reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecin- gdzie urodziny?

Witam Wszystkie Mamy :-) Odpowiadając na pytanie :" gdzie urodziny? " w 100% polecam urodzinkowo.pl . Wspaniały zespół animatorów- profesjonalizm, życzliwość, pomysłowość to nie które z wielu zalet urodzinkowa !!!! Urodziny mojej bardzo wybrednej córeczki były cudowne. Wspaniała zabawa, konkursy, nieszablonowe pomysły po prostu wymarzone urodziny !!!! Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Dziękuje Pani Małgosi i zespołowi urodzinkowo.pl za uśmiech mojej córci i wspaniałe wspomnienia :-)
 
reklama
Urodziny na sportowo na prawdziwej sali gimnastycznej. Pod okiem doświadczonej animatorki, nauczycielki wf zabawa na 102! Szczecin Niebuszewo. Również opieka-zabawy z dziećmi podczas wesel itp. K.Mistrzak 600 377 337
 
Witamy!

W związku z tym że na forum pojawia sie wiele komentarzy dotyczących naszej oferty pozwolę sobie zaprezentowac w tym miejscu naszą najnowszą propozycję:

Tylko w maju urodzinki dla 13 osób za 299zł
Oferta zawiera:
Pakiet podstawowy
Scenariusz
Malowanie twarzy

Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Pozdrawiamy stałych bywalców forum.
 
U nas w zdrojach chlopaki organizuja podobne imprezy gdzie wykorzystuja chemie i fizke. Dla dzieci sa proste pokazy chemiczne oraz fizyczne oraz maja dodatkowo zestawy lego ktore mozna samemu prgramowac. Ostatnio byli nawet na dzien dziecka w C.H Turzyn w Kosmicznym laboratorium. Polecam.
 
Moja córka była na urodzinach też wróżkowych, ale inna firma. Expert Kids Pewnie w google.pl jak się wpisze, to cos bardziej konkretnego na ich temat wyskoczy. Wprawdzie nie w ogrodzie czy domu, ale normalnie w siedzibie firmy. Wróżki były super. Dużo zabaw twórczych, rozwijających. Dzieciom tak sie podobało, że wszystkie chciały mieć tam urodzinki. Drugi raz więc tam była na urodzinach swojego kolegi. Jak dobrze pamiętam, to Gwiezdne Wojny. Panie poprowadziły je tak, żeby żadna dziewczynka nie czuła się poszkodowana. Bo jakby nie patrzeć temat wydaje się bardziej męski. :) W każdnym razie też mogę polecić jako coś innego od bawialni, fast-food'ów i tych innych.
 
Również jestem zadowolona z urodzinkowa. Moja Sonia miała urodziny Hawajskie, co prawda zaszalałam z zamówieniem ale było warto. Mam 10 latke więc po cichu bałam się że to będą takie bardzo dziecinne urodziny (obawiałam się reakcji dzieci), ale na szczeście "młoda młodzież" świetnie się bawiła. Zamówiłam dekoracje i było jak na Hawajach przystało. Szkoda tylko że pogoda nie dopisała bo miało być na ogrodzie. Wylądowalismy w pokoju Soni. Scenariusz był ciekawy, nie zabrakło iście hawajskich konkursów. Pytajcie o tzw."gruba hawajkę" u nas zrobiła furorę. Nawet my z kilkoma mamami-koleżankami pekałysmy ze śmiechu:) Nie wiem jak z reszta scenariuszy, ale z tego co tu na forum napisałyście to tez pewnie fajne. Zreszta ja dotarłam do urodzinkowa.pl przez Wasze recenzje drogie mamy, także dzieki i równiez polecam!
 
Ja jestem zachwycona z organizacji urodzin w Expert Kids. Prowadzą urodziny dla dzieci od 1 do 12 lat. (naprawdę z tym roczkiem to nie żartuję). Natomiast moja córka była tam pierwszy raz,podobnie jak "Magda32", na urodzinach o tematyce związanej z wróżkami. Moja Oliwka jako fanka Sponge Boba obchodziła w styczniu tego roku urodzinki z tym właśnie motywem bajkowym. W tej chwili mamy problem:-), ponieważ istnieje w experciku już około 30 tematów urodzinowych i Oliwka nie wie, który wybrać
clip_image001.gif
. Byłam u nich wielokrotnie, ponieważ wiele koleżanek i kolegów z Oliwki przedszkola również organizowało swoje przyjęcia w tym centrum i nas zaprosiło. Za każdym razem było super. Zresztą co tu dużo mówić... otrzymujemy co jakiś czas z expercika powiadomienia na maila o organizowanych przez nich imprezach (edukacyjnych) dla dzieci i prawie na wszystkich jesteśmy. Imprezy są tak świetne, że coraz trudniej się na nie dostać. Do tego stopnia, że w tej chwili na wyjazd świąteczny dostaliśmy się dopiero z listy rezerwowej. Nauczona doświadczeniem, urodzinki Oliwki rezerwowałam ponad 3 miesiące wcześniej. Polecam ich z czystym sumieniem. Aha, jak ktoś chce wybrać swój temat urodzinowy (taki spoza listy tych 30-stu) musi to zrobić przynajmniej 30 dni przed urodzinami, ponieważ wszystkie rekwizyty tematyczne dziewczyny wymyślają i wykonują samodzielnie/własnoręcznie. I jeszcze jedno jakby ktoś ich szukał, to dla uniknięcia pomyłki dodam, że na Wojska Polskiego mają szkołę dla dorosłych i młodzieży, a wszystko co związane z dziećmi jest na Niedziałkowskiego, w wieżowcu TVP na I piętrze. Dodam jeszcze, że oprócz świetnych tortów z motywami dla dzieci, ja zamówiłam dodatkowo poczęstunek dla rodziców - rewelacyjna domowa szarlotka. Zachęcam tych, którzy zdecydują się na urodziny u nich. Zresztą jak będziecie miały do nich pytania to dzwońcie i pytajcie np. panią Justynkę - ona obsługiwała nasze urodziny.
 
Witam wszystkie mamy!

Przez zupełny przypadek wpadłam na to forum kiedy szukałam jakiejś fajnej alternatywy na urodziny Marty. Skorzystałam z urodzinkowa i faktycznie mogę potwierdzić to co przeczytałam wczesniej. Nie za bardzo wiedziałam jak znaleźdz telefon do nich bo na forum jakoś nie widziałam, ale dotarłam do strony i żeby ułatwić kontakt podaję namiary: tel. 503 069 158, strona to www.urodzinkowo.pl. Może reszcie zainteresowanych będzie łatwiej. Co do całej organizacji to faktycznie odbywała się tak jak czytałam. Najpierw zadzwoniłam, potem umówiłam się na spotkanie i ustaliłam co i jak. Zaproszenia super, ładne i estetyczne. Animatorki bardzo kulturalne (podsłuchałam pod drzwiami bo byłam ciekawa jak to wygląda gdy nie ma rodzica w pobliżu), faktycznie dziewczyny dobrze dogadywały się z dziećmi. Było głosno jak to na urodzinach ale to chyba dobrze. Tak jak romawiała z panią Gosią lepiej jak dzieci bawia się osobno a rodzice siedzą w innym miejscu, uniknęłam niepotrzebnego bałaganu. Tak jak czytałam babka zna się na rzeczy, dopasowała scenariusz od razu do grupy i było naprawdę ciekawie. Z tego co mi wiadomo (od koleżanki bo też u nich robiła), to nie nowicjuszki, wielu znajomych z nich korzysta. Ja czułam się spokojna, choć w zyciu nie miałąm 15 dzieci w domu. Nie ma porównania z bawialniami, to zupełnie co innego. Zdecydowanie skorzystam za rok. Warto spróbować, zawsze to coś innego. Pozdrawiam wszystkie Szczecinianki!
 
Dziękujemy wszystkim za miłe słowa. Dzwoniące mamy mówiły, że ciężko jest trafić na kontakt do nas. W związku z tym podajemy dane kontaktowe:

tel.503 069 158
kontakt@urodzinkowo.pl lub urodzinki100@wp.pl
www.urodzinkowo.pl

Zapraszamy!




Hej dziewczyny!

Mam pytanie do mam ze Szczecina. Gdzie warto zrobic urodziny dla dziecka?zaznaczam że bawialnie troche juz się mojemu szkrabowi znudziły, niestety a było wygodnie :/ kino też ;/
Słyszałam o jakiejś nowej alternatywie robienia urodzin w domu lub ogrodzie, podobno świetnie wychodza i dzieciaki są zachwycone.Nie wiem co to za firma bo jakoś nie natrafiłam na reklamę wiec jesli może Wy macie na nią namiary? Wiem tylko że prowadzi to świetna animatorka i na tym, moja wiedza sie konczy. Błagam jakby jakas z Was miała namiar na nia byłabym w siódmym niebie tym bardziej że urodziny są za miesiąc:/ Jestem tu nowa wiec za jakiekolwiek błędy przepraszam.
 
reklama
A ja zamówiłam sobie klauna. Nie pamiętam jak się nazywa, chyba koniczynka. Jak wpiszecie w gogle klaun koniczynka, to się pokaże jej strona.
Generalnie super zabawa. Bawiły się nie tylko dzieci, ale i myśmy się nieźle zmachali. Miała fajne zabawy, dużo róznych gadżetów. na prawdę szczerze polecam.:-)
 
Do góry