reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplement diety

reklama
Mam problem, po ciąży strasznie przytyłam i nie mogę się tego pozbyć, kurcze zależy mi na utracie około 13 kilogramów, jakby nie patrzeć to sporo, chciałabym to osiągnąć przed sylwestrem, już próbowłam wiele rzeczy, teraz znajoma poradziła mi zakup slimcea, mówiła że jej kuzynka schudła dzięki tym tabletkom 10 kilogramów w 3 miesiace, oczywiście nie chodzi mi o łykanie samych tabletek ale i diete i ćwiczenia. Co o tym myślicie? może któraś z was już brała te tabletki?
Tak jak ktoś wyżej napisał szkoda zdrowia na jakieś silne tabletki, lepiej sięgnąć po suplement na naturalnych składnikach. Ja po ciąży nie przybrałam co prawda początkowo sporo, ale mój żołądek się zwiększył i ciągle czułam głód, nawet jak zjadłam dość sporo w ciągu dnia. Pomógł mi Colonosan, miał dużą zawartość błonnika i też biorąc go dbałam o to aby pić dużo wody. Ma naturalny skład i to mi się spodobało, po dwóch miesiącach na wadze miałam -3kg a i tak nie trzymałam się jakoś restrykcyjnie diet i jadłam to na co miałam ochotę, ruchu też nie było dużo więc uważam to za spory sukces. Mogę z czystym sumieniem polecić.
 
Tabletki mogą być dodatkiem który wspomoze odchudzanie ale jednak podstawą jest dieta i ruch. Nie znam dokładnie składu Slimcea, ale jeśli są to tabletki na odchudzanie, to ważne, abyś była ostrożna. Tabletki na odchudzanie często mają skutki uboczne i mogą być niebezpieczne dla zdrowia.


ile kosztuje dogecoin
 
Mam problem, po ciąży strasznie przytyłam i nie mogę się tego pozbyć, kurcze zależy mi na utracie około 13 kilogramów, jakby nie patrzeć to sporo, chciałabym to osiągnąć przed sylwestrem, już próbowłam wiele rzeczy, teraz znajoma poradziła mi zakup slimcea, mówiła że jej kuzynka schudła dzięki tym tabletkom 10 kilogramów w 3 miesiace, oczywiście nie chodzi mi o łykanie samych tabletek ale i diete i ćwiczenia. Co o tym myślicie? może któraś z was już brała te tabletki?
Nie ma czegoś takiego, jak tabletki na odchudzanie. To tylko chwyt marketingowy korporacji farmaceutycznych.
 
Dieta to jedno z najważniejszych pojęć z jakimi musimy się zapoznać. Przede wszystkim nie jest to jakiś okres czasu przez jaki trzymamy się wytycznych. To styl życia jaki warto jest rozpatrywać w perspektywie długoterminowej by cieszyć się zdrowiem. Gotowanie we własnym zakresie z pewością da nam o wiele większe możliwości kontroli, niż wybieranie gotowych dań. Poza tym musimy przeprowadzić badania odnośnie deficytu witamin w naszym organizmie. Jeżeli nie jesteśmy w stanie dostarczyć ich przez pokarm, możemy wybrać suplementy diety - Link do: Sklep z suplementami diety - postaw na zdrowie | mybionic.pl Ważne jest by być systematycznym i obserwować samopoczucie.
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście, że nie ma tabletek na odchudzanie, bez właściwej diety, odpowiednio dobranej, spersonalizowanej itd. nic nie osiągniesz. taka prawda.
 
reklama
Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Nasz organizm potrzebuje wielu minerałów oraz składników odżywczych. Dlatego tak ważne jest by zorientować się czy nasza aktualna dieta sprosta temu zadaniu. Patrząc na badania jakie są przeprowadzane na dużych grupach to jednak większość ludzi stawia na jedzenie typu fastfood. Niestety na dłuższą metę będzie to miało negatywny wpływ na ich zdrowie. Dlatego tak ważna jest suplementacja jeżeli na dany moment nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednich poziomów witamin czy minerałów. Do tego warto jeszcze dodać jak ważna jest alkalizacja - Link do: Alcalia - Naturalnie alkaliczna woda mineralna Woda alkaliczna ma bardzo wysokie ph przez co ma charakter zasadowy. Regularne jej spożywanie ma pozytywny wpływ na poprawę równowagi kwasowo-zasadowej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry