reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 馃懚馃懚

Melduj臋 si臋 r贸wnie偶 ja:) wczoraj mia艂am wizyt臋. Dzidziu艣 1.89 mm 馃挭 wiek odpowiada 8+3. Serducho bije prawid艂owo wi臋c ten m贸j brak b贸lu piersi i innych objaw贸w nie jest wyznacznikiem niczego z艂ego uff:) cho膰 z tym brakiem objaw贸w to tak nie do ko艅ca 馃槄馃ぃ od 2 dni mi si臋 unosi wszytsko do g贸ry, nie wymiotuj臋 ale uczucie kiepskie 馃檮 kolejna wizyta wyznaczona za 4 tygodnie dopiero 馃槼 normalnie bym do na tego czasu zwariowa艂a ale mi臋dzy 12-13 tygodniem mam si臋 um贸wi膰 na podw贸jny test gdzie USG te偶 b臋d膮 robi膰 ;D ps. Te偶 dostalyscie skierowanie na podw贸jny test? Chodz臋 do lekarza prywatnie, jaka艣 tam wiekowa nie jestem a tu skierowanie na NFZ 馃し w pierwszej ci膮偶y mia艂am zasugerowana mo偶liwo艣膰 zrobienia (nie robili艣my) ale tym razem kazano mi zrobi膰. Aaa no i zapomnia艂am prawie doda膰, 偶e wizyta u psychologa pomog膮, chyba potrzebowa艂am si臋 wyryczec i wygada膰馃ぃ

reklama
Melduj臋 si臋 r贸wnie偶 ja:) wczoraj mia艂am wizyt臋. Dzidziu艣 1.89 mm 馃挭 wiek odpowiada 8+3. Serducho bije prawid艂owo wi臋c ten m贸j brak b贸lu piersi i innych objaw贸w nie jest wyznacznikiem niczego z艂ego uff:) cho膰 z tym brakiem objaw贸w to tak nie do ko艅ca 馃槄馃ぃ od 2 dni mi si臋 unosi wszytsko do g贸ry, nie wymiotuj臋 ale uczucie kiepskie 馃檮 kolejna wizyta wyznaczona za 4 tygodnie dopiero 馃槼 normalnie bym do na tego czasu zwariowa艂a ale mi臋dzy 12-13 tygodniem mam si臋 um贸wi膰 na podw贸jny test gdzie USG te偶 b臋d膮 robi膰 ;D ps. Te偶 dostalyscie skierowanie na podw贸jny test? Chodz臋 do lekarza prywatnie, jaka艣 tam wiekowa nie jestem a tu skierowanie na NFZ 馃し w pierwszej ci膮偶y mia艂am zasugerowana mo偶liwo艣膰 zrobienia (nie robili艣my) ale tym razem kazano mi zrobi膰. Aaa no i zapomnia艂am prawie doda膰, 偶e wizyta u psychologa pomog膮, chyba potrzebowa艂am si臋 wyryczec i wygada膰馃ぃ
bo teraz badania prenatalne sa dostepne na nfz dla wszystkich :) a wczesniej byl prog wiekowy :) i to badanie genetyczne plodu wiec warto zrobic. Lekarz robi dokladne pomiary i porownuje z wynikami krwi :) i gratuluje b膮belka 鉂わ笍

bo teraz badania prenatalne sa dostepne na nfz dla wszystkich :) a wczesniej byl prog wiekowy :) i to badanie genetyczne plodu wiec warto zrobic. Lekarz robi dokladne pomiary i porownuje z wynikami krwi :) i gratuluje b膮belka 鉂わ笍
Dzi臋kuj臋 za wyja艣nienie :D czyli sporo si臋 pozmienia艂o przez te kilka lat od mojej poprzedniej ci膮偶y 馃き

Ja jestem w podobnym terminie :) i tez nie mam objaw贸w procz powiekszonych piersi i wzdetego brzucha, tez nie wymiotuje ani nic. Ogolnie sie dobrze czuje czasami ciut bardziej senna w niektore dni. My robilismy USG w 7t3d i b膮belek mial 1.29cm I serduszko bilo szybko. Nastepne USG mam w 12 tyg pod koniec lipca.

reklama
Cze艣膰 dziewczyny 馃槉
Jestem tutaj nowa i ch臋tnie do was do艂膮cz臋 馃榿
Wczoraj wizyta 9+4 i maluszek ma 2.76 cm
Pierwszy raz s艂ysza艂am serduszko 鉂わ笍
Macie mo偶e jakie艣 zdj臋cia USG z podobnego terminu ?
Ja dosta艂am takie 鈽猴笍
image.jpg

Do g贸ry