reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny, tak z innej paki. Myślicie ze mogę na własną rękę zacząć brać laktuloze na zaparcia? Czytałam, że jest bezpieczna. Czy lepiej zadzwonić do gina? Wizyta za 3 tyg dopiero i się zastanawiam. Męczy mnie to już [emoji37]:( jak się uda raz w tygodniu to jest dobrze ;(
Leżę w szpitalu i napomniałam lekarzowi, że mam zatwardzenie, kazał mi kupić właśnie Lactulosum i brać 3x dziennie po 1 łyżce do zupy. Przy okazji biorę nospę i Luteinę, także sama decyduj.
 
reklama
Jutro mam być badana co tam słychać, a dziś od rana boli mnie brzuch, nawet nospa nie pomaga, ale zażyłam ten lek na zatwardzenie Lacyulosum 1 łyżkę na czczo, a tam pisze, że na początku leczenia mogą wystąpić bóle brzucha, tylko, że mnie boli jak na @ :sad: Plamienia ustępują, blakną. To dopiero 12 + 3 myślałam, że pójdę jutro do domu, teraz to nie wiadomo. Odwołałam swój własny ślub, gości, dobija mnie to wszystko. Narzeczony mówi, żebym wszystko olała i się tak nie martwiła. Może i ma rację, będzie co będzie...
 
Jutro mam być badana co tam słychać, a dziś od rana boli mnie brzuch, nawet nospa nie pomaga, ale zażyłam ten lek na zatwardzenie Lacyulosum 1 łyżkę na czczo, a tam pisze, że na początku leczenia mogą wystąpić bóle brzucha, tylko, że mnie boli jak na @ :sad: Plamienia ustępują, blakną. To dopiero 12 + 3 myślałam, że pójdę jutro do domu, teraz to nie wiadomo. Odwołałam swój własny ślub, gości, dobija mnie to wszystko. Narzeczony mówi, żebym wszystko olała i się tak nie martwiła. Może i ma rację, będzie co będzie...
Lactulose niestety czasami potrzeba powtórzyć i szczerze warto zażyć 15-30 ml. Współczuję ze musialad odwolac slub, ale pomysl ze to dla dziecka by bylo zdrowe a rodzice mogli sie pobawic. Za pol roku bd z Wami i odwdzięczy sie za te decyzję :) a co myslisz by np wziac w urzeezie slub cywilny cichy a potem, jeśli jestes wierzaca, kościelny z weselem badz samo wesele albo wesele np z chrzcinami- jesli bd ch rzic?
 
Lactulose niestety czasami potrzeba powtórzyć i szczerze warto zażyć 15-30 ml. Współczuję ze musialad odwolac slub, ale pomysl ze to dla dziecka by bylo zdrowe a rodzice mogli sie pobawic. Za pol roku bd z Wami i odwdzięczy sie za te decyzję :) a co myslisz by np wziac w urzeezie slub cywilny cichy a potem, jeśli jestes wierzaca, kościelny z weselem badz samo wesele albo wesele np z chrzcinami- jesli bd ch rzic?
Tak na prawdę, to chcieliśmy od samego początku wziąść ślub kościelny tylko my i świadkowie (nie mamy sporu z rodzicami, chcieliśmy tylko tak bardzo skromnie i szybko), ale, że moje siostry przyjechały z Niemiec z dzieciarami i tak człowiek do człowieka i zrobiło się mini wesele. No to restauracja, hotele itd. Coraz bardziej nas to przytłaczało szczerze mówiąc, nie zbieralismy pieniędzy na takie wesele, ale jak widać samo się rozwiązało. Czuję żal, bo się na stawiłam. Ale dziecko jest teraz najważniejsze. Ślub weźmiemy jak planowaliśmy od samego początku, tylko albo się ciąża wyciszy, albo po porodzie. Zobaczymy.
 
Tak na prawdę, to chcieliśmy od samego początku wziąść ślub kościelny tylko my i świadkowie (nie mamy sporu z rodzicami, chcieliśmy tylko tak bardzo skromnie i szybko), ale, że moje siostry przyjechały z Niemiec z dzieciarami i tak człowiek do człowieka i zrobiło się mini wesele. No to restauracja, hotele itd. Coraz bardziej nas to przytłaczało szczerze mówiąc, nie zbieralismy pieniędzy na takie wesele, ale jak widać samo się rozwiązało. Czuję żal, bo się na stawiłam. Ale dziecko jest teraz najważniejsze. Ślub weźmiemy jak planowaliśmy od samego początku, tylko albo się ciąża wyciszy, albo po porodzie. Zobaczymy.
Ja właśnie podziwiam Panie ktore sie decyduja b 9nigdy nic nie wiadomo. Ale znam pare ktora ma pieknego sybka a za rok w czerwcu slub i sa szczęśliwi :) i mloda sie napije bo chlopak bd mial juz rok i 3 miesiące. Wydaje mi sie ze dobrze zrobili. Ona akurat jest po nowotworze, wiec cała ciaza byla niewiadomą. Mnie sie na wesele jako gosc nawet nie chce isc a mam koncem sierpnia. Potem bede chrzestna i juz mysle jak tu wysiedziec
 
Wazne jest Twoje zdrówko i maluszka. A widocznie nie chcialas wielkiego weselicha i sprawa sama sie rozwiązała. Teraz liczy sie twój spokoj a nie impreza.
Za to pomysł jak fajnie bedzie juz z dzidzią weselicho zrobić. Połączyc z chrzcinami. Super sprawa. Jeden koszt. A cóż za wspomnienia [emoji1][emoji3][emoji3059]
Jutro mam być badana co tam słychać, a dziś od rana boli mnie brzuch, nawet nospa nie pomaga, ale zażyłam ten lek na zatwardzenie Lacyulosum 1 łyżkę na czczo, a tam pisze, że na początku leczenia mogą wystąpić bóle brzucha, tylko, że mnie boli jak na @ :sad: Plamienia ustępują, blakną. To dopiero 12 + 3 myślałam, że pójdę jutro do domu, teraz to nie wiadomo. Odwołałam swój własny ślub, gości, dobija mnie to wszystko. Narzeczony mówi, żebym wszystko olała i się tak nie martwiła. Może i ma rację, będzie co będzie...
 
reklama
Ja mam dziś 14w3d i w nocy pierwszy raz poczułam [emoji170][emoji173][emoji170][emoji173][emoji170][emoji173]
Obudziłam sie ok 2 w nocy w pozycji na brzuchu. Wyciszona wczułam sie w brzuszek i tadaaam jest dzidziuś [emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji3059][emoji7][emoji3059]
Dziewczyny mam pytanie u mnie 15 +3 tc i to druga ciąża czujecie już ruchy dziecka? No bo ja myślałam że tak ale ty chyba jelita były.
 
Do góry