reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny założenie tego tematu z góry było skazane na porażkę, bo to chyba najbardziej kontrowersyjny temat wśród rodziców. Poza tym obawiam się ze mimo wszystko dyskutujecie nie ma temat.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Maruda a czemu ten wątek ma słuzyć? Chcesz jakas statystykę zrobić? Jesteś w ciaży czy masz już dziecko i nie wiesz co zrobić? Zastanawiasz się czy szczepić czy nie i szukasz opinii?
 
reklama
Ale ja pisze jak coś mi się nie podoba do konkretnego postu a kilka dziewczyn stalkuje każdy mój post i hejtuje nawet jak zadam jakieś pytanie albo wypowiadam się w innym temacie xD

Właśnie, zawsze jakieś ale. Sama sobie na to zasłużyłaś wiec nie dziw sie innym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie, zawsze jakieś ale. Sama sobie na to zasłużyłaś wiec nie dziw sie innym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale mi jest wszystko jedno tylko to mega śmieszne ze ktoś traci swój cenny czas który może poświęcić rodzinie lub na własny rozwój na to żeby pod moimi postami pisać jakieś hejty nie na temat xD
 
reklama
Szkoda ze w temacie nie odpowiadasz. Jedna z dziewczyn zadała Ci pytanie, ale Ciebie oczywiście przepychanki słowne bardziej interesują.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale dlaczego do mnie tylko to napisałaś? Inne dziewczyny hejtujac mnie już się słownie nie przepychaja tylko ja jedna kiedy im odpowiadam? :p nie widzę u ciebie obiektywizmu :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry