reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja to samo Czu je sie jak wielorybJa tak jak w pierwszej ciąży emolium do kampania i emolium balsam. Na początek.


28+3tc mogła bym już rodzic
emoji23.png
Zobacz załącznik 1035514
Bardzo zgrabny ciązowy brzuszek.

U mnie troche jest rezerwy moze dlatego mam troche wielorybowaty ten brzuch :p

Zrobilam fotke, troche kiepska jakosc bo musialam zblizenie dosc duze zrobic...
30 tydz. (29 + 2)
20191018_213413.jpg
 

Załączniki

  • 20191018_213210.jpg
    20191018_213210.jpg
    490 KB · Wyświetleń: 83
Ostatnia edycja:
Ja jutro wrzuce focie ;p jak co tydzien na nowy tc ;p jutro juz 27+0 czyli 28 :o :o :o
urodze i bedzie jak z jedna moja kocica. Nie pisnela i rodzila w pozie na kupke. Oczy skosne, piana w pysku chlup wyskoczyl kociak ;p tracila lapa zdziwiona, co to i se poszła i tyle, co z instynku macierzyskiego xd chyba do niej nie dotarlo co sie stalo hyhy
w ogole do mnie nie dociera ze bede mama xd... mentalnie, jak gimbus w ciąży.
 
Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych III trymestru. Malutka wazy prawie 1700 gram :o) co daje nam 93 centyl wiec przy tej górnej normie. Wszystkie przepływy i pomiary wyszły prawidłowo . Jak na razie ułożenie pośladkowe . Ale podobno jeszcze do 34 może się przekręcić . Później będzie coraz ciężej . Trzeba czekać . A u Was maluszki jak są ułożone ?
U mnie na kazdej wizycie gine notuje w karcie ciazy, zazwyczaj 6 albo 9, ostatnio (miesiac temu) zanotowane 6 i jestem pewna ze tak jest do teraz bo bardzo mi cisnie na miednice i czasem kopie po zebrach, bardzo wyraznie czuje te malusie stopy jak sie tam rozpycha ;D
Mam wrazenie ze chce juz wyjsc ;O
 
Dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych III trymestru. Malutka wazy prawie 1700 gram :o) co daje nam 93 centyl wiec przy tej górnej normie. Wszystkie przepływy i pomiary wyszły prawidłowo . Jak na razie ułożenie pośladkowe . Ale podobno jeszcze do 34 może się przekręcić . Później będzie coraz ciężej . Trzeba czekać . A u Was maluszki jak są ułożone ?
Ja w przyszłym tygodniu idę na usg, ale nawet bez niego jestem pewna, że mały jest ułożony główką w dół, bo czuję jego stópki pod żebrami po prawej stronie i jak ma czkawkę to czuję ją na dole po lewej. Mam nadzieję, że nie wymarzy mu się zmienić teraz pozycję i się źle ułożyć. Bo taka opcja też istnieje ;)
 
Co do włosów moje od zawsze są gęste. Myje je co 3-4 dni. Od kiedy jestem w ciąży zauważyłam dużo babyhairów, widać to szczególnie jak do pracy wiąże je w koka - zaraz mi z każdej strony małe wystają... I fakt bardziej się kołtunią, rozpuszcze je na chwilę i już na sucho nie rozczesze ;) to moje kłaczyska jak miały jeszcze piękny kolor :)
IMG_20191019_000329_002.JPG
a z cerą miałam problemy od zawsze i tu niestety nic się nie zmieniło, czasem mi tak buzie obsyfi że podkład idzie w ruch, dodatkowo jak nigdy pojawiają mi się syfki na pośladkach, plecach i na dekolcie
 
reklama
A ja nie śpię bo obudził mnie głód więc wcinam banana i jogurt o 2:30 w nocy :p też was w nocy budzi glod? Już nie pamiętam kiedy przespałam cała noc bez budzenia
Tez sie obudzilam, ale nie bede podjadac, bo juz mam dosc tych dodatkowych kg :p
Przypomnialam sobie, ze nie schowalam zupy wczorajszej (piatkowej) do lodowki, do rana by sie skisla... Na szczescie jeszcze jest dobra do zjedzenia :p I przy okazji na siusiu...
 
Do góry