reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Witam 🙂 z chęcią do was dołączę. Ostatnia miesiączka 20.04. W poniedziałek wizyta u lekarza, trochę się stresuje, bo jedna ciążę poroniłam. W czasie kiedy powinnam dostać okres odczuwałam dość mocny ból piersi, który właściwie z dnia na dzień zaniknął. Miejsca sobie w domu znaleźć nie mogę ze stresu, nie wiem jak dotrwam do poniedziałku.

mam identycznie. Date miesiaczki i wizyte 😃

Ja też z 20.04 😉 A pierwszą wizytę mam dopiero w następny poniedziałek 🤷‍♀️ U mnie odpieluchowanie dziecka w toku, dużo porządków w domu. Mam większe smaki na słone w przeciwieństwie do pierwszej ciąży. Zerowa koncentracja, ciężko mi się skupić w robocie. Od kawy mnie nie odrzuca, ale ograniczyłam do 2 słabych dziennie 😂

Muszę jakiś bezpieczny w ciąży lakier i zmywacz do paznokci kupić. Macie jakieś polecajki?
 
reklama
Dziewczyny a jakiej pasty do zębów używacie ?
Jestem totalnym zębowym freakiem ale od kiedy mam objawy mycie zębów to dla mnie udręka przez miętowy smak pasty do zębów 🥲
Widziałam że w ogóle są pasty dla ciężarnych ale nie wiem czy to nie jest chwyt marketingowy
Jest super pasta do zębów przy noszeniu aparatu na zęby - vitis jabłkowa 🥰 kocham ! Tylko raz w tygodniu fluoryzacja do tego 🙂
 
Ja właśnie dzisiaj na obiad zjadłam bułkę z wędliną i musztardą - wczoraj w serialu wspomnieli i już siedziało mi w głowie
Co śmieszniejsze wczoraj zrobiłam zapiekankę makaronową i jadłam ze smakiem a dzisiaj na samą myśl o niej bleee
ja tak miałam ze śledziem. 3 dni pod rząd jadłam tylko śledzie. Aż 4 dnia otworzyłam lodówkę zobaczył śledzie i myślałam że zwrócę. Na samą myśl o nich mam mdłości.
 
Karpatka się chłodzi
 

Załączniki

  • 2527e8ff-2fda-49bc-b3a4-2d46a8c0e77e.jpeg
    2527e8ff-2fda-49bc-b3a4-2d46a8c0e77e.jpeg
    112,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Do góry