reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZTUCZNE MLEKO

Mamuśka ja już kiedyś pisałam co myślę o tych wszystkich normach i tabelkach :-p Zresztą pewnie wszystkie mamy podobne zdanie na ten temat. Tabelka tabelką, a dziecko dzieckiem :-) Jak nie zjada "normy" to co? Drugą stroną nie wlejesz :-p A skoro spokojnie śpi, to zbaczy, że jest najedzona. Nie masz się czym przejmować :-)
 
reklama
Mamuśka ja już kiedyś pisałam co myślę o tych wszystkich normach i tabelkach :-p Zresztą pewnie wszystkie mamy podobne zdanie na ten temat. Tabelka tabelką, a dziecko dzieckiem :-) Jak nie zjada "normy" to co? Drugą stroną nie wlejesz :-p A skoro spokojnie śpi, to zbaczy, że jest najedzona. Nie masz się czym przejmować :-)

Zgadzam sie w stu procentach.:tak:
 
mamuska ja tez tak sadze.....tylko trzeba sie cieszyc ze dzidzia spi. co by było gdyby n ie chciała....................:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: a tabele dawno olałam juz nawet nie patrze. kieruj sie instynktem-ty jestes mama i wiesz najlepiej!!!!!!!!!!!!!
no i od poniedziałku pierwszy dzien do pracy!!!!!!:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: troche sie odwlekło bo miałam isc 2 tyg. temu a tu.............ZALEGŁY URLOP.....ale co sie odwlecze to nie uciecze.....
kurcze tyle mam obaw , tak sie boje, troche mi smutno ze zostawiam dzidzie z niania............:no: :no: :no: :no: :no: :no: ze sie chyba zaraz rozkleje i sie porycze....jedyne co dobre z tego wszystkiego ze ide na 1/2 etatu....... ups troche nie na temat ale musiałam sie wam pozalic....bo któz mnie lepiej nie zrozumie jak inne mamy.......:tak:
 
Madzia dobrze bedzie!! Zobaczysz. Ja tez jeszcze w tym roku mam zamiar wrocic do pracy, a moje dziecie jeszcze mlodsze od Twojego, zobaczysz damy rade, choc pewnie na poczatku bedzie ciezko. My w koncu wykombinowalismy, ze dopuki maly nie ukonczy 11 miesiecy nie damy go do zlobka, tylko zciagne moja mame do opieki, podczas gdy ja bede w pracy. Dopiero pozniej zlobek pojdzie w ruch.
 
Mamusia ja karmie swojego synka cotrzy godziny a nie co cztery jakniby jest w tych tabelkach a co wiecej on zjada 150 ml na noc zjada 200 kaszki z mlekiem i npdzisiaj spał do 7.30 powiercil sie w nocy troszeczke dostał smoka i dalej poszedł spac wiec nie przejmuj sie tymi tabelkami moim zdaniem to ty wiesz i dziecko kiedy potrzebuje zjesc i ile

madzia nie przejmuj sie bedzie dobrze ja tez mam obawy bo chyba bede musiała wrócic do pracy bo mi sie urlopkonczy ale zobacze
 
witam w niedzielne popłudnie.....
maja zasneła bez problemu a ja panicznie szukam czeogos w szafie co nadawało by sie do pracy:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: NIC NIE MAM.hihihihihiihiihhih. JUTRO ZAKUPY OBOWIAZKOWo. napisze jak wróce trzymajcie sie ciepło kobitki
a moja majunia spi juz 2 noce dosc spokojnie. doszłam do wniosku ze nie bede zageszczac jej niczym mleka na noc i chyba pomogło..........je np.120 ml na noc i przesypia na tym do 5.30 wiec chyba spoko. dla mnie bomba :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
moj ciagnie 120 co 3 godziny; nie zamierzam sie tabelkami przejmowac jak dziecko chce jesc; a komu dziecko spi po 5 godzin niech bedzie szczesliwy :tak:
 
dzikuska to ja zaliczam sie do tych ktorych malenstwa przesypiją całą noc, ale już niedługo oże i tobie sie to uda i dzidzia zafunduje spokojne noce

Madziu znam ten ból z szafą,ja tez czekam jak moj wroci bo kompletnie nie mam w czym chodic wzystko robi sie duze ;-) udalo sie troszke zrzucic choc boczki dalej zostały..ale basen wszystko wyciągnie
 
reklama
witam juz po pierwszym dniu!!!!!!!!!!!
myslałam ze juz wszytsko zapomniałam ale okazało sie inaczej. szef zadowolony ja szczesliwa. tylko maja steskniona -:-( :-( nie schodziła mi z rak chyba z godzinke jak przyszłam . ale ogólnie dzien zaliczam do udanych. pocieszam sie ze maja sie przyzwyczai i bedzie ok. teraz spi a ja mam chwile zeby ,,pobuszowac" po bb.......
pozdrawiamy:-D :-D :-D :-D :-D
 
Do góry