reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej laseczki
sorry , ze was troche zaniedbuje , ale dwojka dzieci , praca , dom cholera powoli nie wyrabiam

jeszcze zaczelam fotografowac i juz jestem po kilku sesjach i teraz sie zastanawiam nad ausbildung , bede jako jedyna 30 do sztkoly z malolatami chodzic , ale to nic

aniu wyslij mi na priva jeszcze raz numery do ciebie , moze bysmy sie spotkaly
teraz beda ferie to i wiecej wolnego bedzie

do polski na wielkanoc tez nie jedziemy , wiec moze masz ochote
 
reklama
Hej Kobitki,
ma nadzieje, ze wszystkie szczesliwe po weekendzie
jeszcze ten tydzien i jedziemy do Polski:tak::-D, jeszcze troche wiecej slonca ny sie przydalo

Anninka - witaj u nas:-) Daleko ode mnie mieszkasz niestety.
a porod tez Ci tutaj polecam, mialam juz dwa - opieka jest znakomita, szpitale mile, czyste i malo lozek w pokoju, poza tym wydaje mi sie to wszystko bardziej osobiste niz w Polsce, wszyscy Cie pytaja jak sie czujesz i czy nic Ci nie brakuje, a i przy samym porodzie za nic extra nie trzeba placic i sama decydujesz co dla Ciebie najlepsze
chyba przywaolalas te sloneczko ba ja dzis padam na twarz:sorry:
we Friedrichskoog mieszka moja tesciowa :D ja mieszkam w Marne 8 km od Friedrichskoog :)

mam podejrzenie zapalenia pluc :/ jutro ide na rentgen.... no i dostalam drugi antybiotyk i mam ograniczyc karmienie piersia o ile sie da...szkoda, ze mloda z butli nie umie pic....
o to moze sie spotkacie:)) Wspolczuje kuruj sie
Mia na szczescie ladnie je z lyzeczki- dostaje kaszke i zupki, a dopajac probujemy z niekapka, na pewno kiedys zalapie o co chodzi :D
w sumie jeszcze wczoraj to oprocz strasznego kaszlu to sie w miare czulam, a dzisiaj znowu goraczka, oslabienie no i dalej kaszel...ale da sie przezyc..byle szybko przeszlo...
na szczescie lyczeczka jest pod reka, zawsze cos lepsze to niz nic:baffled:
hej laseczki
sorry , ze was troche zaniedbuje , ale dwojka dzieci , praca , dom cholera powoli nie wyrabiam

jeszcze zaczelam fotografowac i juz jestem po kilku sesjach i teraz sie zastanawiam nad ausbildung , bede jako jedyna 30 do sztkoly z malolatami chodzic , ale to nic

aniu wyslij mi na priva jeszcze raz numery do ciebie , moze bysmy sie spotkaly
teraz beda ferie to i wiecej wolnego bedzie

do polski na wielkanoc tez nie jedziemy , wiec moze masz ochote

wierze ze masz rece pelne roboty.Fajnie ze zaczelas sie zajmowac fotografia:tak:

My jedziemy do Polski na swieta w czwartek na noc i mamy zamiar jechac na tydzien.
Laura ma jeszcze wysypke jak nie bedzie poprawy do poniedzialku ide do dermatologa bo pediatrzy tylko masci daja:crazy:
 
Laura ma jeszcze wysypke jak nie bedzie poprawy do poniedzialku ide do dermatologa bo pediatrzy tylko masci daja:crazy:
dzis bylismy u dermatologa- alergologa bo Kieran tez ma caly czas wysypke i....dostalismy kolejna masc... mam tego dosc...czy nie mozna badan porobic? w sumie szkoda mi mojego synka, bo caly czas na diecie eliminacyjnej- zadnych slodyczy, zero nabialu,a poprawy w ogole nie widac....
 
dzis bylismy u dermatologa- alergologa bo Kieran tez ma caly czas wysypke i....dostalismy kolejna masc... mam tego dosc...czy nie mozna badan porobic? w sumie szkoda mi mojego synka, bo caly czas na diecie eliminacyjnej- zadnych slodyczy, zero nabialu,a poprawy w ogole nie widac....

Kochana ja to chyba jestem, lepsza niz Ci lekarze Dostalam masc sterydowa dla Laury ale jak ja posmarowalam 1 raz to sie okazalo ze ta wysypka jeszcze gorzej wyglada wiec stwierzdilam ze jej nie bede uzywala.
Dzis Laura wyglada pieknie a na buzi nie ma ani jednej krosteczki.Dawalam jej calcium do tego buzie smarowalam az 2 razy sudocrem ktory jest na problemy z krostkami a ja go mialam niby na odparzenia Laura nie miala wiec teraz sie przydal:) A w miare mozliwosci smarowalam Laurze buzie zwyklym kremem do buzi z Penatena
Wystarczyl jeden dzien:happy:
A zjada wszystko wiec napewno nie miala tego od jedzinka:szok:

Mam nadzieje ze szybko sie pozbedziecie tego cholerstwa.A co uzywasz??
 
teraz mamy jakas masc robiona- podejrzewam, ze cholesterolowa i jakis slaby sterd, derma-cos tam... po dniu uzywania juz jest mega roznica, mam nadzieje, ze zejdzie calkowicie...
dobrze, ze u Laury to nie od jedzenia, my jednak wyraznie zaobserwowalismy, ze jak mlody czekolade dostanie to go od razu wysypuje...
 
teraz mamy jakas masc robiona- podejrzewam, ze cholesterolowa i jakis slaby sterd, derma-cos tam... po dniu uzywania juz jest mega roznica, mam nadzieje, ze zejdzie calkowicie...
dobrze, ze u Laury to nie od jedzenia, my jednak wyraznie zaobserwowalismy, ze jak mlody czekolade dostanie to go od razu wysypuje...

czekolada i kakao najbardziej uczulaja no i jeszcze jajko:baffled:
Masci sterydowe maja do tego ze szyko dzialaja ale potem jest masakra:-(masc nie dziaal a skora wyglada coraz gorzej:wściekła/y: mozesz poczytac na forach pisza o tym:eek:

My bylysmy na zakupkach ktore sie mega udaly :) bylo super Laura ma znow na jakis czas ciuszki:rofl2:dopuki z nich nie wyrosnie:laugh2:
 
wiem...sama alergiliem jestem i reaguje glownie wysypkami i egzemami...wiec o leczeniu tez juz troche sie naczytalam...
deratop nazywa sie nasza masc... uzywamy w minimalnych ilosciach , raz dziennie , jutro ostatni raz, a potem juz tylko pielegnacja i natluszczanie
 
witam was dziewczyny sporo czasu mnie nie bylo a rezkrecilo sie tu troche u nas,witam rowniez nowe dziewczyny ktore dolaczyly do nas..bylam 10 dni w szpitalu mialam straszny atak od woreczka zolciowego kroplowki teraz mam siniak na siniaku,robili mi co drugi dzien usg bo bali sie o dzidzie na cale szczescie jest oki z dzidzia no i mowil ginekolog ze na 95 procent dziewczynka,,tak bardzo sie ciesze zo po trzech chlopcach udalo sie mam mala ksiezniczka..pozdrawiam was wszystkie i zycze milego sobotniego wieczoru..
 
Kiki gratululuje coreczki i zycze zdrowka!! U nas dzisiaj byl cudowny dzien, cieplutko i slonecznie jak latem. Caly dzien przesiedzielismy na swiezym powietrzu. Eryk szalal na rowerku, a ja sie dotlenialam:tak:
 
reklama
Aga- a u nas , 100 km dalej , szaro..sloncu nie udalo sie przebic przez chmury , a wieczorem nawet pokropilo....
Kiki- corka to fajna sprawa :D gratulacje! oby ataki kolki zolciowej juz nie wrocily!
 
Do góry