reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny ja juz po wizycie. Dzidzia starsza o 3 dni, czyli termin porodu z usg wychodzi na 18 stycznia. Serduszko pieknie bije, widac bylo jak sie rusza i rączki i nózki.. wzruszajacy widok:) teraz prenatalne 13 lipca a 28 lipca normalna wizyta. Cukier na czczo mialam 92, wiec dostalam skierowanie do diabetologa.
 
Dziewczyny ja juz po wizycie. Dzidzia starsza o 3 dni, czyli termin porodu z usg wychodzi na 18 stycznia. Serduszko pieknie bije, widac bylo jak sie rusza i rączki i nózki.. wzruszajacy widok:) teraz prenatalne 13 lipca a 28 lipca normalna wizyta. Cukier na czczo mialam 92, wiec dostalam skierowanie do diabetologa.
na prawdę? ja miałam cukier na czczo 91, u mnie norma 99.
 
hej dziewczyny, jak zwykle tyle wiadomości, że hoho [emoji3059]
cieszę się Waszymi badaniami, piękne zdjęcia [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
ja dzisiaj wyszłam ze szpitala, nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059] co prawda mam zaraz stawić się na kontrolę ale jak jestem w domu to już wszystko jest lepsze [emoji4] właśnie sobie walnęłam 3h drzemkę w swoim łóżku i chyba będę żyć [emoji23]
Super wiadomość , dużo zdrówka i oby więcej nie było takich niemiłych niespodzianek
 
W pierwszej ciąży robilam u mojego prowadzacego i zdjęcie 3d dostałam normalnie w cenie. Powiedział rez, ze możemy przyniesc pendriva, to nagra cale badanie. To tez gratis. Teraz robilam refundowane i tez dostalam zdjecia 3d, nawet je tu wrzucalam. O filmik tym razem nie pytalam. Generalnie moj lekarz na kazdym usg kilka razy włącza widok 3d, fajne to :)

Tak jak dziewczyny pisaly, wszystko zalezy odod wielkości firmy. Ponad 20 pracownikow placi zus, a mniej to placi pracodawca, któremu potem zus zwraca.

Gratuluję pięknej Helenki! :)
Ale na wrzesień jeszcze nie pisze 😅
a nie na odwrót? moja koleżanka pracuje w firmie gdzie jest 5 osób i dostaje z zusu. powyżej 20 pracowników płaci chyba pracodawca, któremu zwraca ZUS chyba.
 
reklama
Do góry