reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Halo Mamy.. Jak Wasze Maluszki? Bo u nas od wczoraj jakiś bunt się wdał.. Nie mam pojęcia czy to może zeby czy skok .. a jak u Was?
U mnie zaczyna sie pogarszac kwestia spania, ktora i tak od poczatku wygląda marnie. W dzien mial zwykle 6 drzemek po rowne 30min, a teraz nie potrafi zasnąć i caly dzien jest marudny...
 
Czy Wasze maluszki potrafią juz wysoki podpór? Wykonują obroty?
Kamilek obraca się wokoło, przewraca na plecki.
A jak się przy tym umęczyć.... Cały mokry

Wasze maluchy też się tak pocą? Mój aż podusie ma mokra muszę mu pieluszkę kłaść pod lepek. Mówiłam pediatrze ale nie widzi nic niepokojącego mam obserwować.
 
Kamilek obraca się wokoło, przewraca na plecki.
A jak się przy tym umęczyć.... Cały mokry

Wasze maluchy też się tak pocą? Mój aż podusie ma mokra muszę mu pieluszkę kłaść pod lepek. Mówiłam pediatrze ale nie widzi nic niepokojącego mam obserwować.
Moj sie nie poci, ale za to nie obraca się. Lezy i kopie nogami, czasem ze złości robi tzw. Mostki.
 
Moja córeczka obroty z pleckow na brzuszek i z brzucha na plecy, podciąga nóżki pod brzuszek już, zębów brak, kosztowała już pasternak i marchewkę dziś dynia. Zjada polowe małego słoiczka. Wazy 8.8 kg i nosimy 74 rozmiar.
 
Moja Mała próbuje odwracać się na brzuszek.. jeszcze jej to nie wychodzi ale już coś zaczyna się dziać.. a jak z zębami?
U nas ząbków brak choć widzę jakąś biała plamkę na dziaselka nie wiem czy to żabek idzie.... Zobaczymy.

Mój mały ogólnie jak skończył 3m coś przestał chętnie pić mleko. Jestem już załamana za kilka dni kończy 5 m. Nakarmić go to męka, już sił mi brak. Płaczę bo widać że głodny ale nie chce pluje dopiero po kilku próbach bujaniu noszeniu zaciągnie i piję.ale to czasem 100 czasem 160 z trudem. Wcześniej pięknie pił po 160 nawet 180 nie wiem gdzie problem.
Waga ok bo 9kg było tydzień temu na szczepieniu. Za 5tyg następne zobaczymy jak bd to wyglądać.
Mleka na dobę wypija 500-600, sloiczek obiadku i 60ml wody.
Dziś pobrałam mu mocz zobaczę co wyjdzie.
Dziwi mnie to jego zachowanie..

Jestem psychicznie wykończona płakać mi się chce.
Mam 2 córki starsze z nimi też swoje przeszłam, jedna przestała jeść na 6m i chudła a druga nie jadła nic prucz mleka z piersi do 2l.A więc morze łez wylanych i teraz młody coś wymyśla. Płakać mi się chce jak widzę bliźniaki w rodzinie ten sam wiek wsuwają aż uszy im się trzęsą. A ja... Mój dzień to przeliczenie ile wypije i obawa żeby nie chudł
 
Ostatnia edycja:
Jednak jest😉 mam winowajcę złego humoru.
Może do soboty już się przebije bd akurat na 5m
 

Załączniki

  • IMG_20200609_123251.jpg
    IMG_20200609_123251.jpg
    906,2 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Jednak jest😉 mam winowajcę złego humoru.
Może do soboty już się przebije bd akurat na 5m
Ooo coś już rośnie😉 u nas nic nie widać ale wszystko w buzi jest...co tylko zdoła włożyć do rączki to zaraz ładuje do buzi.. u nas dopiero zaczyna się przygoda z brzuszkiem.. nic na sile- czekamy😉 a co do jedzonka... To już wszystko co mogłam jej dać to próbowała.. tylko kaszki jeszcze nie.. a co do mleka- u nas ostatnio tez walka. Wygina się, przegina, wypluwa smoczek, wkłada palce, cmoka.. no cuduje strasznie..
 
Do góry