reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sucha skóra :-((

Tak, taką skórę koniecznie trzeba natłuszczać i nawilżać, ja używam olejków fresh&natural Link do: Olejki do ciała - Fresh&Natural i jestem z nich bardzo zadowolona, też mam suchą skórę a one ją świetnie natłuszczają i zostawiają warstwę ochronną.

Ja ostatnio odkryłam Bioderme, krem atoderm intensive.. chyba zaden poprzedni krem, emolium np nie natluszczal i nawilzam mi tak dobrze dloni.. teraz w te mrozy rece przestaly mi sie dzieki niemu przesuszac
 
reklama
Też lubię olejki, szczególnie arganowy i kokosowy. Z kosmetyków mogę polecić masło do ciała z bielendy, seria Vegan friendly, kokosowe. Dobrze nawilża, szybko się wchłania przez co skóra się nie lepi, odżywia ją i napina
 
Do góry