reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

No to masz wesolo :-D
ja mialam taki kubek chyba Nubby...cos jak butelka tyle ze z ustnikiem ...mloda do dzis go uzywa...i nie ma takiego dziobka tylko taki sylikonowy ustnik...ze wieksze kawalki przejda...tzn.taka kaszka...

Ja dzis bylam u "mojej babci.".pomoglam jej poprasowac i zrobic pranie...dala mi taka duza laterne na balkon na swieczki...mloda uscieszyla sie najbardziej :-D musialam zaraz do ikei po swieczki jechac bo akurat takie male mi sie skonczyly...a tam na takie trzy swieczki miejsca sa...wiec kupilam setke...dokupilam dla mlodej jeszcze mala doniczke bo ona kocha kwiaty i kupila sobie wczoraj takie male gerbery doniczkowe :-)kupilysmy jeszcze dzbanek na wode zeby z cytrynka robic i lodem w te upalne dni... ;-) a potem smignelysmy na plac zabaw...niedawno wrocilysmy...upalnie jak diabli...i chyba na deszcz sie zanosi...

Jak tak piszesz Pati,ze bylas u swojej babci to mi sie przypomina jak jezdzilam do mojej Moniki :-) kobieta w srednim wieku z nastoletnia corka,sprzatalam u niej,tygodniowka wynosila 50€,a ta jej cora to mi na nerwy dzialala...nie moglam zrozumiec jak to jest,ze matka taki czyscioszek i pedantka a corka w pokoju miala taki rozpizdziel jakby tam bomba pizla :szok: anie byla wcale taka smarkula-miala 18 lat.Tzn. ma ,teraz juz 19...eh,jej matka spoko kobita,dlugo u niej pracowalam jakies 3 lata prawie.
U nas pogoda cos sie spipczyla...tzn. cieplo jest 25 stopni ale zero slonca :dry:
Ja to mam wrazenie,ze My tu najczesciej piszemy same ze soba....reszta wpada jak po ogien,cos skrobna i juz ich nie ma...pojawiaja sie znowu za tydzien :-D
 
reklama
Hej kobity :-) a raczej czesc Jolka :-D bo reszta gdzies zanikla faktycznie :/

To ile ty tam mials na godzine jak tygodniowka 50euro?
ja mam w sumie za dwa razy po 3 godziny 60euro..
Czekam na moje bikini bo sobie jakies tam w polsce zamowilam...nie wiem czy juz pisalam?
Ale cos mi na jaja idzie sprzedawczyni...pisalam dwa razy na gg do niej czy juz pieniadze sa i wyslana paczka ale zero odzewu...jak ja to kocham..od razu za grzywe i o kolano :-D

No i w tym roku urlop nam nie wypali tak jak to zaplanowalismy...tzn.Kreta odleci...bo polska zostaje aktualna...Nie pokryja nam sie urlopy naszych znajomych i mojej mamy ktora miala pilnowac mala...wiec zrezygnowalismy...i jedziemy sobie do Pl.potem zabieramy mame do nas...na jakis tydzien...i chcemy odwiedzic rodzinke w Bocholt...bo to mojej mamy brat tam mieszka...a moj chrzesny..dawno tam tez nie bylismy wiec pozwiedzamy,poodwiedzamy w tym roku :-) Nie wiem czemu ale jakos tego urlopu w tym roku tak nie wyczekiwala,nie napalalam sie...to starosc czy jakis 8 zmysl mi sie wlaczyl...;)
 
No 10 € na godzine mialam...sprzatalam u niej raz w tygodniu 5 godzin.Wtedy robilam wszystko....scieralam kurze,sprzatalam lazienki,mylam okna,podlogi...prasowalam,najwiecej czasu schodzilo w kuchni bo miala wielka kuchnie i biale meble i myc te meble musialam mleczkiem viss najpierw gabeczka,pozniej scierka na mokro i polerowac sierka na sucho :baffled:

Ja farbowalam dzisiaj wlosy...bo zachcialo mi sie jasnego blondu,wiec mam zolty!!!:szok::szok::szok: juz wylam,pozniej sie smialam...teraz zobojetnialam
e050.gif
ze tez mnie diabel podkusil
d080.gif
jutro ide do fryzjera...i po co mi to bylo??? :no:
 
elllooo


Jolka moja Laura jak miala rok to jadla juz wszystko
Na sniadanko standardowo kaszka z butelki bo nie mialam z tym problemu, lyzeczką nie dawalam bo miala odruch wymiotny:baffled: Nastepnie jogurcik, na obiadek zupki wszystkiego rodzaju procz kapusniaku, zurku i grzybowej. Najbardziej podchodzila pomidorowa, rosol, warzywna i kalafiorowa. Obiadki ze sloikow mile widziane kupowalam sloiki do 1,5 roku. Laura jadla wszystkie najbardziej z Hippa i Nestle Alette:tak:. Ciastka dla dzieci i chrupki kukurydziane- w 11mc wprowadzilam jej orzechowe:happy2:. budyn :) Na kolacje mleko z kasza.Moja do 2 roku zycia pila mleko z kasza a potem jej zbrzydlo i od 2 roku zycia mleko z platkami. Z owocow to skoro zaksztusza sie to moze trzyj na tarce:tak: banan np z jablkiem:-) Moja wcinala normalnie :sorry2: Owoce mozesz jej w kaszce przemycac to tez jest sposob :)

Patrycja urlop nie wypalil ale Polske zaliczycie wiec nie ma co sie lamac.A z tym starzeniem to nie przesadzaj:-D:-D Wczesniej pytalas o jedzenie na Chorwacji.MUsze przyznac ze mielismy pyszne jedzonko w tym pensjonacie.Dawali nam obiado kolacje wiec 2 dania + deser. Zawsze bylam zadowolona:tak: Nawet moja Laura wcinala:tak: Na plazy jadlam tylko raz i tez mi smakowalo:tak: Dobra pizze robia:happy2:


Blond super foteczki a ja na swoje sie doczekam? bo to chyba juz 2mc:szok:
 
Witam :) Wy pewnie jeszcze spicie :-D chociaz Jolka pewnie juz dawno na chodzie bo to poranny ptaszek...ja chetnie tez bym pospala ale pisklak wolal jesc :-D Dzis sobie bulke w mleku zaczyczyla :-)

Moja mloda tez w sumie od roczku normalnie jadla...zaraz po U kontroli skonsultowalismy z pediatra czy juz moze jesc...naturalnie nie dawalam jej takich rzeczy ktore moga jej zaszkodzic...ale np.kapusniak wlasnie jej smakowal...albo ogorkowa :-D grzybow balam sie dawac...pieczarek ,fasoli...
Mloda np.od malego kochala pomarancze...juz nie pamietam od kiedy zaczelam dawac ale zjadala ich w tempie ekspresowym...tzn.bardziej wysysala wszystko co jest do wyssania a skore oddawala :-)
a tu kilka odslon Ptysi jak to sobie dawala rade z jedzeniem w wieku Twojej Niuni Jolka :-D
 

Załączniki

  • IMGP2925.jpg
    IMGP2925.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 41
  • IMGP3867.jpg
    IMGP3867.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 35
  • IMGP3887.jpg
    IMGP3887.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 36
  • IMGP3899.jpg
    IMGP3899.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 33
  • IMGP8006.jpg
    IMGP8006.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 46
  • IMGP8004.jpg
    IMGP8004.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 34
  • IMGP8115.jpg
    IMGP8115.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 38
  • IMGP8126.jpg
    IMGP8126.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 37
  • IMGP8130.jpg
    IMGP8130.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 37
  • IMGP8156.jpg
    IMGP8156.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 35
i jeszcze budyniowy potwor :-D
 

Załączniki

  • IMGP8407.jpg
    IMGP8407.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 34
  • IMGP8413.jpg
    IMGP8413.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 29
  • IMGP8425.jpg
    IMGP8425.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 38
elloo

Patrycja widze ze Ty jak ja wszedzie z aparatem :) Ja rowniez mam takie fotki:tak: Fajnowa pamiatka:-)
Sloneczko swieci, trzeba sie z aobaidek wziasc i za prasowanie.Moj pewnie na 18 bedzie wiec trzeba sie sprezyc:-D:-D
 
Czesc... ja mam humor zrabany bo z blondynki przeistoczylam sie w brunetke :baffled:
Ale nie bylo innego wyjscia...nie chce mi sie nawet o tym pisac.
Wiem jedno-juz nigdy nie zlapie za sklepowe farby!
Pati
fotki swietne :-) widze,ze szybko zaczelas podawac zwykle jogurty,ja bym chyba tez mogla zaczac bo mala skazy nie ma-zapowiadalo sie,ale wyrosla z tego
Mimo to narazie jej jogurty kupuje sloiczkowe z hippa z owocami...
Z kawalkami tez sobie dobrze radzi...bulke zje,ciatko chrupie...itp.
Bedzie dobrze,za niedlugo dostanie parowe do reki ;-)
Chociaz boje sie,bo nie wiem czy slyszalyscie o tym dziecku co sie parowka udlawilo??
Matka poszla gdzies zostawiajac synka pod opieka kolezanki a ta kolezanka juz wczesniej dziecku parowki podawala a matka zwracala jej uwage,ze ma tego nie robic a w ten dzien co zostawila dziecko pod jej opieka w domu byla impreza alkoholem zakrapiana...matka wrocila dziecko 'spalo' z pijanym ojcem z parowka w buzi a kolezanka gdzies tam piwo pila...koszmar
Dobra...pora sie za obowiazki zabrac ;-) milego dnia.
 
reklama
Do góry