reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam

Jejku... ja chce juz lato:zawstydzona/y: Mam dosc tej pogody...

Głowa mi pęka, gardło cos ciezkie i zawalone... i jakas nie do zycia jestem:-( Zupe na szybko zrobiłam, bedzie spokój z obiadem do jutra. Dziewczynki na szczescie spia, bo juz bym zupełnia zwariowała. Z moim mężem cos sie dzieje, jest taki nieobecny... :-( Nie wiem co sie dzieje, On nie chce ze mna rozmawiac, a ja sie tylko martwie:-(Kurde, jak jest ciezko to powinnismy sie wspierac, a nie oddalac... Nie umiem do niego dotrzec, nie wiem co jeszcze by na niego podziałało:-( mam wrazenie, ze jest przeszczesliwy jak moze wyjsc z domu i z nami nie siedziec... W ogole jest inny, jak nie mój P.:-(
Złozylismy dzis wniosek o dodatek mieszkaniowy i teraz zostało nam sie tylko modlic, zeby nam go przyznali, zawsze jakis grosz wiecej... .
No i na szczescie szefuncio P. okazał sie na tyle ludzki, ze pozyczy nam kase, jeszcze nie wiemy na jakis warunkach, itp..., ale wazne, ze na teraz bedzie kasa. Zaczynam juz chyba nie myslec o tym co bedzie pozniej, bo po co sie załamywac:-p

No to pomarudziłam... ide sie połozyc, bo padam:zawstydzona/y:skad tu brac siły...
 
reklama
Jola 24


Przez sen dokarmiasz czy mały sam wstaje????

Moze to nie najgorszy pomysł tak dokarmiac przez sen, musze pomyslec ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam po dłłluuuugiej przerwie :)
wkońcu dzisiaj podłączyli nam interent :) jak ja się cieszę!!! I jak ja się za Wami stęskniłam!!! ale mam do nadrobienia, ale chyba teraz tego nie zrobię bo mały wzywa!!!
 
Czechow, wiem, ze takie stwierdzenie to glupota, ale czemu mloda mi sie tak czesto na jedzenie budzi? Jak czytam Wasze posty, to normalnie w glowe zachodze, co robie nie tak.


Macy u nas jest różnie - jak szły zęby to się co godzina budziła, teraz budzi się co 2,5 -3 i tak sobie myślę że to taki egzemplarz i już - trza zaakceptować i poczekać aż będą większe to może się to zmieni. Ja byłam na to przygotowana bo Gabi tak samo miała - nie pamiętam dokładnie ale zaczęła przesypiać noce chyba w 7-8 miesiącu.
 
Jola 24


Przez sen dokarmiasz czy mały sam wstaje????

Moze to nie najgorszy pomysł tak dokarmiac przez sen, musze pomyslec ;-)

Zwykle przez sen ale w sumie juz zaczyna sie kręcić o tej porze. Dopchne, odkładam i mam do rana luzik:):)


Helppppp
Moje dziecko dziś śpi po 30min, ledwie zacznę coś robić to alarm sie włącza:wściekła/y:
 
Witajcie:-) No już siadłam:-D Matko teraz to nie mam ani dnia ani nocy.
Czechow nie strasz tymi zębami bo chyba się zaczęło. Pośpi do 23 później jazda, budzi się co kilka godz:-( A spała już tak ładnie:dry: Już się zastanawiam nad zakupem młotków w hurcie:happy:bo nie wyrabiam:baffled:
 
Agniecha - witaj! po przerwie
Macy - Ty taka mądra babka od wątku o karmieniu a takie głupoty o mleczku - oj oj i ja będę grozić palcem
i do porządku przywoływać.
Laski -a co do sliniaków, my też mamy z rękawkami- ale my płaciliśmy ok. 10 zł....
i są te śliniaki naprawdę fajne, przynajmniej C nie jest cały od marchewki, a ja to zaraz po ładnie z rękawków spieram, a z reszty wycieram mokrym ręcznikiem papierowym....
Asiowo- kciuku za wniosek zaciśnięte....
a co do P- może nie jest tak źle....może on z innego powodu sie tak zachowuje.... może z powodu tej kasy, może czuje (choć niesłusznie) że zawiódł...wiesz facet wg sterotypów-to ten, który winien rodzinę utrzymać, a skoro Wam ciężko
to pewnie i mu ciężko na duszy z tego powodu i z tego powodu się tak zachowuje....
I Asiowo ja Cię kobieto podziwiam jak Ty dajesz radę z dwójką i jeszcze tak wcześnie spać chodzisz, obiadek nagotowany...
ja tam syf w chacie, a spać o północy....

Co do pieluch- my niestety nie możemy tych z Biedronki, jakoś wielce mnie się nie podobały, ale gdyby C nie miał uczulenia używalibyśmy, zawsze trochę grosza zaoszczędzone...
Dla nas 4 nie są za długie, ale jeszcze trochę dupci na długość by weszło, no ale w szerz problemik...
i ja też dziwuję się że one do 18kg, jak dla mnie to niemożliwe....no chyba że jak dziecię
zaczyna się poruszać robi się smuklejesze i dupcia ładniej wchodzi....

Co do jedzenia- my butelkowi- jemy co 3,5h a przed kąpielą czasem co 4....
raz w ciągu dnia po 2 - 2,5h słoiczek a po pół godzinie zapijamy mlekiem...

Kaja- gratki dla Tymka - 4 miesiące- matko ale ten czas śmiga, my dosłownie już za kilka dni 5 miesięcy....

SercaDwa- Tobie to chyba pogrozimy palcem- Ty się chcesz tuczyć, a większość z nas patrzy jakby tu zrzucić....
A co do problemów skórnych - współczuję, takie zapalenia skóry to wygląda na poważną sprawę....
Mam nadzieję, że szybko się uporacie....

GosiaK23- jak tam dzień z trójcą?

A my dziś mimo pogody do d.... spacerowaliśmy ponad 2h....zimno, buro ale nie padało,
nie sprawdziły im się prognozy pogody...

No może dziś jakoś wcześniej spać pójdę.....
 
Ja nic nie kupuję. wycałuje go i wyściskam. :-)

Poszłam sobie dzis do drogerii bo mi szampon wyszedł, a jak poszłam to obmacałam połowę rzeczy w drogerii i co? po kilkunastu minutach spuchły mi ręce i zrobiły się czerwone i strasznie swędzące od wewnątrz.... kurcze nie wiem co to?. Biegiem do domu - wypiłam wapno i powoli przechodzi (3 godziny), choć na prawej ręce jeszcze delikatna opuchlizna jest.
 
reklama
laski pochwalcie się co kupujecie maluchom na dzien dziecka..
ja nie miałam pomysłu do tej pory,ale wymyśliłam,że kupię Zuzi pierwszą w życiu przytulankę.przynajmniej będzie miała co miętosić przed spaniem w kołysce :) Wybrałam takiego królika: Przytulanka z dedykacją, imieniem ! Pony Toys (1038113990) - Aukcje internetowe Allegro . swoją drogą dziwne,że do tej pory od nikogo żadnego miśka nie dostała :O

i chcę kupić coś interaktywnego ale nie mogę się zdecydować..
To: LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5w1 NEW ! (1025910826) - Aukcje internetowe Allegro
czy to: CHICCO MATA EDUKACYJNA ŚWIATEŁKA,MUZYKA + GRATIS (1036124565) - Aukcje internetowe Allegro ??? doradzicie? ma któraś z was coś takiego?
Paula wątek pomyliłaś ;-) ja bym kupila muzyczny zestaw :tak:

my prezentu nie kupujemy bo mój dostaje co moje wyjście do sklepu coś nowego a z dużymi rzeczami to się wstrzymam bo chrzest zaraz potem mamy i każdy się pyta co kupić i nie chce zdublować ;-)
GosiaK23- jak tam dzień z trójcą?

A my dziś mimo pogody do d.... spacerowaliśmy ponad 2h....zimno, buro ale nie padało,
nie sprawdziły im się prognozy pogody...

No może dziś jakoś wcześniej spać pójdę.....
Dzień do 12:00 mega nerwowy normalnie muszę pić chyba melisę zanim się moja córa z chrześniakiem spotkają i to w dawce podwyższonej po 12:00 jak pojechał było spokojniej córa zasnęła wymęczona mały pospał nawet poszłam z mężem na spacer bez dzieci a to rzadkość :sorry2:;-)potem dostałam wiadomość że ma chrześniak dzis też przyjechac na noc ale nie dotarli bo źle się poczuł mdliło go itd ...mam tylko nadzieje że żadna jelitówka go nie dorwała bo już mam strach że coś podłapiemy :baffled:

uciekam poczytać dalej ;-)
 
Do góry