reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Cześć dziewczyny! Przepraszam was, że nic się wczoraj nie odezwałam ale padłam z tych emocji. Więc tak:
Wszytko jest w porządku. Lekarz potwierdził ciąże zarodek prawidłowy zagnieżdżony. Termin z OM pokrywa się z terminem z USG czyli 2 styczeń. Mam alej brać leki duphaston, luteina, acard i termin kolejnej wizyty 4 czerwiec. Jak weszłam do niego to cała się trzęsłam. Wrzucam zdjęcie małego lokatora ❤️👶👶
 

Załączniki

  • 4e707559-8dbd-4121-bc34-03aa260afde2.jpeg
    4e707559-8dbd-4121-bc34-03aa260afde2.jpeg
    54 KB · Wyświetleń: 67
Cześć dziewczyny! Przepraszam was, że nic się wczoraj nie odezwałam ale padłam z tych emocji. Więc tak:
Wszytko jest w porządku. Lekarz potwierdził ciąże zarodek prawidłowy zagnieżdżony. Termin z OM pokrywa się z terminem z USG czyli 2 styczeń. Mam alej brać leki duphaston, luteina, acard i termin kolejnej wizyty 4 czerwiec. Jak weszłam do niego to cała się trzęsłam. Wrzucam zdjęcie małego lokatora ❤️👶👶
wspaniale! ❤️❤️❤️ Gratulacje! Teraz to już lokator musi sie zdrowo chować 😁
 
Dziewczyny, a jak Wy odczuwacie wzrost progesteronu w organizmie, zwieszona temperatura ciała? A rozkojarzenie? Ja np. W ogóle się nie czuję zmęczona, bardziej podenerwowana.

Nie mam podwyższonej temperatury,jestem trochę bardziej zmęczona ale spać też nie mogę mam problem z zaśnięciem,w nocy budzę się po 3-4 razy na siku🙈zresztą w dzień też latam jak opętana 😂
Cycki ewidentnie cięższe i większe ,jestem wzdęta i ciągle mi się odbija 😂🫣
Brzuch lekko na miesiaczke bolał mnie wczoraj i przedwczoraj dziś narazie nie
 
Nie mam podwyższonej temperatury,jestem trochę bardziej zmęczona ale spać też nie mogę mam problem z zaśnięciem,w nocy budzę się po 3-4 razy na siku🙈zresztą w dzień też latam jak opętana 😂
Cycki ewidentnie cięższe i większe ,jestem wzdęta i ciągle mi się odbija 😂🫣
Brzuch lekko na miesiaczke bolał mnie wczoraj i przedwczoraj dziś narazie nie
Mnie odkąd się dowiedziałam boli głowa ale autentycznie od rana do wieczora mam migreny
 
Cześć dziewczyny! Przepraszam was, że nic się wczoraj nie odezwałam ale padłam z tych emocji. Więc tak:
Wszytko jest w porządku. Lekarz potwierdził ciąże zarodek prawidłowy zagnieżdżony. Termin z OM pokrywa się z terminem z USG czyli 2 styczeń. Mam alej brać leki duphaston, luteina, acard i termin kolejnej wizyty 4 czerwiec. Jak weszłam do niego to cała się trzęsłam. Wrzucam zdjęcie małego lokatora ❤️👶👶
To w czerwcu już będzie serduszko 🤗 Jak masz 2 stycznia termin to teraz skończony 6 tydzień ? Dobrze liczę ? Czy 5 🙈
 
reklama
Do góry