reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Madziunia moją ciążę prowadzi dr Sender która tam pracuje, ale znam też dr Dobryszycką z tego szpitala... :) Czy któras z nich to Twoja gin?
 
reklama
Tak jak wspomniałam na początku wątku... rodziłam tam dwa razy, nie jest źle. Wszystko zależy od naszych oczekiwań.

Poza tym... jesteśmy tam zazwyczaj 3 dni ( ja byłam 2x 7 dni). Nie oczekujmy cudów po szpitalu wojewódzkim. Ani się obejrzysz a już bedziesz wychodzić.
Lepiej mieć wszystkie swoje rzeczy, to choć trochę pomaga czuć że maleństwo jest już z Wami, prawie w domu.
 
Witajcie!! :)

Pragnę Wszystkim Mamusiom polecić szpital na Kamieńskiego!!
Wspaniała opieka na oddziale patologii, w czasie porodu jak również i po porodzie!!
Wszystkie pielęgniarki, Położne i Lekarze z tego szpitala są profesjonalistami, i traktują przyszłe matki, jak również kobiety po porodzie i ich Dzieciatka z szacunkiem, zawsze można było liczyc na pomoc położnej, a lekarze (zarówno ginekolodzy jak i pediatrzy) udzielali dokładnych informacji o tym co sie dzieje z Maleństwiem, i jak postępuje leczenie Matki.

Z całego Serca DZIĘKUJE Wszystkim pracownikom szpitala na Kamieńskiego za opieke, wsparcie i dobre słowo!! :):)

 
Zgadzam się, na patologii pielęgniarki-położne oraz lekarze są ok.
Na położniczym bardzo chwaliłam sobie neonatologów, trochę miałam zastrzeżenia do "niższego" personelu. Niestety nie mogłam się skapnąć która pelęgniarka jest ginekologiczna a która od dzieciaczków. Oczywiście był też "trudny" personel, ale nim nie trzeba się przejmować, tylko egzekwować (?) swoje
 
cześć dziewczyny!
Proszę, napiszcie coś o Dyrekcyjnej, bo ja chciałam tam rodzić - piszę chciałam, bo po przeczytaniu wszystkich pochwał Kamieńskiego teraz juz nie wiem...(zwłaszcza, że jest mi tam najbliżej). acha, fajna stronka, jestem pierwszy raz :)
 
reklama
Do góry