reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Ja tez polecam body zamiast kaftanikow - wygodniejsze w uzyciu.
Jasio spal w body + spioszki przykryty pieluszka, w dzien to w body przykryty pielucha.
 
reklama
my juz naszej małej kupilismy 3 sukienusie:-) na jakies wizytki i na razie starczy sukieneczek. :)
wiem ze dlugo ich nie ponosi , ale sa takie ładne.... :-)
 
Sukieniusie... Ech.... :-(

Ania, nie załamuj mnie z tą ilością... Po cztery komplety zestawów i zabrakło ci w ciągu dwóch dni? To ile tego trzeba w końcu kupić?
A tak w ogole to to 62 na ile starcza?
 
Efilo jak się zasika/zakupka totalnie, lub jak nieumiejętnie przewiniesz, to potrafi tego mnóstwo zejść... Aż mnie przerażają ilości :eek:
Przecież nie będę robiła prania codziennie :confused:
62 opisują jako na wiek 3-6 m-cy. No ale wszystko zależy od dziecka.
 
reklama
moja Cyrylka duzo ulewala wiec czasem 5 razy dziennie ja musialam przebierac.... wyobrazcie sobie! a kiedy prac te rzeczy wszystkie?? ja mialam chyba 10 pajacow i 8 body i jeszcze co drugi trzeci dzien pranie. za duzo nie zaszkodzi - najwyzej bedziecie miec luksus prac raz w tygodniu :))))
a rozmiary chyba 62 miala do 3-4 miesiecy potem 68 do jakis 6 m-cy ale to zalezy jakie dziecko duze. pozdro!!!
 
Do góry