reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Już wiem co kupię na pewno ;-) Leżaczek! Starsza córcia nie miała, a jak widzę u mojej bratowej jak ich córcia godzinami potrafi mieć na nim zajęcie to żałuję, że moja Julka nie miała. :tak:

mysle, ze mozesz zainwestowac juz teraz!
Twoja dzidzia jeszcze maultka i moim zdaniem dlugo jeszcze by z niego korzystala! a potem druga dzidzia.
ja mam np taki, nawet niedawno uzywalam jeszcze :

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK FOTELIK L0539 18kg (641828928) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Wyprawki dla dzidzi jeszcze nie mam, ale dzisiaj siostra przywiozłam mi wyprawkę dla mnie spodnie z gigantyczną gumą, ogrodniczki z wielkim zapasem w okolicy brzuszka i kilka bluzeczek ze sznureczkami:tak::-):-)

Aha i jeszcze śliczną bluzeczkę z napisem "FUTURE MUM"
 
mysle, ze mozesz zainwestowac juz teraz!
Twoja dzidzia jeszcze maultka i moim zdaniem dlugo jeszcze by z niego korzystala! a potem druga dzidzia.

Ja też myślę że warto byłby jeszcze kupić. Ja go używałam od 2 m-ca życia do ponad roczku. A nawet jak ostatnio Krystek go dojrzał to chciał siedzieć i się bujać. Super sprawa z tym leżaczkiem-bujaczkiem
 
mysle, ze mozesz zainwestowac juz teraz!
Twoja dzidzia jeszcze maultka i moim zdaniem dlugo jeszcze by z niego korzystala! a potem druga dzidzia.
ja mam np taki, nawet niedawno uzywalam jeszcze :

FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK FOTELIK L0539 18kg (641828928) - Aukcje internetowe Allegro

Ooo ten jest do 18kg. Super, bo wszystkie które widziałam były do 9, a moja Julka urodziła się duża i baaardzo szybko by z niego wyrosła. Wielkie dzięki za link! Chyba się skuszę :tak:

A co do wanienki Fisher Price to naprawdę nie jest warta swej ceny, tak uważam ja. Daliśmy się nabrać, zasugerowaliśmy się, że to niby taka dobra i polecana firma i wyszło tak, że 2 miesięczna Julka była kompana już w normalnej wannie ;-)
 
BlackWizard polecam ten lezaczek!
ja bylam zadowolona!
kupilam tez mojemu chrzesniakowi! teraz wazy 12kg i dalej w im lezy/siedzi!
 
tak sobie czytam, ile od was mozna sie dowiedziec :) fajnie ze sie dzielicie swoim doswiadczeniem :) zaczynam pomału juz wiedziec co dziecku na początek bedzie potrzebne...
 
Tak się zastanawiam czy nie zaszaleć i nie kupić nowego przewijaka. Mam taki na łóżeczko, ale już troszkę zniszczoną tapicerkę ma, bo dostaliśmy go w spadku. :sorry:
 
ja mialam taki wysoki przewijak z wanienka!
wanienka posluzyla nam jakis czas, maly najpierw w niej lezal, pozniej siedzial, nastepnie przenieslismy sie do duzej wanny!
natomiast przewijak przydaje sie do tej pory. Uzywany do przewijania, po kapieli , do ubierania!!!
super sprawa :tak:
 
Piszecie o wanienkach, dla mnie najlepsza jest onda, ok baby. Super profilowana, jedna strona dla leżącego a druga dla siedzącego malucha.
Mój synek 21-miesięczny nadal z niej korzysta, bo wanienka stabilnie trzyma malucha a w dużej wannie to moje dziecko za bardzo szaleje i bałabym się, że wstanie i się przewróci a w ondzie dno fajne antypoślizgowe. Stelaż też ma super, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
 
reklama
Do góry