reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
dobre wideo tylko mi sie net tnie na filmikach z sieci poprostu mam taka szybkośc.
u nas w rodzinie jest dużo Weronik dlatego wymyśliliśmy z synkiem Wiktoria ja osobiście to wolałabym Ewa ale teściu po rozwodzie z męża matka orzenił się własnie z Ewą a teraz sie roztali i ma Grażynkę, niezły lowelas co nie. i tak by było niezręcznie dla męża, tesciowej i teścia co nie.
 
Tygrysek ale sie zakrecilam przy tej twojej historyjce o tesciach hehe musialam trzy razy przeczytac zeby zrozumiec :-D
ps. nie mialam w zyciu duzo doswiadczenia z bobasami :) ale zeby tak dziecko sie smialo nie slyszalam nigdy hihi
Dobranoc ! Spijcie smacznie
 
co do tescia to powiem jedno nie ma gwarancji czy on skończy na tej Grażynie chyba żejego seksualnośc podupadnie na mocy, hehheeh.
u was w wielkim mieście też tak wieje? (nie patrzcie że tak z rańca bo męzus pojechał do pracy i się niechcacy rozbudziłam)
 
Hejka :) Ja to sie nie wyrabiam w domu jakos, dlatego tak rzadko tu zagladam, ale co do pogody to u nas wiecznie leje:(((
Tygrysku i jak tam, nadal córcia??:)
 
witam po przerwie własnie wrócilismy z wakacji było super !bylismy w Rzymie jest przepiękny pozdrawiam wszystkie mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witaj Tereska :-D Ale Wam zazdroszczę! Widzę, że pogoda sie udała i było ślicznie, my też marzymy o Rzymie, może za jakiś czas...
Byłaś na jakiejś zorganizowanej wycieczce? Czy sami sobie organizowaliście?
 
Do góry