reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
wow Asteria
ja mam dwie lewe rece do malowania

mam zamiar zacząc zabawę ze scrapbookingiem jesli ktoras juz w tym siedziala badz siedzi to mam pytanie o zestaw startowy co musze miec zeby ruszyc bo w necie jakos nie moge się polapac...?

moim hobby do niedawna był sport i podroze i jezyki obce. Uwielbiam sie uczyc hiszpanskiego :)

Ja siedze w scrapie;) scrap to najwiekszy smietnik:D zbierasz wszystko co ci sie moze przydac - podstawa tak naprawde jest klaj Magic z koncóka:)


Live: ja za to bardzo chetnie na drutach bym sie nauczyla - naczy umiem:D ale tylko saliki robi:D

Mami: pokazuj prace!!!

Anisia: WOW!!! mnie sie tam podoba:D
 
Ostatnia edycja:
Asteria sliczne anioly!!!! wow jestem pod wrazeniem, ja zbieram aniolki, najchetniej robione na stare, pozlacane - to robi moja ciocia, ale tez i inne :) pokaz wiecej!!!! a decoupage to bardzo podziwiam, dostalam sliczne ostatnio pudelka z aniolkami w tej technice.... i mam wlasnie ochote zapisac sie na warsztaty....
Livastrid podziwiam za cierpliwosc dla mnie druty to masakra, nie moge sie skupic ani nic skonczyc! buciki slodkie :)
 
Asteria ale zes mi pomogła :p
jakie kartony kartki nie wiem nic :p zapisalam sie na forum scrapów ale tam nic nie rozumiem na razie bo info jest od groma

dziewczynki jak tak robicie na drucikach to ja bym poprosila buciki białe na zimę dla dzidzi :D
 
reklama
Do góry