reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Byłam dziś u ginekologa,twardy brzuch to norma w końcówce ciąży, niby podbrzusze mnie pobolewa,ale głowka wysoko,szyjka zamknieta,A jeszcze miesiąc do terminu.😁
 
Po wizycie 😊 szyjka dluga zamknieta.
Mała wazy 2700
Pani doktor powiedziala, ze do stycznia nie urodze, ale raczej powiedziala to bo chcialam to uslyszec 😋 troche ja nakierowalam na ta mysl 😁😁
 
reklama
Ogólnie to od środy leżała na patologii ciąży bo zaczęło mi ciśnienie skakać i kwas moczowy miałam powyżej normy. KTG wychodziły dobrze więc była obserwacja ciśnienia i powtarzanie badań w niedzielę zapadła decyzja o wywowaniu porodu. W niedzielę wieczorem miałam założony cewnik rano usunęli rozwarcie na 3 cm. Połączyli oxytocyne i 1,5 godziny później córeczka była już na świecie.
 
Do góry