reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

u nas jak będzie synek to Aleksander 🤗
Mój synek ma na imię Aleksander 😉😉 ja od początku tamtej ciąży czułam że bedzie chłopak i używaliśmy jego imienia nawet zanim poznaliśmy płeć 😁

Co do smarowania brzucha to ja w pierwszej ciąży nie smarowałam praktycznie niczym i nie miałam rozstępów a przytyłam sporo bo 23 kg a teraz mam w domu taki krem Eveline egyptian miracle i może jego bede używać bo sprawdza mi się na suchą skóre a ma naturalny skład.
 
reklama
Ale bez komplikacji ?
Bardzo często nagłą przyczyną zgonów dzieci jest węzeł prawdziwy, więc każde zdrowe dziecko urodzone z takim przypadkiem uważam za wielki cud.
Dostała 9/10 w Apgar. To prawdziwy cud. Tym bardziej, że już 2 tygodnie przed porodem coś się działo (zaniki tętna na KTG) i zostałam skierowanie do szpitala, tam potrzymali 2 dni i wypuścili. No, także prawdopodobnie te tętno zanikało właśnie z tego powodu - węzła. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Cud, cud, cud❤️😊
 
Ponawiam pytanie czy któraś ma lub miała problem z Hemoroidami?
Ja miałam po pierwszym porodzie i smarowałam to jakąś maścią ale nie pamietam już nazwy, najgorzej to jak sie chciało do kibelka na dwójeczke bo strach było srać 😂😂😂 jakoś po miesiącu mi zniknęły.
 
Tez mam bio oil i zdziwiło mnie to zalecenie, że dopiero od 4 miesiąca. Zapomniałam wczoraj zapytać lekarza.

Dziewczyny w pierwszej ciąży: macie już mini brzuszki chociaż? U mnie 11tc i widać spod obcisłej sukienki. Nawet rano na czczo 😁


Ja powiem, że u mnie to w sumie nie widać brzucha, ale czuje po spodniach, że już mnie potrafi brzuch po jedzeniu rozboleć, bo mam za ciasne spodnie. Także, teraz selekcja ubrań.
Ja się trochę dziwię, bo czuję się szersza w brzuchu, ale waga cały czas stoi w miejscu.
 
Dziewczyny dojdę do siebie to wszystko napisze na razie nie jestem w stanie opisać wszystkiego.:(

Kochana Ty miałaś dzisiaj badania prenatalne prawda? Czekamy z niecierpliwością na Twój wpis daj znać, czy wszystko u Was w porządku - zmartwiła mnie ta smutna minka 🥺... Odetchnij i czekamy na Ciebie 💛
 
reklama
Ponawiam pytanie czy któraś ma lub miała problem z Hemoroidami?
Nie zauważyłam pytania. Ja miałam w pierwszej ciąży ogromny problem. W dzień przyjladalam kostki lodu, podczas prysznica polewałam ciepła woda. To przynosiło doraźna ulgę. Do tego czopki i maści. Obojętnie jakie, byle systematycznie
. Bo kilku dniach ból mija
 
Do góry