reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Nie sprawdzałam całej listy bo mnie wtedy nie dotyczyła🙂 Tylko sprawdziłam ile anusiaanusia jest na forum
Wiem ;) Tak tylko już piszę takie rzeczy, bo potem 10 osób pyta się o to samo a tak to ktoś może zapamięta taki post i przekaże info dalej jak np. ja tu nie zajrzę. Także zbytnio nie bierzcie do siebie tych moich wywodów. 😁
 
reklama
Ja już musiałam kupić perełki, nie mogłam przejść obojętnie :)
 

Załączniki

  • 20200703_203519.jpg
    20200703_203519.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 66
  • 20200703_203551.jpg
    20200703_203551.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 69
Dziś postanowiłam zmienić fryzurę , cześć fryzjerów wyceniła zmianę na 350/450 zł . Jestem w szoku 😆 włosy zawsze ścinał mi mąż wiec nie wiem jakie ceny na rynku a wiec to z tego wynika :D
I jak? Zdecydowałaś się? jeśli tak to pochwal się efektami jak już zrobisz 😁 Pod koniec zeszłego roku "rzuciłam" mojego fryzjera, bo cenowo zwalał z nóg, a i tak był jednym z "tańszych"😂 Znowu mam chętkę na metamorfozę, ale jako, że narazie przeistaczam się w pryszczatego wieloryba odkładam to na przyszły rok... fryzura mi niewiele teraz pomoże😁
 
Ale kurczę, patrz ile twój chłop mógł z Ciebie zedrzeć kasy. A dobrze tnie?
U mojej fryz też tyle kolor na łbie. Ja 20 wybieram się na scinanko bo juz mam dość. Tzn. ja tylko przerzedzam bo mam dużo włosów i są aż ciężkie. Latem dają się we znaki szczególnie. Lubię później ten efekt niedługo po ścięciu jak sobie fruwają a nie tworzą grubasnej fałdy 😄
 
reklama
Do góry