reklama

szukam dobrego dermatologa w Łodzi

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez aneczka-78, 22 Maj 2007.

1. aneczka-78

aneczka-78 Zaciekawiona BB

Czesc dziewczyny szukam jakiegos dobrego dermatologa w Łodzi? Moze wiecie cos o profesor Zofii Olszewskiej? Bardzo prosze o pomoc...

2. Dzidzileyla

Dzidzileyla Aktywna w BB

a dla Ciebie czy dla dziecka? Gdzies tu na forum w duzo pisano o doktorze ktory nazywa sie Kaszuba, bardzo popularny lodzki dermatolog. Wiem, ze bardzo dobry, ale zajmuje sie chyba raczej doroslymi.

3. reklama
  4. aneczka-78

aneczka-78 Zaciekawiona BB

A zapomniałam dodać to ma byc dermatolog dla mojego Maluszka :-)) ma 7 miesiecy i podejrzewam u Niego AZS :-( juz sama nie wiem cały czas ma taką czerwoną plamkę na policzku,smaruje ją Laticortem tak co 4dni,ale jak nie posmaruje to robi sie bardzo brzydka. Pozdrawiam

5. Dzidzileyla

Dzidzileyla Aktywna w BB

My chodzimy do Pani doktor Anny Stanczyk ( podejrzewalismy u Jaska AZS).. Pisalam juz pare slow o tym lekarzu. Pani doktor jest pediatra i alergologiem zajmujacym i badajacym alergie u maluchow. Dla mnie jest jak najbardziej godna zaufania i polcenia, uczeszcza do niej duzo lekarskich dzieciakow, wiec chyba cos w tym jest. Moj maz, ktory zreszta robi specke z pediatrii ma do tej pani doktor pelne zaufanie. I o ile z innymi lekarzami dyskutuje, to tu jest posluszny jak baranek. Pani doktor przyjmuje prywatnie na Retkinii.

6. Dzidzileyla

Dzidzileyla Aktywna w BB

no i jesli bylabys zainteresowana to podam namiary, ale moze nie tak publicznie:)

7. maran0712

maran0712 Zaciekawiona BB

:-Dwitamy. Czy znacie w Łodzi miejsce gdzie można zrobić usg bioderek brzdąca? Byle nie na Sojczyńskiego , tam pani doktor zaleca wszystkim chyba podwójne pieluchowanie.
    A może znacie dobry sposób na zaparcia u dwumiesięcznego malca?:-)

8. maran0712

:-Dwitamy. Czy znacie w Łodzi miejsce gdzie można zrobić usg bioderek brzdąca? Byle nie na Sojczyńskiego , tam pani doktor zaleca wszystkim chyba podwójne pieluchowanie.
    A może znacie dobry sposób na zaparcia u dwumiesięcznego malca?:-)

9. Madźka27

Madźka27 Fanka BB :)

My robiliśmy w Centrum Medycznym Bazarowa:-)

10. reklama
  11. mija79

mija79 Patrysiowa mama

My w Matce Polce.Miała pieluchowanie i ćwiczenia.Rowerek,i jak leży na pleckach rozkładanie nóżek okrężnymi ruchami.

12. maran0712

Dzięki za informacje, ale czy jesteś pewna, że było to potrzebne? My bylismy na Sojczyńskiego i tam pani doktor chyba wszystkim zaleciła to samo więc dla mnie to dziwne. Nie jestem skłonna do tego, bo tak się składa, że znam wiele brzdąców i te po podwójnym pieluchowaniu póżniej siadają, wstają same, a co za tym idzie - raczkują i chodzą. Dlatego tak mnie to nurtuje. Podobno wade bioderek ma tylko 4-6% dzieciaków więc chyba z tymi zaleceniami lekarskimi o podwójnym pieluchowaniu jest coś nie tak. Ja mam wrażenie, że oni nie przykładają się do tego i na wszelki wypadek zalecają te pieluchy, nie patrząc na konsekwencje dla brzdąców. Jak urodził się mój synek, to w szpitalu mi powiedzieli, że z bioderkami nie będzie problemów bo ma równe fałdki na nóżkach i mu się symetrycznie schodzą. Dziś nadal tak jest, a pani doktor każe go "maltretować" tymi pieluchami. Jeśli któraś z was ma podobne zdanie, piszcie.

Poleć forum