reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ja to tylko w niedziele z moim jezdze autem to to norma ze jak z nim wychodze to odpicowana heheh bo wuzytowkla faceta jest kobieta u boku wiec trzeba dbac :)))
Uwierz ze do Victorii jej brakowalo :D
My wczraj tez z kuzynka winko pilysmy, swojskiej roboty mniammmm
Na piatek umowilam sie z Agnieszka na winko wiec troche pogazujemy :))
Ide konczyc gulasz i spadam po Laure
Milego dnia

Ja gdy wychodze z moim to tez sie staram dobrze wygladac ale glownie dla niego a nie dla innych jako jego maskotka;-)bo nie jestem zadna maskotka i nie jestem od tego by sie mna chwalic...tylko piore jego gacie i wychowuje dziecko.:-DJestem przedewszystkim jego zona,ktora kocha mimo tego czy pokaze sie z nim w dresach czy odpicowana.:sorry2:Mi to co napisalas kojarzy sie z jakims szczeniactwem....gowniarze(i to niekoniecznie z racji wieku ale i myslenia) chwala sie swoimi wypacykowanymi na a`la Dode panienkami...;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hello :)
ja wasnie jem sniadanie :/ odmowilam babci dzis przyjscia... strasznie bolala mnie glowa juz drugi dzien...w dodatku dostalam @ wiec i brzuch mnie nawalal... spalam wiec do 11:00...ogarnelam troche i wyciagnelam skladniki na obiad... Dzis szefowa poleca sajgonki wlasnej roboty do tego ryz z warzywami i duzymi krewetkami...coz babrania jest troche a ja jakos wene stracilam i apetyt bo sie najadlam sniadaniem :-D dobrze ze juz mnie tak nie boli....

Co do szachownic to mi sie to tez nie podoba ... Jolka styl lazienek co wkleilas podoba mi sie :-) i jeszcze bardziej jestem ciekawa efektow-pochwalisz sie nie? :-)

Co do blyszczenia przy mezu-facecie.... Hmmm...uwazam ze zadbana kobieta bedzie zawsze blyszczala obojetnie co ubierze... Moj jak gdzies jestesmy to sie wkurza ze sie tak gapia :-D i z tego wzgledu tez nie lubi jak wychodze sama...

A zalapalam sobie jeszcze jedna prace mala :-) selekcjonuje zdjecia z castingow na pewna strona internetowa :-) z calej sesji od 15-25 zdjec wybieram 5 najlepszych w roznych pozach itp. fajna robota...ale niektorzy modele i modelki to pozal sie boze...no ale jak w siebie wierza...no to co zrobic :-D
 
Madzia ja ci nie pomoge w wyborze bo ja to fanka mocnych kolorow jestem-intensywnych ;)
ja tez:tak:
ja tez wole intensywne kolory ale teraz dla odmiany miały byc pastele ciekawe na czym sie skończy:-D

Jola wysyłam ci biało czarna łazienke :szok:
nie podoba mi sie:baffled:
Hehe Magda zalezy co kto lubi...mi akurat ta lazienka,ktora pokazujez sie absolutnie nie podoba i ja nie takie cos bede miec:no: zadnej szachownicy.Ja mam ciemne(nie czarne...tylko bardziej grafit) kafelki na podloge i jasne na sciane.
Szukalam czegos w tym stylu by Wam pokazac ale znalazlam tylko takie cos Ambientazioni Ceramica - Atlas Concorde nie,ze tak bedzie moja lazienka wygladac...tylko cos pod ten styl tych wszystkich tam ;-)
my wlasnie cos pod ten styl mamy lazienke w Polsce na ranczu:-D Podobaja mi sie te kostki 1*1cm mamy wanne obudowana tymi kosteczkami do tego fuga jest z brokatem i extra to wyglada.Fotek niestety nie ma:-(
Ja gdy wychodze z moim to tez sie staram dobrze wygladac ale glownie dla niego a nie dla innych jako jego maskotka;-)bo nie jestem zadna maskotka i nie jestem od tego by sie mna chwalic...tylko piore jego gacie i wychowuje dziecko.:-DJestem przedewszystkim jego zona,ktora kocha mimo tego czy pokaze sie z nim w dresach czy odpicowana.:sorry2:Mi to co napisalas kojarzy sie z jakims szczeniactwem....gowniarze(i to niekoniecznie z racji wieku ale i myslenia) chwala sie swoimi wypacykowanymi na a`la Dode panienkami...;-)
Jolka w niedziele w dresach:szok::szok::szok:
Tu nie chodzi o maskotke tylko o to ze lubie sie elegancko ubrac zreszta jak Patrycja:tak: Uwazasz ze moj maz kocha mnie za to ze ladnie przy nim wygladam? Ktora kobieta nie lubi sie podobac? Chyba zle mnie zrozumialas
W domu chodze w dresach:-D:-D i najlepiej w luznej bluzce:tak:
hello :)
ja wasnie jem sniadanie :/ odmowilam babci dzis przyjscia... strasznie bolala mnie glowa juz drugi dzien...w dodatku dostalam @ wiec i brzuch mnie nawalal... spalam wiec do 11:00...ogarnelam troche i wyciagnelam skladniki na obiad... Dzis szefowa poleca sajgonki wlasnej roboty do tego ryz z warzywami i duzymi krewetkami...coz babrania jest troche a ja jakos wene stracilam i apetyt bo sie najadlam sniadaniem :-D dobrze ze juz mnie tak nie boli....

Co do szachownic to mi sie to tez nie podoba ... Jolka styl lazienek co wkleilas podoba mi sie :-) i jeszcze bardziej jestem ciekawa efektow-pochwalisz sie nie? :-)

Co do blyszczenia przy mezu-facecie.... Hmmm...uwazam ze zadbana kobieta bedzie zawsze blyszczala obojetnie co ubierze... Moj jak gdzies jestesmy to sie wkurza ze sie tak gapia :-D i z tego wzgledu tez nie lubi jak wychodze sama...

A zalapalam sobie jeszcze jedna prace mala :-) selekcjonuje zdjecia z castingow na pewna strona internetowa :-) z calej sesji od 15-25 zdjec wybieram 5 najlepszych w roznych pozach itp. fajna robota...ale niektorzy modele i modelki to pozal sie boze...no ale jak w siebie wierza...no to co zrobic :-D

fajna fucha:tak:
Ja wczoraj ogladalam top model na tvn i uwierz mi ze czesc lasek to jakies brzydule:baffled: chyba z 2 mi sie pdobaly:sorry2:




Dzis bylam w Ikea i mialam dzien na zakupy i sprzatanie. Mieszkanko az blyszczy:happy2: Laura w lozku od 19:happy2: a ja mam wolneeee
 
Anka :-)
ja wiem o co chodzi...kazda kobieta chce sie podobac,pewnie.Tylko,ze u mnie to nie jest uzaleznione od spodni w kancik,ja lubie sie ubrac sexy a nie elegancko...ja mam prawie 27 lat ale czuje sie na 17,kreci mnie muza techno i w ogole...;-) na codzien latam w dzinsach,adidasach,na sportowo,na luzie....A po drugie po co i komu ja mam sie podobac?? niepotrzebne mi problemy;-)kiedys to tez sie chcialam podobac ale teraz przeciez mam meza:-D lepiej nie kusic losu;-)a w niedziele w dresach? czemu nie,teraz takie dresowate spodnie w modzie:-D;-)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki-dzis mam mamografie.... na11:20 smigam...

a wczoraj bylam na wywiadowce...nasmialam sie jak nienormalna...Noemi ma strasznie fajna opiekunke w grupie...tak smiechowo opowiada...kazdy sie nasmial chyba za wszystkie czasy... byla kawka,slodycze,zakaski bo kazdy cos przyniosl..i uwazam to za fajna rzecz bo w polsce tak nie ma :-)
Lece myc wlosy ,oplece chate i smigam do klikini :/
 
Anka :-)
ja wiem o co chodzi...kazda kobieta chce sie podobac,pewnie.Tylko,ze u mnie to nie jest uzaleznione od spodni w kancik,ja lubie sie ubrac sexy a nie elegancko...ja mam prawie 27 lat ale czuje sie na 17,kreci mnie muza techno i w ogole...;-) na codzien latam w dzinsach,adidasach,na sportowo,na luzie....A po drugie po co i komu ja mam sie podobac?? niepotrzebne mi problemy;-)kiedys to tez sie chcialam podobac ale teraz przeciez mam meza:-D lepiej nie kusic losu;-)a w niedziele w dresach? czemu nie,teraz takie dresowate spodnie w modzie:-D;-)
Ja mam 30 i czuje sie jak 18 a techno zawsze lubialam:tak:
Sexi mozna sie ubrac zarowno w jeansy jak i w spodniach na kancik ale to napewno wiesz:-p PO co sie komus podobac:confused: to dlaczego ubierasz sie sexi:sorry2::-D Ja lubie jak ide z moim faceci sie gapia a moj wtedy mowi ...patrzecie patrzcie bo tyle wam zostalo:-D:-D a mam ja dla siebie:-D:-D
Wybacz ale w niedziele w dresie bym nie wyskoczyla nawet jakby mi zaplacili:szok::szok: Widze ze mam inna estetyke ubioru:rofl2:
Dziewczyny trzymajcie kciuki-dzis mam mamografie.... na11:20 smigam...

a wczoraj bylam na wywiadowce...nasmialam sie jak nienormalna...Noemi ma strasznie fajna opiekunke w grupie...tak smiechowo opowiada...kazdy sie nasmial chyba za wszystkie czasy... byla kawka,slodycze,zakaski bo kazdy cos przyniosl..i uwazam to za fajna rzecz bo w polsce tak nie ma :-)
Lece myc wlosy ,oplece chate i smigam do klikini :/

kciuki zacisniete &&&&
Fajnbie ze opiekunka w deche bo moja corka za swoja nie przepada ale w rozmowie ze mna jest ok
My mamy spotkanie za tydzien ciekawe co bedzie mowila:nerd:



Dzis Laura mnie obudzila o 7:30 mamo wstawaj idziemy do przedszkola:szok::szok:
dzis maja w grupie urodzinki wiec mojej napewno bedzie sie podobalo:tak::tak:
 
Anka :-) masz inna estetyke ubioru i inne zycie w ogole...ja z moim w niedziele rzadko gdzies wychodze,bo moj nawet w niedziele pracuje,wiec jak juz wychodze to tylko na spacer z psem i z mala wiec po co mam sie wtedy stroic?
W ogole nie pamietam dokad mysmy ostatnio razem wyszli...:zawstydzona/y:
Ale nie narzekam,bo ostatnio to nasza budowa tylko nam w glowach a nie wyjscia.
A tak w ogole to o czym my rozmawiamy?ktora jak ubrana i czy faceci zwracaja uwage?:sorry:cos mi sie wydaje,ze lubisz byc w centrum zainteresowania...a Twoj maz ma Cie tylko dla siebie,spokojnie..na pewno Cie nie odda;-)
 
Hej laski :-)

To ja Wam powiem ze ja techna nie nawidze :-D ale trance lubie :-) a najlpiej soul,black musik itp...

Zaraz smigam po cos slodkiego bo mam napad ...i po lody waniliowe :-D i piwo wypije tez :-D

Weekend spedzilismy u tesciow...bo tesciowa miala urodziny...najadlam sie za wszystkie czasy :-) miala pysznosci-mniamm :-)

Cycuszki mam zdrowe :-) mamografia nic nie wykazala...zrobili mi jeszcze usg i wszystko piko-bello :-)
 
Pati nie boisz sie ,ze cos slodkiego w boczki pojdzie?;-)
Chociaz ja ostatnio tez mam napady...ostatnio taka mialam chec na slodkie( a nic slodkiego w domu),ze nutelle wyjadalam ze sloika:zawstydzona/y::-D
Ja nie moge miec slodyczy w domu,bo jak mam to jem...a nie sluza mi,w sensie,ze pozniej ciezko kake zrobic :zawstydzona/y:;-)i jest problem typu-chce a nie moge :rofl2:

Jaki prezent mialas dla tesciowej??;-) 10 pazdziernika moj M ma urodziny...a ja odwieczny dylemat,co mu kupic??:confused: z kolei 6 trzecia rocznica slubu :happy2:

A co do mammografi to u mnie w przychodni sami kieruja,ostatnio kumpela dostala wezwanie i nie poszla wariatka...ja jeszcze nie dostalam,wiec czekam...bo u mnie rak w rodzinie,babcia (od strony mamy) zmarla wlasnie na raka piersi a wujek(od strony taty) tez na raka ale nie pamietam czego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurde mnie nie ma ,a tutaj takie ubraniowe spiecia :)
u nas dzisiaj byl raj jak nie wiem
tesciowie w koncu przyjechali ,byli dwa tygodnie w hiszpani i nas obkupili
dla emilki dwie pary bucikow , dla mauricea jedne i dla mnie dwie pary ,normalnie bomba
tylko dla mnie buciki letnie i niestety poczakaja na lato za rok :)
 
Do góry