reklama

Sylwester, karnawał.....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez oska, 11 Listopad 2007.

1. oska

oska Fanka BB :)

Lutóweczki zastanawiałyście się już może w jaki sposób spędzicie tegorocznego Sylwestra? :-)
    my planowaliśmy gdzieś wyjść, ale chyba spędzimy go w domu, bo Babcia Amelki miała się nią zająć, ale będzie niestety w pracy :baffled:
    Macie jakieś pomysły?
    pozdrawiam

2. Lenulka

Lenulka Lutowa Mama 2007

My już chyba od 5 lat, chodzimy zawsze na jakiś bal do jakiego hotelu. Zawsze są 3 pary (razem z nami) a czasami doczepiają się jeszcze 2 (ale oni mają często jakieś wymówki :-p). Ale w tym roku będziemy w 3 pary lub w 2 (bo jedna jest z Warszawy i nie wiadomo czy dojadą) siedzimy w domu bo i my mamy Lenkę i Warszawka ma Natalkę o 2 tygodnie starszą od Lenki. Ja jeszcze może bym namówiła albo moją mamę albo Bartka ale Wiolka (z Warszawy) niestety nie ma z kim zostawić małej.

3. reklama
  4. Kasiad

Kasiad Mamy lutowe'07 Fan(ka)

My się jeszcze nie zastanawialiśmy, ale napewno spędzimy Sylwka w domu, tylko nie wiem, czy będziemy sami czy ktoś do nas przyjdzie. Prawdę mówiąc jak narazie nie mam chęci na żadne imprezy. Ale może a czasem zmienię zdanie.

5. karolina77

karolina77 mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

A my na pewno sami w domu:-:)-:)-( Z tego co wiem to wszyscy polscy znajomi jada do Polski a reszta bedzie szalec po Europie.

6. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

My w tym roku też będziemy świętować w domku lub u rodziców,którzy mieszkaja niedaleko.Ale marzy mi się prawdziwy bal przebierańców.....Może w przyszłym roku.:tak:

7. nuśka 23

nuśka 23 Mamy lutowe'07

:-:)-:)-(w domu, z mezem i Julka.......nawet nie ma mowy o tym zeby gdzies pojsc jak ten moj maly lakomczuch nie wypuszcza cyca z buzi:wściekła/y::wściekła/y:

8. karola-04

karola-04 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

my też w domu Szymek bez cycusia nie zaśnie a w nocy się budzi i tylko cycuś mu pomoże na smutki więc jeszcze nie w tym roku bale dla nas ale za rok to gdzieś siewyrwiemy a mały do babci

9. mysia23

mysia23 mama dwójeczki

To ja nie wiem czy mówić co robię bo może wam się smutno zrobić....:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a nie kcem...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

10. reklama
  11. nuśka 23

nuśka 23 Mamy lutowe'07

mow Mysia:tak: nie zrobi nam sie bardzo smutno;-):-p

12. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

a ja jeszcze nie wiem co bedziemy robic w sylwestra nie mam rzadnych pomysłów:confused::sorry2:

Poleć forum