reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

A ja nie chce wiedziec czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka:-) Mam ciuszki po córce..., a jeszcze odkłada ubranka dla nas kuzynka i ciotka po chłopcach:tak: Łozeczko kupie uzywane, a reszte mam:tak: wiec ja mam spokój tym razem na szczescie:-)
 
reklama
Z własnych obserwacji... polecam kupic taką 1 wyprawke np. na allegro... dziewczyny sprzedaja całe zestawy ubranek, a ile taki dzidzius w tym pochodzi? Czasem w ogole nie zdazy czegos załozyc;-) Wiem tez, ze idzie znalezc bardzo duzo fajnych ciuszków w szmateksach, lumpeksach... praktycznie nie uzywane...
wiec mysle, ze warto sie zastanowic czy jest sens kupowac same nowe rzeczy dla takiego maluszka:tak:
 
Z własnego doswiadczenia moge powiedziec, ze ani razu nie przejechałam sie na allegro...
Moi znajomi rowniez:tak:
 
Z własnych obserwacji... polecam kupic taką 1 wyprawke np. na allegro... dziewczyny sprzedaja całe zestawy ubranek, a ile taki dzidzius w tym pochodzi? Czasem w ogole nie zdazy czegos załozyc;-) Wiem tez, ze idzie znalezc bardzo duzo fajnych ciuszków w szmateksach, lumpeksach... praktycznie nie uzywane...
wiec mysle, ze warto sie zastanowic czy jest sens kupowac same nowe rzeczy dla takiego maluszka:tak:

dobra rada z tym allegro
 
Ja też sama nie raz kupowałam takie zestawy ubrań. I w tym fajne jest to że nawet jak się zniszczą rzeczy to nie jest tak szkoda jakby się kupiło nowe i kupę kasy za nie zapłaciło
 
reklama
Do góry