reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Sylwester, karnawał.....

oska

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lutóweczki zastanawiałyście się już może w jaki sposób spędzicie tegorocznego Sylwestra? :-)
my planowaliśmy gdzieś wyjść, ale chyba spędzimy go w domu, bo Babcia Amelki miała się nią zająć, ale będzie niestety w pracy :baffled:
Macie jakieś pomysły?
pozdrawiam

reklama

Lenulka

Lutowa Mama 2007
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
My już chyba od 5 lat, chodzimy zawsze na jakiś bal do jakiego hotelu. Zawsze są 3 pary (razem z nami) a czasami doczepiają się jeszcze 2 (ale oni mają często jakieś wymówki :-p). Ale w tym roku będziemy w 3 pary lub w 2 (bo jedna jest z Warszawy i nie wiadomo czy dojadą) siedzimy w domu bo i my mamy Lenkę i Warszawka ma Natalkę o 2 tygodnie starszą od Lenki. Ja jeszcze może bym namówiła albo moją mamę albo Bartka ale Wiolka (z Warszawy) niestety nie ma z kim zostawić małej.

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
My się jeszcze nie zastanawialiśmy, ale napewno spędzimy Sylwka w domu, tylko nie wiem, czy będziemy sami czy ktoś do nas przyjdzie. Prawdę mówiąc jak narazie nie mam chęci na żadne imprezy. Ale może a czasem zmienię zdanie.

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
A my na pewno sami w domu:-:)-:)-( Z tego co wiem to wszyscy polscy znajomi jada do Polski a reszta bedzie szalec po Europie.

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
My w tym roku też będziemy świętować w domku lub u rodziców,którzy mieszkaja niedaleko.Ale marzy mi się prawdziwy bal przebierańców.....Może w przyszłym roku.:tak:

nuśka 23

Mamy lutowe'07
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
:-:)-:)-(w domu, z mezem i Julka.......nawet nie ma mowy o tym zeby gdzies pojsc jak ten moj maly lakomczuch nie wypuszcza cyca z buzi:wściekła/y::wściekła/y:

karola-04

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
my też w domu Szymek bez cycusia nie zaśnie a w nocy się budzi i tylko cycuś mu pomoże na smutki więc jeszcze nie w tym roku bale dla nas ale za rok to gdzieś siewyrwiemy a mały do babci

mysia23

mama dwójeczki
Rozwiązania
0
To ja nie wiem czy mówić co robię bo może wam się smutno zrobić....:zawstydzona/y::zawstydzona/y: a nie kcem...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

reklama

madzia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
a ja jeszcze nie wiem co bedziemy robic w sylwestra nie mam rzadnych pomysłów:confused::sorry2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry