reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sylwester, karnawał.....

a my z mezem spedzimy je w domu i najlepiej zeby mi nikt nieprzychodzil bo chcialabym miec swiety spokoj:tak:,niemam ochoty na balowanie
 
reklama
mow Mysia:tak: nie zrobi nam sie bardzo smutno;-):-p

Najbardziej prawdopodobna wersją spędzenia będzie bal sylwestrowy. Jest u nas w okolicy taka restauracja z hotelem, przepiękna, cała z drewna zrobiona, szalenie gustowna...od 3lat (bo jest nowa) robi się tam bale sylwestrowe słynne na okolice...i w tym roku mąż mnie tam zabiera..idziemy z moją kochaną kuzynką i jej mężem... namawiamy jeszcze jedna znajomą parę...ale jak sie nie zdecyduja w najbliższym czasie to..niestety brak miejsc ich zastanie, mimo, ze to bal na 120 par:tak::tak:
 
uuuu no prosze to wy mysia super już macie zaplanowany sylwester:tak:bal fantastycznie:tak:u nas raczej odpada taka opcja wyjscia :no:raczej jakas domowa impreza;-)
 
U nas też odpada bal...chociaż już trzeci rok sobie mówimy, że za rok to napewno..i w tym roku znów w domu..:angry: zeszłoroczny sylwester spędziłam w szpitalu...ze skurczami...i w tym chciałam odreagować..ale niestety nic z tego:-(
 
Najbardziej prawdopodobna wersją spędzenia będzie bal sylwestrowy. Jest u nas w okolicy taka restauracja z hotelem, przepiękna, cała z drewna zrobiona, szalenie gustowna...od 3lat (bo jest nowa) robi się tam bale sylwestrowe słynne na okolice...i w tym roku mąż mnie tam zabiera..idziemy z moją kochaną kuzynką i jej mężem... namawiamy jeszcze jedna znajomą parę...ale jak sie nie zdecyduja w najbliższym czasie to..niestety brak miejsc ich zastanie, mimo, ze to bal na 120 par:tak::tak:

Mysiu, to bedzie super imprezka:tak::happy2: fajnie macie
 
Jej mysia, pozazdsrościć sylwestra!! My nigdzie nie idziemy, bo Stach je w nocy.... atak mi brakuje wyrwania się troszkę.... Może za rok....
 
Najbardziej prawdopodobna wersją spędzenia będzie bal sylwestrowy. Jest u nas w okolicy taka restauracja z hotelem, przepiękna, cała z drewna zrobiona, szalenie gustowna...od 3lat (bo jest nowa) robi się tam bale sylwestrowe słynne na okolice...i w tym roku mąż mnie tam zabiera..idziemy z moją kochaną kuzynką i jej mężem... namawiamy jeszcze jedna znajomą parę...ale jak sie nie zdecyduja w najbliższym czasie to..niestety brak miejsc ich zastanie, mimo, ze to bal na 120 par:tak::tak:

Mysia, ale Tobie zazdroszczę, ja trzy lata temu byłam w W-wie na sylwku w tym hotelu
Hotel Lord - noclegi, konferencje, wesele, bankiety

zabawa rewelacja.
Napewno w Was tez będzie rewelacyjnie, ja bardzo lubię takie bale. Od kliku lat chodzimy właśnie do hotelu. To pierwszy Sylwester od dobrych klilku lat jak bedziemy na spotkaniu w małym gronie i w domku. Ale też będzie fajnie.
 
My w domu z malutką.. :-)
Zresztą w moim stanie raczej nie wskazane są wszelkie hulanki i swawole :zawstydzona/y:
A szkoda, bo przed ciążą namówiłam męża na kurs tańca, z oporem się zgodził i nawet mu sie podobało.. ale nie mamy jak wykorzystać nowych umiejętności :sorry2:
 
Ja też sie bardzo ciesze:-D:-D:-D bo dwa lata siedzieliśmy praktycznie w domu...takie tam wyjście pod ratusz to nic specjalnego..juz mi sie marzyło większe balowanie...i sie udało:tak::tak:
 
reklama
Super Mysia :)
My jeszcze nic nie wiemy, ja bardzo bym chciała jechac w góry jakas karczma z kominkiem....:blink: i nawet chciałam zrobic taka niespodiznakę mężowi, ale chyba nie bedę miała z kim Zosi zostawić wiec chyba bedziemy w trójkę w domku
 
Do góry