reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, kliniki,lekarze, połozne KRAKÓW

JA rodzilam na Kopernika,i wcale nie jestem,bylam zadowolona!!!
Powiem tak:ze szpitala ,lekarzy,paru pielegniarek nie jestem zadowolona a z porodu tak!!!sn
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Mam prośbe o polecenie mi naprawde dobrego ginekologa z Krakowa, lekarza zajmujacego sie patologia ciąży.
Ja mam jedno jakims cudem donoszone dziecko, ale potem to juz 4 utracone ciaze. Mam stwierdzony zespol fosfolipidowy, szukam jeszcze czy nie mam jakis wiecej chorob. Ostatnie dwie ciaze miałam prowadzone na lekach, ale lekarz działał na czuja i po troszce na ksiazkach, nie udalo sie i teraz doradza mi poradnie patologi ciazy przy Koperniku. Probowałam sie dowiedziec jacy lekarze tam przyjmuja, bo obawiam sie ze na poradnie to nie mam co liczyc musze sie wybrac do ktoregos lekarza prywatnie.Wiec jakby ktos mu moglby mi polecic jakiegos lekarza z tego szpitala lub innego lekarza, ktory prowadzil podobne do mnie sytuacje to bede bardzo wdzieczna.
 
ELZA ja tam tez chodzilam do poradni ale tragedia!Pierwsza wizyta na korytarzu kolo kibli przychodzi "pielegniarka"wredna,jedza bierze karteczki i karze czekac,kto jest pilny ustalaja termin na ten sam dzien a jak nie to gdzies za tydzien ja tak mialam.
W poradni co zajezdzalam 2tyg inny lekarz i to jest najgorsze!!!
Co do lekarza ktory tam jest dobry nie doradze,bo niejestem wcale za nimi ale to bys musiala kogos pytac z krk moze bardziej sie orientuja.
Pozdrawiam i szczescia zycze!
 
Cześć Elza,

Ja mogę Ci polecić panią Marzenę Kula-Prykan. Moja pierwsza ciąża (jakiś rok temu) niestety zakończyła się poronieniem (żadne z dzieci nie miało serca), ale ta Pani bardzo mi wtedy pomogła. Kiedyś pracowała tutaj http://ginekolog-krakow.republika.pl/

Ale można było też się chyba umówić w przychodni na złotego wieku, złotej jesieni czy jakoś tak.

Ona pracowała też wtedy w Koperniku.
 
Ostatnia edycja:
Polecam dr Radecką, pracuje na patologii ciąży na Ujastku, ale przyjmuje również prywatnie min. w centrum Saif. Sama straciłam trzy ciąże, a od kiedy jestem pod opieką Pani doktor czuję się bezpiecznie. Mogę z czystym sumieniem polecić, zresztą sama trafiłam do niej również z polecenia. Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Dziewczyny, bardzo prosze o pomoc.
Przenoszę się aktualnie do Krakowa (od lipca) z innego miasta, kończę 6 miesiąc ciąży.
Muszę znaleźć lekarza prowadzącego, szpital w którym będę rodzić i położną :).

Najprawdopodobniej zdecyduję się na Ujastek, ze względu na specjalizację i oddział neonatologiczny, a także niezłe opinie.
W związku z tym mam pytanie: czy jesteście w stanie polecić jakiegoś lekarza, który pracuje w tym szpitalu i przyjmuje także prywatnie? Chciałabym być pod opieką kogoś "stamtąd"

Z góry serdecznie dziekuję za wszystkie sugestie
Pozdrawiam
 
mama_Babla, zajrzyj w wątek Krakowski. Skoro interesuje Cię Ujastek to przejrzyj ten temat: https://www.babyboom.pl/forum/krakow-f195/porod-w-szpitalu-ujastek-34457/index131.html . Już parę razy padały pytania o ginekologa pracującego w tym szpitalu i godnego polecenia. Ja rodziłam tam 2 tygodnie temu. Mojemu Maleństwu potrzebna była akurat fachowa opieka na oddziale patologii noworodka i jestem wniebowzięta jeśli chodzi o całą kadrę pracującą na tym oddziale i jestem im bardzo wdzięczna za opiekę nad Tymonem. Moją ciążę prowadziła dr Zofia Wasiniewska (pracuje w Ujastku) i mogę ją z czystym sumieniem polecić. Całą ciążę była na bieżąco, panowała nad wszystkim i w dzień porodu (przedwczesnego z resztą) bardzo mi pomogła i była cały czas na telefonie. Później w szpitalu mnie odwiedzała i była łącznikiem między mną i mężem :-p (w czasie kiedy leżałam na sali pooperacyjnej). Bardzo dużo pozytywnych opinii padało też na przykład o dr Gołąbku - ordynatorze. Ze spotkań z nim na oddziale również mogę to potwierdzić - fachowy i sympatyczny doktor. Przejrzyj ten wątek a dowiesz się trochę więcej o szpitalu :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Szczerze moge polecic dr Ewe Górecką, sama poszłam do niej z polecenia. Prowadziłą moją ciążę. Jest naprawde świetna. Konkretna, rzeczowa, odpowie na kazde pytanie, uspokoi. Przyjmuje na ulicy Masarskiej.
 
Do góry