reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
Marcia - ja zaczynalam od brystolu - kolorowych paierow guzikow, mozesz sobie kupic tz. dziurkacze odzdobne, bardzo fajnie sie z tego korzysta:) a pozniej to juz nie bedziesz wiedziec co i jak:)
Kurcze nie mam tu zadnych scrapów - bo wszystko u tesciowej jeszcze...
 
Ja sobie zajęcia szukam co jakiś czas nowego. handlowałam juz perfumami FM, później zaczelam bawic się w robienie tipsów, teaz zamowiłam sobie zestaw do robienia bizuterii - kolczyków, bransoletek, łancuszków. Po weekendzie ma przyjśc :D juz sie doczekac nie moge :p
Dziewczyny dla każdej wielkie brawo :D Anisia pioseneczki super!!
a to też Ty?? http://www.youtube.com/watch?v=7VKCVIOfDmE&feature=related
 
Ostatnia edycja:
Ja sobie zajęcia szukam co jakiś czas nowego. handlowałam juz perfumami FM, później zaczelam bawic się w robienie tipsów, teaz zamowiłam sobie zestaw do robienia bizuterii - kolczyków, bransoletek, łancuszków. Po weekendzie ma przyjśc :D juz sie doczekac nie moge :p
Dziewczyny dla każdej wielkie brawo :D Anisia pioseneczki super!!
a to też Ty?? ‪Kolorowy Wiatr‬‏ - YouTube

Biżuteria sie naciesz teraz bo pozniej to bedzie ciezko bo maluszek bedzie bardzo zainteresowany koralikami:p ja sie musialam wszystkich pozbyc po tym jak wszystkie 3 kartony raz wyrzucił na podłoge;)
 
reklama
Do góry