reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Nie wkurza człowieka. Ja mam codziennie sterte prasowania. Ale zaganiam starsza latorośl:-p
Ja kiedys na 1 roku studiu jak mieszkalam z moim bylym narzeczonym pralam wszytsko i prasowalam... :D ale mi sie ktoregos dnia odwidzialo i obecnie mam dwie lewe rece;p Naprawde dla mnie lepiej ze takich ubran nie mam bo potrafie sie ubrac w wygniecione i tak wyjsc i a co to:D toz czyste. Chyba mi odbilo jak powstalo tu duzo ciuchlandow z odzieza z metkami, ktora w soboty szlo kupic po 1 zl... wiec zaczelam nosic ubrania jak w amerykanskim snie na raz... a naprawde nic nie zniszczone. Kuzynka wyszarpala Dolcze za 1 zl, a ja koledze kupilam LA coste, za to ze byl naszym szoferem. A akurat byla koszulka polo na patyka anorektyka.
 
reklama
A ja sie wkurzyłam na diagnostyke...
Bo mialam bialko w moczu 0.16, 0.12, a w diagnostyka nic i extra tak pokazalam na patologii ciazy, dzis w szpitalu zrobilam badania i man 0.18. Ide w pona na echo serca plodu to powiem położnej. Ale to są jaja. Bo diagnostyka ma do 0.3 norme. A u nich w przyszłym tygodniu bd robic dobowa zbiorke moczu... Tyle wygrac. Ja na zaden oddzial nie chce isc więc muszę ogarnac to jakos. A dzie jescze ogladalam porodowke na kopernika ujdzje. Nic nie trzeba miec prawie ze soba. Nawet majty siateczkowe daja xD partnera nie wyrzuca ale proponują co bd dobre i git. Byle nie lezec tam do stycznia! Najchętniej 7.01 sie poloze xD
 
A ja sie wkurzyłam na diagnostyke...
Bo mialam bialko w moczu 0.16, 0.12, a w diagnostyka nic i extra tak pokazalam na patologii ciazy, dzis w szpitalu zrobilam badania i man 0.18. Ide w pona na echo serca plodu to powiem położnej. Ale to są jaja. Bo diagnostyka ma do 0.3 norme. A u nich w przyszłym tygodniu bd robic dobowa zbiorke moczu... Tyle wygrac. Ja na zaden oddzial nie chce isc więc muszę ogarnac to jakos. A dzie jescze ogladalam porodowke na kopernika ujdzje. Nic nie trzeba miec prawie ze soba. Nawet majty siateczkowe daja xD partnera nie wyrzuca ale proponują co bd dobre i git. Byle nie lezec tam do stycznia! Najchętniej 7.01 sie poloze xD
O kurde to fajnie tam macie. U mnie to pewnie jak zawsze będą mili jak sól w oku. Dziś mój nie mąż był na badaniach do pracy i opowiadał o swoich przeżyciach z okulista. A mi się dziwią że dotrzeć nie mogę po kopię badań z rezonansu...
 
No ooo. A tu jeszcze zajęcia dzieci, lekcje i inne pierdolety.

Nie chcę mnie się :-) Z natury wolę inna pracę.

Przerzuć się na Sepulture. Do czyszczenia łazienki super. Od lat nie słucham świeczki typu RMF czy Zet. Wierena jestem trójce a jak nudzą to się przełączam na Come albo nieśmiertelne Guns and Roses czy inne Quenn.

PS. Do perfekcyjnych (mam nadzieję że nie) matek, żon i gospodyń: pierzecie nowa pościel sobie (nie noworodków, to oczywiste) , po zakupieniu? Kupiłam wczoraj 5 nowych kompletow w Lidlu, pięknie zapakowane. Kiedyś takich dylematów nie miałam, bo czasu nie było, ale teraz??? Prześcieradła nowe wypralam, a pościeli nie chce mi się. Kto to kuwa będzie prasował?!?
Ja nową pościel sprawdzam jaki ma zapach. Jeśli zapach ujdzie to nie chce mi się prać ;) Jeśli ma dziwny czy chemiczny zapach to niestety piorę;)
 
No ooo. A tu jeszcze zajęcia dzieci, lekcje i inne pierdolety.

Nie chcę mnie się :-) Z natury wolę inna pracę.

Przerzuć się na Sepulture. Do czyszczenia łazienki super. Od lat nie słucham świeczki typu RMF czy Zet. Wierena jestem trójce a jak nudzą to się przełączam na Come albo nieśmiertelne Guns and Roses czy inne Quenn.

PS. Do perfekcyjnych (mam nadzieję że nie) matek, żon i gospodyń: pierzecie nowa pościel sobie (nie noworodków, to oczywiste) , po zakupieniu? Kupiłam wczoraj 5 nowych kompletow w Lidlu, pięknie zapakowane. Kiedyś takich dylematów nie miałam, bo czasu nie było, ale teraz??? Prześcieradła nowe wypralam, a pościeli nie chce mi się. Kto to kuwa będzie prasował?!?
Ja zawsze piorę :) bo zaczynam sobie wyobrażać kto to dotykał, jak szył i pakował . Takie mam zboczenie :) A i tez ostatnio ciagle mi się spać chce . Nocą się nie wysypiam , bo z 4 razy siku wstaje
 
Łoooo ja tam chcę ❤❤❤❤ tylko urodze i urbex :p ...
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-10-16-13-27-16.png
    Screenshot_2019-10-16-13-27-16.png
    438,6 KB · Wyświetleń: 59
A to niespodzianka, dostarczyli wozek dla synka (zamowiony na amazon fr), mial byc w przyszly wtorek... W dodatku ja patrze skąd... Czestochowa :p a to sie zdziwi moj nie mąż. Cieszy nas kiedy kupujemy cos i sie okazuje made in Poland, bo wspieramy gospodarke Polski a nie np Chinską...
Pozniej wkleje fotke.

Kilka dni temu moj wytargal ze strychu park, po naszym drugim synu, z materialu. Czesc wypralam w pralce, super bo nawet nie wiedzialam ze tak mozna, a pozostale recznie i jest jak nowe. A w ogole bylam pewna ze komus go wydalam...
 
A to niespodzianka, dostarczyli wozek dla synka (zamowiony na amazon fr), mial byc w przyszly wtorek... W dodatku ja patrze skąd... Czestochowa :p a to sie zdziwi moj nie mąż. Cieszy nas kiedy kupujemy cos i sie okazuje made in Poland, bo wspieramy gospodarke Polski a nie np Chinską...
Pozniej wkleje fotke.

Kilka dni temu moj wytargal ze strychu park, po naszym drugim synu, z materialu. Czesc wypralam w pralce, super bo nawet nie wiedzialam ze tak mozna, a pozostale recznie i jest jak nowe. A w ogole bylam pewna ze komus go wydalam...
Mi jeszcze adapter do pasów nie doszedł a wybrałam kuriera 48... jak mi do soboty nie dojdzie to.ktoś na allegro dostanie negatywa. W dodatku nr do śledzenia paczki jest błędny.
 
Mi jeszcze adapter do pasów nie doszedł a wybrałam kuriera 48... jak mi do soboty nie dojdzie to.ktoś na allegro dostanie negatywa. W dodatku nr do śledzenia paczki jest błędny.
Ja tak wlasnie mialam dzisiaj, nr parceli i sms code dostalam sms-em do sledzenia przesylki a jak chcialam sledzic to mialam ciagle błąd. Zamawialismy kilka rzeczy i chcialam sprawdzic co dowiozą... a tu lipa. Kilka prob, metoda skopiuj-wklej na nic. Otworzylam aplikacje amazon, natychmiast sie dowiedzialam ze to wozek.
A co do tych przesylek to mysle ze dostawcy powinno sie oberwac a nie sprzedajacemu, za zbyt dlugi okres oczekiwania na dostawe.
Ja wciaz nie odzyskalam pieniedzy za lozko, na ktore najpierw czekalam 2 m-ce (a oczekuje sie max.do 6 tyg), anulowalam zamowienie, teraz 20 pazdziernika bedzie drugi miesiac jak czekam na odzyskanie moich pieniedzy... Ogolem moje pieniadze sa zamrozone u nich od 4 m-cy. To jest moja cala wyplata :/
 
reklama
Ja tak wlasnie mialam dzisiaj, nr parceli i sms code dostalam sms-em do sledzenia przesylki a jak chcialam sledzic to mialam ciagle błąd. Zamawialismy kilka rzeczy i chcialam sprawdzic co dowiozą... a tu lipa. Kilka prob, metoda skopiuj-wklej na nic. Otworzylam aplikacje amazon, natychmiast sie dowiedzialam ze to wozek.
A co do tych przesylek to mysle ze dostawcy powinno sie oberwac a nie sprzedajacemu, za zbyt dlugi okres oczekiwania na dostawe.
Ja wciaz nie odzyskalam pieniedzy za lozko, na ktore najpierw czekalam 2 m-ce (a oczekuje sie max.do 6 tyg), anulowalam zamowienie, teraz 20 pazdziernika bedzie drugi miesiac jak czekam na odzyskanie moich pieniedzy... Ogolem moje pieniadze sa zamrozone u nich od 4 m-cy. To jest moja cala wyplata :/
No niestety zamawianie w Internecie jest fajne ale takie przypadki też się zdarzają. Moja matka kiedyś kupila sobie body do sesji bieliznianej i szlo jej miesiąc. Sesję zrobiła w innym kupionym w HM czy gdzieś. Zażądała anulowania transakcji i zwrotu kasy i zero odzewu. Tak się wnerwila że już ich scigala przez sąd i policję.
 
Do góry