reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Hej. Czy są jakieś mamy, takie jak ja, które bazują wyłącznie na testach ciążowych I objawach ? 😅 Jedna, wiem, że jest 😉 Z drugiej strony, ma to swoje plusy, człowiek się niczym nie nakręca 😉 i spokojniej się żyje 😉
U mnie biust większy o jeden rozmiar, 😉 Sama jestem zdziwiona, że tak wcześnie.I bardzo boli. Poza tym żadnych objawów, Czasem brzuch zaboli i to wszystko. Czasem dopadnie zmęczenie.Pracuje normalnie.
Najgorsze w tym wszystkim, że zaczęły mi pękać naczynka krwionośne na nogach 😥 i mam mnóstwo czerwonych kropek.Wiecie co można z tym zrobić i jak temu zaradzić? 🙁
 
Hej. Czy są jakieś mamy, takie jak ja, które bazują wyłącznie na testach ciążowych I objawach ? 😅 Jedna, wiem, że jest 😉 Z drugiej strony, ma to swoje plusy, człowiek się niczym nie nakręca 😉 i spokojniej się żyje 😉
U mnie biust większy o jeden rozmiar, 😉 Sama jestem zdziwiona, że tak wcześnie.I bardzo boli. Poza tym żadnych objawów, Czasem brzuch zaboli i to wszystko. Czasem dopadnie zmęczenie.Pracuje normalnie.
Najgorsze w tym wszystkim, że zaczęły mi pękać naczynka krwionośne na nogach 😥 i mam mnóstwo czerwonych kropek.Wiecie co można z tym zrobić i jak temu zaradzić? 🙁
ja cały czas robię testy, dzisiaj chyba ostatni raz. Ostatnią betę robiłam w zeszły piątek, wyszła 1258,43 średni przyrost to ok. 130%. Wczoraj byłam u lekarza i jest zarodek ale jeszcze bez serduszka. Za kilka dni ma się pojawić. Wizytę mam w pon 3 czerwca bo długi weekend, tak miałabym w piątek, i ani bety ani testów już chyba nie będę robić bo to bez sensu. Mnie też bolą piersi i od progesteronu i pewnie ogólnie hormonów chodzę cała podminowana. Przód głowy mnie boli już nie pamiętam który dzień. Myślałam, że lekarz odejmie mi trochę luteiny, Cyclogestu i duphastonu, a on jeszcze dołożył. No i dołożył Neoparin, i w 14 tyg do szpitala na kilkanaście dni bo posiew chce zrobić i założyć szew okrężny. Ryczeć mi się chce, myślałam, że tym razem daruje mi te zastrzyki. O szwie wiedziałam, że będzie zakładany, ale myślałam, że to jeden niecały dzień w szpitalu. Ale najpierw serce muszę zobaczyć i usłyszeć. W przyszłym tyg. będę kombinować do innego lekarza, który też mnie zna. Tylko jest młody i dopiero się uczy jeśli chodzi o takie trudniejsze przypadki jak ja, ale serce to już chyba potrafi znaleźć. Tylko czy to stare usg które ma w Przychodni mu to umożliwi? Bo zapomniałam dopisać, jeśli ktoś nie pomyślał, co lekarz zobaczy zależy też od jakości usg
 
Agnieszka77 przepraszam, że pod Twoim postem o testach rozpisałam się o mojej wizycie. Chciałam tylko wspomnieć, że wczoraj była wizyta. Ale jak to napisałam to się odpaliłam i tak poszło 😅
 
Agnieszka77 przepraszam, że pod Twoim postem o testach rozpisałam się o mojej wizycie. Chciałam tylko wspomnieć, że wczoraj była wizyta. Ale jak to napisałam to się odpaliłam i tak poszło 😅
ktoś tu widzę spać nie może ?

@Agnieszka77 też mam piersi o rozmiar większe mogę chodzić bez stanika bo nic nie wisi -stoją na baczność 😂😂😂😂😱🫢
Ja za to mam bardzo suchą skórę aż swędzi😖
 
ktoś tu widzę spać nie może ?

@Agnieszka77 też mam piersi o rozmiar większe mogę chodzić bez stanika bo nic nie wisi -stoją na baczność 😂😂😂😂😱🫢
Ja za to mam bardzo suchą skórę aż swędzi😖
my z mężem zawsze wcześnie wstajemy i wcześniej się kładziemy, ale ja w ciąży jak jestem to niestety budzę się już tak 1.00-2.00 i już nie mogę zasnąć 🤷‍♀️
 
my z mężem zawsze wcześnie wstajemy i wcześniej się kładziemy, ale ja w ciąży jak jestem to niestety budzę się już tak 1.00-2.00 i już nie mogę zasnąć 🤷‍♀️
U mnie codziennie pobudka o 5:00 co do minuty 😂 a o 10 takie zmęczenie jakbym przebiegła maraton i najchętniej poszłabym spać, ale jeszcze trochę trzeba się pomęczyć w pracy 😜
 
Jak mi się uda dodać to będzie zdj z wczorajszej wizyty. Sama lubię oglądać u innych to i ja dodaję
 

Załączniki

  • IMG_4142.jpeg
    IMG_4142.jpeg
    136,6 KB · Wyświetleń: 45
reklama
my z mężem zawsze wcześnie wstajemy i wcześniej się kładziemy, ale ja w ciąży jak jestem to niestety budzę się już tak 1.00-2.00 i już nie mogę zasnąć 🤷‍♀️
to ja też tak w ciąży mam od 3:30-4 już nie śpię tylko wiercę się z boku na bok 🤪🫣 a w dzień wczoraj miałam odlot że popołudniu spałam dwie godziny😂😂😂 co ja nie śpię w ciągu dnia
 
Do góry