reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, chciałam się zapytać czy też tak macie, że czujecie taki ucisk w miednicy na pęcherz. Cały czas mam coś takiego. Chodziłam na siku co pół godziny, ale teraz to co parę minut. Potrafię wyjść z łazienki i już czuję, że znów mi się chce siku. W nocy jeśli uda mi się przespać 2 godziny to mam taki ucisk, że mnie skręca z bólu. Dziś rano jeszcze strasznie mnie prawa nerka bolała. Musiałam trochę poleżeć, aby móc się ruszyć. Nie mówić już, że wczoraj w pracy pojechałam na budowę i tak mnie uciskało, że musiałam iść na siku w krzaki...no porażka...kolega z pracy myśli, że mam chory pęcherz, bo nie wie o ciąży.
Nie wiem może dziecko leży na pęcherzu i tak uciska, że mocz z nerki nie może swobodnie spłynąć i dlatego jeszcze nerka boli... Coś na prenatalnych lekarka mówiła, że jakoś mam tak dziwnie wszystko ułożone, że jakby macica była nie wiem jak to nazwać "głęboko", że mimo, że jestem dość szczupła podobno miała niewyraźny obraz i bardzo naciskała mi na brzuch tym usg. Mówiła, że dziwne, ale lepiej byłoby widoczne gdyby robiła przezpochwowo, ale nie miała podłączonej głowicy.
Kurcze teraz nie wiem czy to normalne czy nie. Też tak macie?
Nie, w zasadzie ja bardzo mało sikam, aż mnie to martwiło ale z drugiej strony w te upały dużo też sie pocimy. Noc też bez wizyt w toalecie.
 
Pięknie powiedziane mnoży ;) ale wiadomo o co chodzi. No ja tak samo mam z tym brzuszkiem euforia jest u mnie ale dopiero po urodzeniu teraz czasami nawet nie wydaje mi się ze jestem w ciąży ;) a z ciekawości bo mnie przy 3 tez wszyscy pytają Ciebie 4 dzidzia planowana :) ?
U nas jakoś nikt nie pyta, ale może dlatego ze mam 3 synów. Każdy myśli ze to polowanie na dziewczynkę. Ale w rzeczywistości po prostu chcemy mieć duża rodzine;) fakt faktem ze jeszcze znajomi nie wiedzą i może będą pytać. Ogólnie mnie to pytanie irytuje. Bo mam swoje lata i wiem skąd się biorą dzieci. Skoro kochamy się z mężem bez zabezpieczenia to jak mogę nie spodziewać się ciąży?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, jestem w tym szpitalu, podają mi Luteinę, po której głowa mnie boli, chce mi się spać i mam podrażnioną pochwę, czyli mam 3 efety uboczne, a lekarz każde mi dalej ją brać. Łatwo mu mówić, bo go głowa nie boli. Nie wiem co mam robić. I to sam ordynator.
A drugie to, w czwartek moje dziecko miało 26mm a dziś w poniedziałek już 37mm czy jest to możliwe?
W czwartek miałam według usg 9tc+5 dni, a dziś według ich usg 10tc+5 dni. Coś mi się tu nie zgadza :confused2:
Czekam na wypis, dziś wychodzę.
 
Do góry