reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Suplement diety

Rozwiązania
0
Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc...

reklama
Rozwiązania
0
Niestety, ale w ogóle nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie będę mógł tutaj pomóc.

Rozwiązania
0
Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)

Umbi

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Nie tknęłam nic słodkiego, jem mniej, nie jadam późnych kolacji, codziennie od soboty chodzę na kije, biegam po schodach i ćwiczę brzuszki w domu. Czy efekty są? Nooooo mam zakwasy że ja pierniczę. Póki co tylko czuje się lżej, a nie wyglądam, ale mam zamiar tak pozostać co najmniej do pazdziernika, bo wtedy mamy wesele przyjaciółki i najwyższa pora wyglądać jak ludź .
Zastanawiam sie nad treningiem elektrostymulacji. Czy któraś na to chodziła i może napisać jak efekty?
Link do: Trening EMS – co to jest, na czym polega i jakie daje efekty?

Ostatnia edycja:
Do góry