reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa i mieszkam Szczecinie więc wątek mnie zaciekawił. Niedługo są urodziny mojej siostrzenicy i też już mamy dylematy jaką niespodziankę małej zrobić:confused: pójdę za radą i napisze maila z prośbą o ofertę. Z tego co piszecie to naprawdę coś nowego bo nie słyszałam o tym wcześniej. Jak mi odpiszą to powiem Wam jak cenowo to wygląda i co mi tam napisały. Podobno szybko odpisują, sprawdzimy:cool2: trzeba śledztwo zrobić:-p
 
reklama
Tak jak pisałam , jestem w trakcie testowania tego nowego zespołu. Odpowiedx na maila dostałam wczoraj po dwóch godzinach. Co do oferty to faktycznie mają ciekawa wiec jest w czym wybioerać. Mają tzw. pakiet podstawowy za 150zł i w tym szampany dla dzieci, zaproszenia, pamiątkowe zdjęcie które potem przywożą , kilka animatorek i ogólnie zabawa przy muzyce. To jest dla 10 osób i 2,5h. W sumie o pół h wiecej niż zazwyczaj. Generalnie maja potem mozliwosci rozszerzenia pakietu. Ceny są przystepne, jakiegos wariactwa nie ma.:szok::-) Mnie kusi malowanie twarzy, balony modelinowe , karaoke:-pi scenariusze:tak:Mała musi miec niespodziankę a ona uwielbia pozyczać szminki siostry wiec myślałyśmy nad salonem piękności. Mysle że raczej sie na nie zdecydujemy i bedę tu pisac przebieg przygotowań żeby faktycznie sprawdzić czy opinie są prawdziwe.Do nastepnej wiadomości
 
Witam! Proszę, a powiedzcie czy jest jakaś strona www tych animatorek? Szukam gdzie można zorganizować fajne urodziny 13-latce. :-)
 
Hej dziewczyny!Jestem juz po spotkaniu z szefową zespołu i zgadzam sie z opiniami powyżej. Przedstawiła naprawde fajny scenariusz załej imprezy a do tego naprawde ma świetny kontakt z dziećmi. Wybrałyśmy współnie z głównym zainteresowqanym czyli moim maluchem impreze hawajską. Teraz mamy lato więc świetnie sie to nadaję.Wybrałysmy też balony modelinowe (nie mogłam odpuścić:) i malowanie twarzy i karaoke:). Generalnie teraz czekamy na zaproszenia. Jeśli chodzi o kontakt to strone mają w budowie więc Aniu1503 podaje Ci maila. Napisz a szybko sie odezwą : urodzinki100@wp.pl . Oferte napewno dostaniesz i napiszą kilka słów co i jak. Teraz dziewczyny napisze jak tam zaproszenia wyglądają. Do teraz jestem bardzo zadowolona więć aż mnie ciekawość zżera jak będzie potem:)
 
Uzupełniam wpis zgodnie z obietnicą. Więc zaproszenia juz rozesłane. Zrobiły naprawdę śliczne własnorecznie wykonane zaproszenia. Zdecydowałyśmy sie z siostra na scenariusz zoo. Zresztą ciagle cos nowego dochodzi więc troche problemów miałysmy zeby sie zdecydować i podac ostateczna wersję bo było duzo opcji. Ta główna animatorka (dopiero sie dowiedziałam co to znaczy:p) doradziła nam ze małym dzieciom to zoo najbardziej sie podoba. Co do oferty to teraz maja jeszcze hawajskie i pirackie, kurs robienia origami dla dzieci nawet. Kolezanka wynajeła je nawet na własne wesele żeby urządziły kącik dla dzieci i zapewniły im zabawę przez kilka godzin (nawet nie wiedziałam że teraz juz tez organizuje się czas dla dzieci na weselu). Dzieciaki miały clowna i wróżke leśną i podobno były zachwycone. Urodziny robimy w srode wiec zobaczymy jak wyjdą. Na razie jest ok ale wiadomo... ocena koncowa po urodzinach.Jak miałyście urodziny u tego zespołu albo wynajmowałyście je na wesele to napiszcie co i jak. Jak wyglądaja urodziny z nimi kiedy np. dzieci różnią się wiekowo, bo u mnie bedzie rozrzut od 3 do 8 lat.Jestem ciekawa która z Was miała juz z ta grupą.
 
Szkoda że nikt sie nie wpisuje ale moze czekacie na moja opinię;) wiec urodzinki juz minęły a teraz czekam na fotki. Powiem Wam ze moge polecić dziewczyny z czystym sercem. Bardzo sie starały aby wszystkie dzieci sie bawiły. Wiadomo że urodziny poszły tez swoim życiem bo rozrzut wiekowy był spory ale jedna z dziewczyn zajmowała się maluchami a inna starszymi dzieciaczkami. Ogólnie to były chyba najbardziej dziecięce urodziny na jakich byłam:)fajnie wyszło wejście z tortem i fanfary:)było duzo konkursów i balonów -były dosłownie wszędzie. Dziewczyny nawet same dały się dzieciom pomalowac więc frajda była podwójna. Napiszcie prosze wasze przygody z urodzinami w bawialniach lub innych miejscach. Jesli macie pytania dotyczące imprezy piszcie. W prawdzie wpadam tu kilka razy w tyg. ale podchwyciłam temat i chce sie zorientowac jak to u nas w Szczecinie wygląda.
 
No to ja odpowiem bo jestem ju z po spotkaniu z Pania Gosią. Wrażenie bardzo dobre, razem ułozyłysmy fajny pakiet urodzinowy. Dowiadywałam sie wczesniej w bawialniach to nie maja takich atrakcji jak ta urodzinkowa grupa. Poza tym podoba mi sie to ze urodziny sa w domu albo w ogrodzie, to takie moje przypomnienie dzieciństwa kiedy to o bawialniach nikt nie słyszał.Cały pomysł jest bardzo trafiony bo u nas tego jeszce nie ma a w stanach to prawdziwy hit.Generalnie cenowo jest tak że za taka sama cene jak w bawialniach jest więcej atrakcji.Ja buszowałam po ofercie z moja Zosią przez 2 dni bo nie mogłysmy się zdecydowac co by wybrac:)ale w koncu jak pisałam wyzej przy pomocy p.Gosi sie udało.Plusem jest tez to że powiedziałam że mam 300 zł i za tyle bym chciała zrobic urodziny. Było bez naciągania, nawet cena zaokrągliła się właśnie do 300. Jak sie dowiedziałam ich zespoł to młode, pomysłowe osoby więc bardzo fajnie z dziecmi pracuja.Co do formalnosci jeszcze to wiem ze strone będa miały juz w tym tyg. wiec pobuszuje i zobacze jak to wygląda a poza tym to uprzedzam jako "dobra mama" że z tymi terminami u nich to trzeba zaklepac wczesniej bo widze za zaczynaja mieć że tak to ujmę branie:) Ciesze sie ze powstał taki temat bo tez miałam nie lada problem co z urodzinami Zosi. Dzieki waszym podpowiedziom skorzystałam i jak na razie nie żałuję.Tak jak elizkanova napisze jak to wygląda i mam nadzieje ze równiez sie nie rozczaruje.
 
ooo widze ze watek dalej sie utrzymuje i coraz wiecej was pisze. Mufinka a czy ten ich pierwszy adres mailowy jest nadal aktualny? odczasu kiedy ja robiłam z nimi urodziny to widze ze sie pozmieniało bo strone juz mają, ale to fajnie. Zobaczymy jak będzie z przyszłym rokiem bo myslę ze jak dziewczyny sie utrzymają to tez u nich zrobię.
 
reklama
Hej toffi! z tego co wiem to mozna bez problemu na dwa bo ja ciagle pisze na stary i mi odpisują więc bez problemu.No sama jestem ciekawa kiedy jakas galeria albo cos bo ja zgodziłam sie na zdjęcia Zosi urodzinkowe wiec pewnie sie pojawia jak tylko bedzie po urodzinach.
 
Do góry