reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
ja też myślę o szydełku, tylko chciałabym zrobić sukieneczkę, muszę się wybrać do pasmanterii.
 
zobaczymy co mi wyjdzie, pierwsze próby szydełkowania podjęłam mając 6 lat, później były druty, ale nigdy w życiu nie udało mi się niczego skończyć
 
Mi też rzadko starcza cierpliwości żeby coś dokończyć :)

Ale dzisiaj się udało. Po 3 godzinach dłubania wyszły takie oto buciki. Guziczki ładne muszę jutro skombinować i będą cacy :) Maleństwo się wierciło prawie cały czas jak robiłam na drutach. Ciekawe czy pomysł mu się spodobał, czy wręcz przeciwnie ;)

DSC_0941 (2).jpgDSC_0945.jpg
 
Dzięki, anielkaa!
Kasia, Asteria,
chętnie podeślę Wam wzór, jak chcecie :) 5 drutów i plącząca się włóczka - to lepsze niż joga i ćwiczenia oddechowe razem wzięte :D Polecam!
 
reklama
:-D zrobilas Pola:tak:no jak malowane:-)

wscieklam sie i wyciagnelam druty, postanowilam zrobic czapusie dla malej taka cos jak dynia na jesien w sam raz, tylko musze przyzwyczaic reke

Goska jak patchwork?
 
Do góry