reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sylwester, karnawał.....

oska

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Sierpień 2007
Postów
224
Lutóweczki zastanawiałyście się już może w jaki sposób spędzicie tegorocznego Sylwestra? :-)
my planowaliśmy gdzieś wyjść, ale chyba spędzimy go w domu, bo Babcia Amelki miała się nią zająć, ale będzie niestety w pracy :baffled:
Macie jakieś pomysły?
pozdrawiam
 
reklama
My już chyba od 5 lat, chodzimy zawsze na jakiś bal do jakiego hotelu. Zawsze są 3 pary (razem z nami) a czasami doczepiają się jeszcze 2 (ale oni mają często jakieś wymówki :-p). Ale w tym roku będziemy w 3 pary lub w 2 (bo jedna jest z Warszawy i nie wiadomo czy dojadą) siedzimy w domu bo i my mamy Lenkę i Warszawka ma Natalkę o 2 tygodnie starszą od Lenki. Ja jeszcze może bym namówiła albo moją mamę albo Bartka ale Wiolka (z Warszawy) niestety nie ma z kim zostawić małej.
 
My się jeszcze nie zastanawialiśmy, ale napewno spędzimy Sylwka w domu, tylko nie wiem, czy będziemy sami czy ktoś do nas przyjdzie. Prawdę mówiąc jak narazie nie mam chęci na żadne imprezy. Ale może a czasem zmienię zdanie.
 
A my na pewno sami w domu:-:)-:)-( Z tego co wiem to wszyscy polscy znajomi jada do Polski a reszta bedzie szalec po Europie.
 
My w tym roku też będziemy świętować w domku lub u rodziców,którzy mieszkaja niedaleko.Ale marzy mi się prawdziwy bal przebierańców.....Może w przyszłym roku.:tak:
 
:-:)-:)-(w domu, z mezem i Julka.......nawet nie ma mowy o tym zeby gdzies pojsc jak ten moj maly lakomczuch nie wypuszcza cyca z buzi:wściekła/y::wściekła/y:
 
my też w domu Szymek bez cycusia nie zaśnie a w nocy się budzi i tylko cycuś mu pomoże na smutki więc jeszcze nie w tym roku bale dla nas ale za rok to gdzieś siewyrwiemy a mały do babci
 
reklama
Do góry