reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Pscola pstrykaj te zdjecia
Ja daje jej 2ml NaCL i 5 kropelek Padiamlo wczoraj przy inhalacji zasnela:-D Troszke juz lepiej ale do zdrowka to jej brakuje:-(
Dzis zoatwialam ja z tatusiem i skoczylam na solke i malutkie zakupki:-)
 
reklama
hej !

my dzis na urodzinych u tesciowej bylismy oj obiadlam ja sie placuszkiem;) mala tez sprubowala.Kupilismy jej w prezencie automat do kawy "senseo" i ksiazke z madrasciami egipskimi no i wspomniala ze taki automat to ona od tescia se zazyczyla na gwiazdke ...eh niedogodzisz!:-D:-D:-D

Anka my rowniez zyczymy Laurze szybkiego powrotu do zdrowia!

agiagii ja mieszkam niedaleko mainz a justys w samym mainz.Ja jestem mamom prawie 8miesiecznej Marie ;)

ah i jeszcze marie odkryla jak sie do przodu raczkuje i dzis mi sie do szuflad dobrala z papierami na prezenty i wstazkami :szok::szok::-D:-D:-D


pozdrawiam wszystkie mamuski i milego wieczoru zycze !
 
Zuzanno dziekujemy za zdrowko
My w sobote impreza chrztu Laurki w nocy ma przyjechac mam z siostra i synem:-)
Milego weekendu juz Wam zycze bo nie wiem czy bede miala czas cokolwiek napisac
 
Aniu własnie rytuał był około 18;30 - 19 kąpiel potem cycuś i około 20 zasypiała, a ostatnio do 23:30 nie mogła zasnąć, a na drugi dzień zasnęła o 19 obudziła sie o 22 i do 2 nie spała, myślałam że padnę. Choć odpukac od wczoraj znowu o 20 zasypia więc moze znowu będzie dobrze.

Pscola ja też mam lenia od paru dni wysyłam zdjęcia mężowi i jakoś wysłać nie mogę. Ale o zdjęcia pokoiku poproszę ;-).

Miłego wieczoru wszystkim życzę a jutro ślicznego słoneczka :-).
 
Kotek no to moze miala zle dni:-D
Ja na poczatku mialam problem przez pierwsze 2 miesiace Laura cale dnie przesypiala od 18 byla ruchliwa godzina 23 dziecko nie spi zasypiala po polnocy czasami o 2 teraz klade ja kolo 22.Ale tlumaczylam sobie tym ze jak byla w brzuszku to standardowo o 23 buszowala:-D
Dobranoc
 
Witam kobitki kochane...

Jakos od kilku dni-tzn.od weekendu w Spa jakiegos lenia na kompa dostalam...odpalam bb wstawiam kawe i juz nie trafiam spowrotem przed kompa...Ale czasami odpoc trzeba;-)

U nas praktycznie dla Noemi mam juz garderobe na jesien-zime skompletowana...Kupilam ostatnio swietne kozaczki,sobie rowniez...a wczoraj kupilam dla siebie plaszczyk na zime a do kozaczkow spodnie:-)

A teraz czeka mnie wstawienie i zlozenie prania...czyli ogolnie "stara bieda":-D

Dla Luruni duzo zdrowka i dla clej reszty rowniez...

Ja to w takie pogody deprechy dostaje i dopiero wiosna znowu mi dobrze:-)
 
czesc dziewczyny!
kotek,mieszkam we florsheim,taka wioska kolo wiesbaden.
dziewczyny opowiedzcie mi jak sie macie ze swoimi tesciowymi,czy one mieszkaja tu w de i jakie sa dla was? bo ja wczoraj przeszlam lekkie zalamanie z powodu takiej osoby,baba wtraca sie do wszystkiego,np delikatny przyklad : nie chcialam aby ze mna poszla na usg,i teraz suszy glowe mojemu chlop,ze ja odsowamy od dziecka,jak ona tak strasznie kocha tego wnuczka itd itd. brak slow,niecierpie tego babsztyla jak niie wiem co
 
Czesc, ja jak zwykle sie raduje, ze juz weekend, bo dzisiaj bylam strasznie roztargniona w pracy. W przerwie obiadowej polecialam sobie kupic rolmopsy:szok::tak:, ktore jem bardzo rzadko, ale tak mnie jakos strasznie nalecialo:tak::-D Wszyscy sie ze mnie wysmiewali:-D:-D, ale w ciazy nie jestem:tak:, u mnie musi byc wszystko zaplanowane:tak::tak:;-);-). Ja jeszcze nie kupilam malemu kozaczkow, ale kurcze jutro juz pojde do centrum i kupie, bo sie strasznie zimno zrobilo. Maz mial wolne i wypolerowal mi mieszkanko i jeszcze ugotowal obiadek:tak: Ja jutro musze dokonczyc prasowanie:baffled::baffled:
 
Witajcie, a ja sobie wczoraj wykrakałam słoneczko i dzisiaj mialam i od razu odzyskałam chęci do życia :-D.
Patrycja jak się udał pobyt w spa wypoczęliście? Poprosze o fotki zakupów bo zawsze śliczności kupujesz ;-).
Agiagi Florsheim chyba kojarzę ale pewnie mój mąż bardziej. Ja jestem z Kriftel koło Hofheim. A co do mojej teściowej to wolę sie nie wypowiadać bo humor sobie zepsuję. Ale na usg nigdy bym z nia nie poszła w koncu to mąż jest mi najbliższy on jest ojcem a dziadkowie mogą przeciez zobaczyć zdjęcie. W którym tygodniu ciązy jestes, na kiedy masz termin i wiesz już czy chłopczyk czy dziewczynka? Ojej ale pytan na raz ;-),
Ania jeżeli to były złe dni to chyba minęły bo już znowu jest po staremu.
Wszystkiego najlepszego dla Laury z okazji chrztu.
Aga rolmopsy hmmmm smaka mi narobiłas ale już za późno na jedzenie ;-).

Miłego weekendu dziewczyny!
 
reklama
jeja,ale ja jestem okropna opowiadam o stosunkach z tesciowa zamiast zaczac od przedstawienia sie!:zawstydzona/y:
Juz sie poprawiam!
Mieszkam sobie z moim mezusiem w Niemczech,ja od 3 lat,on dluzej,jestesmy prawie poltora roku po slubie:)no:nie umiem robic tych fajowych wykresow co wy macie), no i jestem w ciazy,hurrrra,w 23tygodniu,bedzie to chlopczyk-Marcel,na 2 usg pokazalo faceta,a teraz we wtorek ide w polsce na badanie 3d,i jeszcze gdzies taka malutka nadzieje mam ze moze dziewuszka...,a z drugiej strony juz sie tak przyzwyczailismy do mysli,ze bedzie 2 facetow w domu,hihihi.
Odezwe sie za tydzien jeszcze cosik,bo jutro spadamy na Polen:happy:,moja okropna tesciowa tez jedzie,:wściekła/y:wrrrrrr,straszne.
Trzymajcie sie cieplutko i moc przytulakow dla wszych slodkich pociech
 
Do góry