku.. A tu taka niespodzianka.
Ostatnia @ była 16 kwietnia, więc termin wypada na koniec stycznia. Do lekarza wybieram się dopiero w okolicach 7-8 tygodnia. Lecę zaraz po kwas foliowy i witaminy..

Ps: Ania, mam 26 lat :)
Witaj Aniu takie niespodzianki są najfajniejsze! Gratuluję, ;)
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało i z niewielkim przerażeniem witam się z Wami.
Niestety nie jestem w stanie nadrobić postów, bo dużo pracuje i.. Mam dwójkę małych szkrabów. Jeden ma dwa latka, a drugi 10 miesięcy... Pomimo, że brałam tabletki anty (i to codziennie o tej samej godzinie ) to - jak się wczoraj okazało - zaszłam w ciążę.. Boję się... Przytłacza mnie myśl jak sobie poradzimy. Nie planowaliśmy więcej dzieci. Prowadzimy z mężem firmę, wykańczamy dom, do którego mieliśmy się wprowadzić w drugiej połowie następnego roku.. A tu taka niespodzianka.
Ostatnia @ była 16 kwietnia, więc termin wypada na koniec stycznia. Do lekarza wybieram się dopiero w okolicach 7-8 tygodnia. Lecę zaraz po kwas foliowy i witaminy..

Ps: Ania, mam 26 lat :)
Hej Aniu to tak jaku mnie tyle, że ja miałam przerwę 3 miesięczną między spiralą, której nie zdążyłam już założyć... de facto miałam to zrobić jutro (umówiony termin). Też ma dwójkę dzieci tyle, że starszych 8 i 5 lat. Również budujemy dom tylko, że u nas dopiero fundamenty tak, że to jeszcze potrwa.. Ja też mam różne myśli miałam tyle planów do realizacji na teraz...czasami się dołuje na maksa chociaż wiem, że to jest złe i nie powinnam :( cały nasz świat teraz na nowo będzie trzeba poukładać..
 
reklama
Do góry