reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

ja jestem w AOK ale to jest prywatne ubezpieczenie sami musimy je placic

Tak,dokladnie. Tylko roznica jest taka,ze leki masz chyba za darmo co? bo ja za darmo ''niby'' nie ale moge zbierac rachunki i wysylac do mojej ubezpieczalni...i tak robilam ze szczepionkami,bo byly drogie-musialam je sama kupowac ale recepty zachowywalam i teraz czekam az mi ubezpieczalnia zwroci a bedzie to okolo 1000 €:-pA z kolei jesli chodzi o syrop za 2,99 ...to przeciez nie wysle im takiej recepty zeby mi 2,99 na konto wplacili :baffled:
Chyba,ze mala zachorowala by powazniej i musialabym drozsze leki kupowac.
 
reklama
Jolka leki mam za darmo. Ja sie ubezpieczalam jak bylam w ciazy i to z brzuchem :-D:-DDziwne ze mnie ubezpieczyli bo to takla sytuacja jak z palacym sie domem.Kto ubezpieczy Ci dom ktory juz sie pali:-D:-D:-D Na szczescie udalo sie. Termin mialam na 17 lipca a informacje ze mnie ubezpiecza dostalam 20 lipca rano. W nocy jechalam do szpitala rodzic:-D Moja corka wiedziala kiedy zaczac aklcje porodowa:-D:-D A jaka masz ubezpieczalnie?Fakt z 2,99e to jakas przesada w sumie ja czesto syropy czy witaminy kupuje w PL wiec na jedno wychodzi



NO nic ide sie szykowac na dzien w Parku
 
Dzien doberek :-) Ja nawet nie wiem ile tu leki osztuja bo tez jak Anka zawsze mam syropy na kaszel z polski...witaminy tez tam kupuje..Z reszta odpukac ale mloda mi malo choruje...ale jak juz chodzilam i cos trzeba bylo mlodej zapodac to mam drzwi obok lekarza zaraz apteke...ale wczesniej jak mloda byla miejsza to trzeba bylo witamine D3 brac,cos na kolki itd...jakies odpazenia wiec wszystko za darmo i nawet nie wiem ile co tu kosztuje :-D no chyba ze dla doroslych to leki sa naprawde drogie...ostatnio za neo-angin i gripostat zaplacilam 17 euro!! w poslce bym kupila to za 5-7 euro...

Dzis niezbyt spalam...Moj A dostal zapalenie ucha..jeczal pol nocy z bolu bo prawie mo glowe rozwalilo taki bol...potem jeszcze mloda mi sie wgramolila do lozka twierdzac ze osa na nia patrzyla i nawet na nia siadla, a taaaaaaaaka duza byla...:-D pospalam moze do 8:30..bo standardowo bylo ze ona chce kakao i sniadanko :-D no wiec na takie zachcianki trzeba bylo wstac :-) Dzis u nas zimno...pozniej moze wezme mloda i skocze z nia na jakies pilki albo cos w tym stylu...albo do kumpeli na kawe...zobacze jeszcze...zostawie Adama w spokoju zeby odpoczal...obiad mam od wczoraj...bo zrobilam tych klopsikow w sosie na dwa dni...do tego zrobie nalesniki...mam ochote...zjem tylko dwa nalesniki bo nadal dieta :-)
 
Gdzie Wy wszystkie-Anka dawaj i opowiadaj jak w parku bylo :-)
Foteczki poprosimy oczywiscie :-)
Jolka widzialam ze tez gdzies bylas-to w zoo?
Ja mam kolejna nieprzespana noc..A dostal takich atakow ze myslalam ze przez balkon mi wyskoczy od tego bolu...tbletka za tabletka...wreszcie poszedl do lekarza...byl wczoraj na pogotowiu ale po dwoch godzinach wrocil..bo siedzial jak pipa a koleja marnie sie posuwala..
Ja dzis albo jutro moze bede jechala do szczecina po auto..nawet chetnie pojade do bede miala okazje cabrio posmigac :-D
mloda rozlozyla sobie koc w duzym pokoju i bawi sie autami...a ja kminie co na obiad dzis zrobic...i chyba bedzie rybka ,fasolka i ziemiaczki...a i moze salate ze smietana zrobie :-)
 
hej

W parku bylo extra:tak::-) jestem strasznie zadowolona ze tam pojechalismy.Liczne rozrywkli dla dzieciaczkow.Place zabaw, zwierzeta, oczko wodne w ktorym sie pluskaja, trampoliny do skakania, cymbalki do grania, pacholki do wachania np: oregano, tymianek, mieta, cytrynka... super sprawa, fitnes ogord no cudo. Polecam!!
Fotki mozna tu zobaczyc Picasa Web Albums - Anka - Julich
 
Tak Pati bylismy w zoo wczoraj,taki to nieplanowany wypad byl...:tak:Ale Maja jeszcze za mala na zoo,spiaca byla focha miala i nic jej nie interesowalo :/
Teraz szybko robie obiad i jade do kumpeli wlosy farbowac,rano u niej bylam probe z tylu na kosmyku zrobic...bo kiedys kupe lat do tylu jak se farbnelam to zoltko na glowie mialam wiec wolalam teraz sie upewnic,ze tym razem zoltka nie bedzie ;-)
Mloda 'robi' drzemke,wstanie papu dostanie i pojedziemy.
Ania ladne fotki.
 
Anka fajne foteczki...Luurze super wlosy urosly :-) z ta spineczka tak slodko wyglada i w rozpuszczonych wlosach ;-)

A ja ostatnio na okreta slucham tej piosenki-no uwielbiam ja :-D
[video=youtube;YG4EZFdmtzc]http://www.youtube.com/watch?v=YG4EZFdmtzc&feature=related[/video]

Jolka moja mloda jak bylwa w Twoejj malej wieku tez srednio zoo ja interesowalo :-D najlepiej bawila sie w piaskownicy :-D
 
reklama
A co tu dzis taka stypa???
Gzie wszystkie?pewnie opalaja sie :-D
Blond dawaj foteczki-czarno na bialym ze dzis beda :-D
My jakies 20min.temu wrocilysmy z placu zabaw...chyba z 4 godziny tam siedzialysmy...Mloda dzis wyjatkowo jak kominiarz wygladala :-D takie szalenstwa wyprawiali ze nie nadazylam wzrokiem za nia :-D kupilysmy pake lodow-takich mini magnum..mloda wciagnela jednego i oczywiscie chciala jeszcze...zjadla czekolade i oddala mi... a ja nie mam ochoty na lody tylko na male zimne piwko...i chyba zaraz sobie otworze ;-) a jak tam dzisiaj u Was dzionek minal??
 
Do góry